Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Simon

Testosteron

Önerilen İletiler

khantheros    39

Enantat olarak iran

propionat olarak Ukrayna 

Daha önce bvs thaiger genesis meds omega meds sp  bu 5 marka arasından da bvs en iyisiydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Simon    1
khantheros, 2 saat önce yazdı:

Enantat olarak iran

propionat olarak Ukrayna 

Daha önce bvs thaiger genesis meds omega meds sp  bu 5 marka arasından da bvs en iyisiydi 

Watsonu nasıl buluyorsun peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eczane tabikide   ama gelişmiş ülkelerin eczane malları yoksa iran rus vs.  kötü kalite çünkü denetim vs. az olur  en iyisi gelişmiş ülkelerin eczane testoları   

tabi iran testoda iş görmüyor değil sonuçta eczane :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Simon    1
kafasıkarışık, 6 dakika önce yazdı:

eczane tabikide   ama gelişmiş ülkelerin eczane malları yoksa iran rus vs.  kötü kalite çünkü denetim vs. az olur  en iyisi gelişmiş ülkelerin eczane testoları   

tabi iran testoda iş görmüyor değil sonuçta eczane :) 

Eczane ürünü üreten iran balkan var ama dier markalar da güzel çalışıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Simon Eczane olmayan ürünlerde ne kadar testo var bilinmez  hangi ester testo var bilinmez  hangi ortamda üretildi bilinmez hangi çeşit yağ konuldu bilinmez içinde ağır metal var mı bilinmez hammadde kalitesi bilinmez içine sidik koyan bir piskopat mı bilinmez :) içine ne zaman koyuldu üretim son kullanma bilinmez  bilinmezde bilinmez vs. vs. vs.

En güzeli orjinal eczane ürünü gelişmiş ülkelerin olursa tadından yenmez... sonuçta denetleyen DEVLET

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39

Watson kullanmadım iyi ve kötü diyenler var bence iran enantat veya ukrayna propionattan şaşma ukrayna propionat müthiş temiz ilaç omuzdan vur ödem yapmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Şu anda ilk defa iran testosteron enanthate kullanıyorum eczane ürünlerine geçmemin sebebi ise sterilizasyon ve kalite standartlarına uygun üretim. Daha önce bvs, genesis, gamma, balkan, thaiger kullanmış biri olarak testosteron olarak en iyi libido artışını balkan ve iran dan aldım diyebilirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
zubonk, Şimdi yazdı:

Şu anda ilk defa iran testosteron enanthate kullanıyorum eczane ürünlerine geçmemin sebebi ise sterilizasyon ve kalite standartlarına uygun üretim. Daha önce bvs, genesis, gamma, balkan, thaiger kullanmış biri olarak testosteron olarak en iyi libido artışını balkan ve iran dan aldım diyebilirim.

Katılıyorum kardeşim bende

bvs, genesis, generics, balkan, omega, sp, ukrayna propionat ve iran enatat markalarını kullandım kesinlikle enantatda iran propta ukrayna pembe kutu 50 mg olanı tek geçerim ödemsiz ağrısız tertemiz ilaçlar diğerlerinin hepsi ödem yaptı bana iran ve ukrayna da sanki hiç ilaç vurmamış gibi ertesi gün hemen dağılıyor o fındık gibi şişen ağrısından bacak kalça çalıştırmayan diğerleri gibi değil :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fazia    10

Balkan Pharma'da eczane ürünü. Ben Moldovyadan getirdim deli etkisi var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
khantheros, 2 saat önce yazdı:

Katılıyorum kardeşim bende

bvs, genesis, generics, balkan, omega, sp, ukrayna propionat ve iran enatat markalarını kullandım kesinlikle enantatda iran propta ukrayna pembe kutu 50 mg olanı tek geçerim ödemsiz ağrısız tertemiz ilaçlar diğerlerinin hepsi ödem yaptı bana iran ve ukrayna da sanki hiç ilaç vurmamış gibi ertesi gün hemen dağılıyor o fındık gibi şişen ağrısından bacak kalça çalıştırmayan diğerleri gibi değil :) 

