Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makavel1

Jinekomasti mi var emin değilim kan vermeli miyim?

Önerilen İletiler

makavel1    15

Göğüsüm küçük kızların gibi gözüküyordu geçenlerde gözüme emin olmak için kan vermeli miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.259

Yani kan vermekten ziyade @Nemesis güzel özetlemiş hemen doktora gitmende fayda var.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

Yani kan vermekten ziyade @Nemesis güzel özetlemiş hemen doktora gitmende fayda var.

Hocam ben dinabol testo boldenon TRENBALONE kürüne girdim 5 haftanın içindeyim şu ana kadar güzel bi gelişim gördüm anack büyük ihtimal dinabol 'ün tuttuğu su (3 kg aldım)dur diye düşünüyorum  boldenon etkisini geç gösteriyormuş peki tren ve testo ne zaman etkisini gösterir 

Daha önce deca kullandım 6-7 hafta çok güzel bi patlama yaşandı 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
makavel1, 18.04.2019 - 10:14 yazdı:

Göğüsüm küçük kızların gibi gözüküyordu geçenlerde gözüme emin olmak için kan vermeli miyim?

Değerli kardeşim merhabalar.

eğer göğüslerinde jinekomasti şüphesi duyuyor isen herhangi bir devlet hastanesine gidip üroloji veya genel cerrahtan bir ultrason isteyebilirsin(ben genel cerrahtan istemiştim) doktorlarda anlayışlı olup size ultrason verir zaten. Büyük ihtimal jinekomastiniz yoktur fakat içiniz rahat olsun diye bir baktırmanızı tavsiye ederim.. sakına internetteki belirsiz bilgilere göre ilaç kullanma önce kontrol ettir var mı yok mu diye.

saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Blitzkrieg, 19.06.2019 - 02:28 yazdı:

Değerli kardeşim merhabalar.

eğer göğüslerinde jinekomasti şüphesi duyuyor isen herhangi bir devlet hastanesine gidip üroloji veya genel cerrahtan bir ultrason isteyebilirsin(ben genel cerrahtan istemiştim) doktorlarda anlayışlı olup size ultrason verir zaten. Büyük ihtimal jinekomastiniz yoktur fakat içiniz rahat olsun diye bir baktırmanızı tavsiye ederim.. sakına internetteki belirsiz bilgilere göre ilaç kullanma önce kontrol ettir var mı yok mu diye.

saygılarımla

Çok teşekkür ederim peki varsa başlamışsa ne yapıyoruz ameliyatsız yok olabiliyor mu bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Kolunu kaldır avcunun içiyle göğüs ucuna bastır acıyorsa jino başlamıştır . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
makavel1, 24.06.2019 - 13:26 yazdı:

Çok teşekkür ederim peki varsa başlamışsa ne yapıyoruz ameliyatsız yok olabiliyor mu bu

Değerli kardeşim;

Öncelikle kan testi yaptır hormonlarınla ilgili.

Prostat

Troid

Total testosteron

Serbest testosteron

LH

FSH

TSH

hassas E2

Prolaktin

Progesteron

SHBG

Albumin

Nolur nolmaz bütün değerlerine baktır burda önemli olan e2 ve prolaktin seviyelerin birde göğüslerin ile ilgili ultrason iste. Büyük ihtimal bir şey çıkmaz. Eğer çıkar ise, o zaman bakarız bir çaresine ama önce testlerini yaptır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.