Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TheNoahSystem

Spora harcadığınız aylık para

Önerilen İletiler

TheNoahSystem    158

Merak ettim kimler ne kadar harcıyor?

Benim için yemek+supplement(Tamamen evde yapıp kaplarda taşıyorum dışarıda bir harcamam yok) aylık 1100-1300tl arası,

Salon üyeliği 100tl

İlaçlar cruise aylık 60tl blastta sonu yok :)

Yani aylık minimum 1260tl sabit giderim var spora için, bu ortalama bi blastta 1700 civarlarına çıkıyor.

Merak ettiğim sıradan, spor yapmayan birisi yemek; sigara vs sabit giderlerine aylık ne kadar harcıyor?

tarihinde TheNoahSystem tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133

Çok güzel bir baslik olmus. Sağlıksız ıvır zıvır şeylere harcanan para okadar falza ki arkadaşlarımdan biliyorum. Ben spora 1100 tl civarinda harcıyorum yemekleri bende evde pisiriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
TheNoahSystem, 3 saat önce yazdı:

Merak ettim kimler ne kadar harcıyor?

Benim için yemek+supplement(Tamamen evde yapıp kaplarda taşıyorum dışarıda bir harcamam yok) aylık 1100-1300tl arası,

Salon üyeliği 100tl

İlaçlar cruise aylık 60tl blastta sonu yok :)

Yani aylık minimum 1260tl sabit giderim var spora için, bu ortalama bi blastta 1700 civarlarına çıkıyor.

Merak ettiğim sıradan, spor yapmayan birisi yemek; sigara vs sabit giderlerine aylık ne kadar harcıyor?

Valla dostum aylık benim 1500 tl oluyor supplement yemek ki yemeği evde yapıyorum salona gitmiyorum kendime oda yaptım bir.cok aletim var serbest ağırlık z bar normal dumbeller koridor barfiksi vs vs ama yemeğe ve supplement lere hakkaten para gidiyor boğazımda sağlam hani tavuk et balık vs ne bileyim gider var baya ilaç işini demiyorum vel hasıl beğenmediğimiz tavuk bile kilosu 16 17 18 tl olmuş malatyadan sevgiler sağlıklı sporlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

Günlük 500 gr tavuk, 4 yumurta, 400 gr pirinç  70 gr yulaf aylık 465 tl + 50 tl salon ücreti sebze vb sayamıyorum ailemin eve ne aldığına bağlı :D Supplement olarak sadece günde 5 gr glutamin kullanıyorum oda ücretsiz geliyor eczaneden tanıdık sayesinde :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Ögrenciyim şahsen harcamam aylik 800-1000 arasi degisiyor (sadece beslenme ve salon parasinin icinde oldugu fiyat bu, diger ozel ihtiyaclari falanda katarsam assa yukari 1500u bulur)😀 ne sigaram ne ickim var tertemiz pirlanta gibi bir cocugum. Arkadaslarım her gün 1 paket sigara aksamlarida 3 efes malt iciyorlar birde bunlarin beslenmesi falan var disarida falan yedikleride oluyor. En son sordugumda aylik 1500tl civari harciyorum demisti arkadas ama fazladir diye dusunuyorum malum icki sigara fiyatlari belli. Ha bide şunu diyim her aksam efes malt iciyorlar sonra bana gelip kanka senin kollar cok kalin, memelerin bombeli falan diyorlar nasil yapiyorsun diyorlar ya işte o zaman kazananin ben oldugumu anliyorum😀 Ickisi sigarasi olan, spor yapmayan, maddi açıdan iyi, sosyal hayatina duskun olan bir kisinin tahminimce aylik gideri 2000-3000 civarindadir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
Captain Price, 1 dakika önce yazdı:

Günlük 500 gr tavuk, 4 yumurta, 400 gr pirinç  70 gr yulaf aylık 465 tl + 50 tl salon ücreti sebze vb sayamıyorum ailemin eve ne aldığına bağlı :D Supplement olarak sadece günde 5 gr glutamin kullanıyorum oda ücretsiz geliyor eczaneden tanıdık sayesinde :D 

Benim fiyatın içinde salataya koyduğum zeytin yağından tut eti pişirirken kullandığım fırın poşeti de dahil :D, aileyle yaşamak güzel olmalı :P

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
Captain Price, 58 dakika önce yazdı:

Glutamin'in markası ne ? üstünde yazan ismi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

20tl CREATİN    (3gr)
60tl yumurta     (4 koli kasaptan)
45tl pirinç vs.    (15kg felan açık)
45tl salata        (pazardan ucuz)
310tl tavuk vs.  (kasaptan her ay aldığım için ucuz hindi vs. oluyor sakatatta)

TOPLAM: 480 TL

SPOR SALONU ODAMDA  İLAÇLAR TAHLİLLER HARİÇ  ORTALAMA BÖYLE 500TL GEÇMEZ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bmw325    7

Aylık net sadece 500 lira protein tozum benim yorumları okuyunca cok sasırdım🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Yulafım tavuğum yumurtam princim aylık 500 çok nadir 600 oluyor . Aile yanındayım :) supplement yok tamamen yeme içmeye dayalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.