Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

qwer5a5

Definasyon kürü (enteresan şeyler oluyor)

Önerilen İletiler

qwer5a5    2

İlk kürüm arkadaşlar. Atletik olalım derken güreşçi olucaz sanırım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Antreman Haftada 3 gün gittim. Powerlifting ve fitness karışık gidiyorum antremanlarda  enerjim kalısada çıkışta hit yapyorum.

Saygılarımla. İyi forumlar

10 Haftalık Kürüm:

1.5 ml testo prop ile masteron 2 günde 1. Günde 2 Tablet Clen

1. Gün 93.5 kg yag 30 . 61 kg kas 28 kg yag

5. Hafta :97 kg yag 27.5 kas 67 kg yag 26 kg

tarihinde qwer5a5 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fat32    18

Yağ oranın düşmüş kas kütlen artmış yanlış görmediysem beslenme programını da eklemen lazım ve sanırım çok su tutmuşsun normalde masteron ve priponat var clene ara verip winstrol ekleyip dene .

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwer5a5    2
fat32, 1 saat önce yazdı:

Yağ oranın düşmüş kas kütlen artmış yanlış görmediysem beslenme programını da eklemen lazım ve sanırım çok su tutmuşsun normalde masteron ve priponat var clene ara verip winstrol ekleyip dene .

Sabah 2 yumurta oglen 250 gr tavuk aksam 250 gr tavuk ve aksam evde ne pismisse 2-3 kasik ondan karbonhidrat niyetine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

TheShoulder, 17 dakika önce yazdı:

Beyler formsuz adam yorumlanmaz... ben idrak edemiyorum neye göre kas kazandın, çok iyi vb diyorsunuz ? Her kilo düşünce define mi olmuş olunuyor?  her kilo alınca kas mı kazanılır ? Kür başına 500 gr - 1 kg kas kazansanız öpün flakonu şükredin...  form atarsan kardeşim şuan beni üçe beşe katlayacak adamlar yorum yapacaktır üşendim ne demek ? Hepimiz yalan söyleriz buna tartı da TANİTA’da dahil.. ama aynalar, fotoğraflar asla yalan söylemez :D 

Hadi istedin sana double biceps atayim icimden geldi 

20190410-110047.jpg

tarihinde toxic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
TheShoulder, Şimdi yazdı:

Bknz 461 e katladı hahahahah :D harikasın be abi 👏🏼 👏🏼 

Yok yaw senin form.da cok iyi, zamanla.olur merak etme :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
toxic, 13 dakika önce yazdı:

20190410-110047.jpg

Yalnız srnin değil formu oluşturan kişinin ki lazım reis 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Adanalı, 1 dakika önce yazdı:

Yalnız srnin değil formu oluşturan kişinin ki lazım reis 😂

Istenmedigimi bilmek kötü oldu :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
toxic, Şimdi yazdı:

Istenmedigimi bilmek kötü oldu :(

Estağfirullah abi öyle demek istemedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Simon    1
qwer5a5, 21 saat önce yazdı:

İlk kürüm arkadaşlar. Atletik olalım derken güreşçi olucaz sanırım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Antreman Haftada 3 gün gittim. Powerlifting ve fitness karışık gidiyorum antremanlarda  enerjim kalısada çıkışta hit yapyorum.

Saygılarımla. İyi forumlar

10 Haftalık Kürüm:

1.5 ml testo prop ile masteron 2 günde 1. Günde 2 Tablet Clen

1. Gün 93.5 kg yag 30 . 61 kg kas 28 kg yag

5. Hafta :97 kg yag 27.5 kas 67 kg yag 26 kg

Kas kazanmak kolay iş değil ifbb prolar bile yılda 1 -2 kilo kas kazanmak  icin kullanmadiklari ilac peptit yok kazandığın su kardesim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwer5a5    2
Simon, 4 saat önce yazdı:

Kas kazanmak kolay iş değil ifbb prolar bile yılda 1 -2 kilo kas kazanmak  icin kullanmadiklari ilac peptit yok kazandığın su kardesim

Aslında meselem şu şuan yaşadığım durum iyimi kötümü ona karar veremedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metafor    3
toxic, 10.04.2019 - 17:49 yazdı:

20190410-110047.jpg

Dostum fotoğraftaki sen misin? İnsta var mı?

Sosyal ağ paylaşımı platform kuralları gereği yasak. (aksi halde forum sisteminin ne anlamı olurdu?)

@loving

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metafor    3
Simon, 11.04.2019 - 11:16 yazdı:

Kardeş onlar ifbb pro. 1 yıl spor yapan adamla 5 yıl spor yapan adamın gelecekte kazanacağı kas kütlesi aynı değildir. 1 yılda natural 10kg kas ekleyebilirsin. Ama 5 yıllık seviyedeysen istersen kür yap yine de o kadar kas ekleyemezsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Metafor, 1 saat önce yazdı:

Dostum fotoğraftaki sen misin? İnsta var mı?

Başka birini neden koyma ihtiyacı hissedeyim hocam? Var instagram evet ancak sadece arkadaşlarıma açık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.