Bu saydığım markalarda çalışan ürünler ama bazıları içerik bakımından eksik ve çoğu sterillik konusunda sıkıntılı sadece ödem ağrı değil bazı markalar akne problemi gibi kişinin yaşam kalitesini düşüren bir durum yaparken bazı markalarda bu problem yaşanmıyor. Genellikle kendini kanıtlamış lab ve eczane ürünleri bu konuda daha iyi. İlaçların androjenik etkisinden kaynaklanan cilt yağlanmasından bahsetmiyorum o ayrı bir mevzu kişinin genetik yatkınlığı varsa yine olur ama ülkemizde satışı yapılan çoğu markada sterilizasyon ve içerik yetersizliği sorunu olduğu bir gerçek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
zubonk, 1 saat önce yazdı:

Bu saydığım markalarda çalışan ürünler ama bazıları içerik bakımından eksik ve çoğu sterillik konusunda sıkıntılı sadece ödem ağrı değil bazı markalar akne problemi gibi kişinin yaşam kalitesini düşüren bir durum yaparken bazı markalarda bu problem yaşanmıyor. Genellikle kendini kanıtlamış lab ve eczane ürünleri bu konuda daha iyi. İlaçların androjenik etkisinden kaynaklanan cilt yağlanmasından bahsetmiyorum o ayrı bir mevzu kişinin genetik yatkınlığı varsa yine olur ama ülkemizde satışı yapılan çoğu markada sterilizasyon ve içerik yetersizliği sorunu olduğu bir gerçek.

Oyüzden eczane ürününden vazgeçmemek lazım hocam... çoğu boldenonların içinde ilaç bile yok farkedilmesi güç olan ilaç olduğu için.. decaların yarısı boş trenlerin 3/2 si boş tüm bunları düşününce eczaneden rimobolan alıp kullanmak hepsinden daha kaliteli ve steril ilaç kullanmış oluruz diye düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Only Genesis testo-e kullanmıştım düşük dozajdı haftada 250 vurmuştum 10 haftada 6-7 kilo almıştım. Paso yedirtti saat başı midem kazınıyordu. Pek güç artışı olmadı ama libidosu da fena değildi. Şimdi tekrar vurulucak olsam abureyhan ı denerim riske girmem watsonla falan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
khantheros, 12 dakika önce yazdı:

Oyüzden eczane ürününden vazgeçmemek lazım hocam... çoğu boldenonların içinde ilaç bile yok farkedilmesi güç olan ilaç olduğu için.. decaların yarısı boş trenlerin 3/2 si boş tüm bunları düşününce eczaneden rimobolan alıp kullanmak hepsinden daha kaliteli ve steril ilaç kullanmış oluruz diye düşünüyorum 

Aynen öyle imkan ve temin edilebiliyorsa eczane ve kendini kanıtlamış markalardan şaşmamak lazım heyecana gerek yok. 

Boldenon zaten yüksek dozajlarda ve uzun süre kullanımda etkisini gösteren bir ilaç bu konuda sahtekarlığa çok açık. Ayrıca bazı anabolikler bazı bünyelerde etki bakımından zayıf da kalabiliyor kendi tecrübem olarak deca bende çalışmıyor daha doğrusu gelişim açısından beslenme ve antrenmana ne kadar yüklensemde verim alamıyorum çok denedim farklı markalarda en son iran testosteronu aldığım kişiden balkan deca temin ettim ama 10 haftada 600mg gibi ciddi bir rakamda bile gelişim açısından tepki yok ancak önlem almasam yan etkisi var bu saatten sonra deca benim için bitmiştir :) Gel gör ki tren benim için yaratılmış bir ilaç ne zaman kullansam etki max. Şu anda sp tren e kullanıyorum 1.haftada başlıyor gece terlemesi, anksiyete, agrasiflik vs adeleler anında doluyor antrenmanda hele ki antrenman öncesi yüklü karb ve su alımıyla antrenmanda kitleniyor kas ki 3-4 defa kullandım şu zamana kadar 400mg üstüne çıkmadım :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
zubonk, 19 dakika önce yazdı:

Aynen öyle imkan ve temin edilebiliyorsa eczane ve kendini kanıtlamış markalardan şaşmamak lazım heyecana gerek yok. 

