Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deity

Kalp ağrısı

Önerilen İletiler

Deity    171

yaklaşık 1 haftadır kalbim ağrıyor aşk acısı çekmediğim halde:D  bi kan testi yapıcam önümüzdeki hafta ekstradan girmem gereken bi test varmı ve sebebi ne olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Benzer bi durum yasadim fakat cozum bulamadim, kan degerleri normaldi, ekg normal cikti fakat gogusumde agirlik, derin nefes alamama, esneyememe sikayetim vardi doktor anxiety olabilir dedi ama dahiliyeciydi kesin bisey soyleyemedi. Kardiyolojiye gidicem firsat bulunca. Su anda kuru biraktim pct yaptim duzeldi fakat kure baslayinca tekrar yasar miyim diye korkuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Yeri tam olarak sol göğüs kasının alt kısmı, göğüs ortasının solunda kalıyor yani tam kalbin orası aslında, o sorunu aşsaydım efsane bir form yakalayaacaktım fakat korktuğum için riske girmeyip kürü bıraktım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

TheNoahSystem, 22 saat önce yazdı:

Benzer bi durum yasadim fakat cozum bulamadim, kan degerleri normaldi, ekg normal cikti fakat gogusumde agirlik, derin nefes alamama, esneyememe sikayetim vardi doktor anxiety olabilir dedi ama dahiliyeciydi kesin bisey soyleyemedi. Kardiyolojiye gidicem firsat bulunca. Su anda kuru biraktim pct yaptim duzeldi fakat kure baslayinca tekrar yasar miyim diye korkuyorum

Ben benzerini hatta belki de aynısını ilk kürümde yaşadım, nefes aldıkça batma gibi bişey oluyordu, göğüs kafesimde ağırlık vardı, sanki kalbim iflas edecek gibiydi, fakat benimki tamamen anksiyete kaynaklıydı ilk kür olunca haliyle biraz fazla kafaya takmışım, sadece bi kereliğe mahsus 1 tablet dideral içip sorunun kafamda olduğunu anlayınca hemen geçmişti, yani anksiyete olabilir ama yine de kalp bu şakaya gelmez tedbirli olmakta her zaman fayda var.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
alphaomega, 6 dakika önce yazdı:

Ben benzerini hatta belki de aynısını ilk kürümde yaşadım, nefes aldıkça batma gibi bişey oluyordu, göğüs kafesimde ağırlık vardı, sanki kalbim iflas edecek gibiydi, fakat benimki tamamen anksiyete kaynaklıydı ilk kür olunca haliyle biraz fazla kafaya takmışım, sadece bi kereliğe mahsus 1 tablet dideral içip sorunun kafamda olduğunu anlayınca hemen geçmişti, yani anksiyete olabilir ama yine de kalp bu şakaya gelmez tedbirli olmakta her zaman fayda var.

Muhtemelen bende de anksiyete, dideral deneyecegim bi sonraki kurde cok sagol. Kalp krizi gecirecek gibi hissediyordum nefes alirken yarida kesiliyordu yani aldigim nefes yetmiyor gibiydi ama daha derin de alamiyordum. Dedigin gibi kalbin ustunde 2kilo agirlik var gibi ozellikle yattigimda daha cok hissesiyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
TheNoahSystem, 12 dakika önce yazdı:

Muhtemelen bende de anksiyete, dideral deneyecegim bi sonraki kurde cok sagol. Kalp krizi gecirecek gibi hissediyordum nefes alirken yarida kesiliyordu yani aldigim nefes yetmiyor gibiydi ama daha derin de alamiyordum. Dedigin gibi kalbin ustunde 2kilo agirlik var gibi ozellikle yattigimda daha cok hissesiyordum

Evet resmen aynısını yaşadım, ha tabi içiniz rahat etmeyecekse başka bir doktora da son bir kez görünün sağlık bu sonuçta, burda bizim dediklerimiz en nihayetinde varsayım ve tecrübedir, yine bişey çıkmazsa sebebi psikolojik olabilir, ilk kürünüz değildi herhalde ama belki farklı bi ilaç ne bileyim tren falan ekleyip gözünüzde büyüttüyseniz belki o tedirginlik ekleyip böyle bi sonuç doğurmuş olabilir, benim başlarken tek korkum "sonum bu haberlerdeki gibi kalp krizinden giden sporcu şeklinde olacak" diyeydi :) diderali içip kalp ritmim düzelince baktım ki sorun kafamdaymış ilaçta falan değilmiş.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Randevuyu bekleyemedim acile gittim kalp krizi olabilir diye testler yapıldı ekg çekildi sorun yoktu birde randevu alarak gittim kardiyoloji ye oradada kan testi ekg falan yine sorun çıkmadı ilacı kesmemiştim zaten bahsettigin o efsane forma yaklaşıyorum:) @TheNoahSystem

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
Deity, 44 dakika önce yazdı:

Randevuyu bekleyemedim acile gittim kalp krizi olabilir diye testler yapıldı ekg çekildi sorun yoktu birde randevu alarak gittim kardiyoloji ye oradada kan testi ekg falan yine sorun çıkmadı ilacı kesmemiştim zaten bahsettigin o efsane forma yaklaşıyorum:) @TheNoahSystem

Şu anda nasılsın? Geçtiyse ekstra bir şey yaptın mı yoksa kendiliğinden mi geçti?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Gayet iyiyim acil ve normal muayeneden sonra birşey olmadığına inandım kardiyoloji ve acildeki doktorlar genelde kalp sanılıyor ama kas yada kaburga gibi birşeyler söyledi  kardiyoloji efor testi de istedi gitmedim ama herhangi birşey uygulamadım muayenelerden sonra 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.