Boldenon zaten yüksek dozajlarda ve uzun süre kullanımda etkisini gösteren bir ilaç bu konuda sahtekarlığa çok açık. Ayrıca bazı anabolikler bazı bünyelerde etki bakımından zayıf da kalabiliyor kendi tecrübem olarak deca bende çalışmıyor daha doğrusu gelişim açısından beslenme ve antrenmana ne kadar yüklensemde verim alamıyorum çok denedim farklı markalarda en son iran testosteronu aldığım kişiden balkan deca temin ettim ama 10 haftada 600mg gibi ciddi bir rakamda bile gelişim açısından tepki yok ancak önlem almasam yan etkisi var bu saatten sonra deca benim için bitmiştir :) Gel gör ki tren benim için yaratılmış bir ilaç ne zaman kullansam etki max. Şu anda sp tren e kullanıyorum 1.haftada başlıyor gece terlemesi, anksiyete, agrasiflik vs adeleler anında doluyor antrenmanda hele ki antrenman öncesi yüklü karb ve su alımıyla antrenmanda kitleniyor kas ki 3-4 defa kullandım şu zamana kadar 400mg üstüne çıkmadım :)

Şuanda türkiyede olan hiçbir marka bence güvenilir değil hele ki flakonlar bence ya boş yads 3/2 si dolu :) 2014 de bvs deca 250 mg bvs 250 testo enantat uçurmuştu beni orjinal ilaç zaten 1. Hafta sonunda bile etkisini hemen gösteriyor kan sonuçlarında değişiklik bile gösterir tahlil ypıldığında ancak suanda ne deca ne de boldenon eczane rimobolanının verdiği etkiyi vermedi bana son 1.5 yıllık tecrübemde biri genesis boldenondu biri de omega meds in npp si yani decanın kısa esteri 600 mg gibi ciddi rakamda kullanmama rağmen etki çok çok azdı bu saatten sonra bulk yapacaksam iran enantat rimobolan ve iran anapolonu define yapacaksam ukrayna propionat rimobolan yanına güzel bi clen yeterli oluyor istediğim sonucu veriyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
khantheros, 38 dakika önce yazdı:

Şuanda türkiyede olan hiçbir marka bence güvenilir değil hele ki flakonlar bence ya boş yads 3/2 si dolu :) 2014 de bvs deca 250 mg bvs 250 testo enantat uçurmuştu beni orjinal ilaç zaten 1. Hafta sonunda bile etkisini hemen gösteriyor kan sonuçlarında değişiklik bile gösterir tahlil ypıldığında ancak suanda ne deca ne de boldenon eczane rimobolanının verdiği etkiyi vermedi bana son 1.5 yıllık tecrübemde biri genesis boldenondu biri de omega meds in npp si yani decanın kısa esteri 600 mg gibi ciddi rakamda kullanmama rağmen etki çok çok azdı bu saatten sonra bulk yapacaksam iran enantat rimobolan ve iran anapolonu define yapacaksam ukrayna propionat rimobolan yanına güzel bi clen yeterli oluyor istediğim sonucu veriyor :)

Bvs ilk zamanlarında sağlamdı treni beni çıldırtıyordu ama şimdi çöp. İran, balkan, sp şu an güvenilir. Watson kullanan yakınlarım var test sonuçlarını görüntüledim çalışıyor şu anlık ama dediğim gibi sterillik konusu muallak denenebilir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.