Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

craaatt

Hızlı kilo vermek istiyorum

Önerilen İletiler

craaatt    0

MERHABA ben 21 yasında 102 kılo 183 cm boyunda bırıyım hızlı kılo vermek ıstıyorum ve aynı zamanda verdıgım kılolar nedenıyle vucumun sarkmamasını ıstıyorum onerebılıcegınız bı kur veya herhangı bırsey warmı varsa ucretıyle beraber yazarmısnz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252

Bu ne hız böyle ? Foruma hoş geldiniz anlaşılan o ki fazla kg çok sıkıldınız.

Bu kg'dan öncelikle doğal şekilde kurtulmayı deneyin bu işin ticaretini yapsakda ilk yol olarak her zaman doğal yolları tavsiye ediyoruz.

Doğal yollardan sonuca varamadıysanız her şey cebinizdeki paranın miktarı ile ölçülü.

Ne kadar uzun vadeli ve kaliteli ürün kullanırsanız sonuçlar o kadar iyi olur.

Kür tavsiyesi olarak ;

• - HGH Frag
  • - Igf 1
  • - GH + testo

6-12 aylık kullanımda sıkı diyet ve temiz beslenme haftalık sert idmanlar ile çok ciddi sonuçlar alabilirsiniz.

Bunlar için ortalama 1500-3000 TL arasında rakamı sadece ilaç anlamında çıkarmalısınız.

İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Selamlar hoş geldiniz aramıza. Öncelikle bu işler çok hızlı olmuyor bilginiz olsun trilyonlarınızda olsa hemen çita gibi kalamıyorsunuz yada HULK gibi olamıyorsunuz. Her şey beslenme idman ve ilaçlar ile alakalı kısacası harcayacağınız para ile.

Ben sizin yerinizde olsam bu anlattıklarınızdan yola çıkıyorum.

• - Günde 4 LT. Su içeceksiniz ve asla bu oran değişmeyecek
  • - Günde en az 25 yapabiliyorsanız 40-45 dk bisiklet çevirin yada koşun
  • - Çok sıkı diyet yapın ve akşam 7 sonra hiç bir şey sürmeyin ağzınıza

İlaç olarak kullanmanız gerekenler:

• + HGH FRAG
  • + IGF 1
  • + TESTESTERON

Param çok derseniz

• + GH ( 400 iu )

Bunları yapın yaşınızda uygun henüz 21 yaşındaymışsınız 2017 BEST MODEL TURKEY yarışmasına katılacak kıvama gelirsiniz :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
craaatt yazdı:
MERHABA ben 21 yasında 102 kılo 183 cm boyunda bırıyım hızlı kılo vermek ıstıyorum ve aynı zamanda verdıgım kılolar nedenıyle vucumun sarkmamasını ıstıyorum onerebılıcegınız bı kur veya herhangı bırsey warmı varsa ucretıyle beraber yazarmısnz

SABAH KAHVALTISI:

• »Bu öğünde proteini bol olan yumurtanın beyazı birkaç tane tüketilmelidir. Proteini boldur.
  • »Yağsız ve tuzsuz peynir seçiminde genel olarak lor tercih edilmelidir. Bundan bir iki kaşık yeterlidir.
  • »Bir veya iki adet de esmer ekmek dilimi tüketilmeli.
  • »Yulaflı süt karışımı bir kase olarak tüketebilirsiniz.
  • »Yarım saat sonra multivitamin kullanılabilir.

ÖĞLEN YEMEĞİ:

• »300 gram kadar ızgara üzerinde yağsız tavuk tüketilebilinir.
  • »Bir iki servis kaşığı yağsız pirinç tüketilmelidir.
  • »Yağ ekilmemiş ve tuz kullanılmadan yapılmış bolca salata.

ARA ÖĞÜNDE:

• »Küçük bir kâse yoğurt veya ekşi bir adet elma.

AKŞAM YEMEĞİ:

• »Öğlen yemeğindeki düzen devam edilmelidir.
  • »Haşlanmış sebze tüketilmeli.
  • »İki tane dilim esmer ekmek.

ARA ÖĞÜNDE:

• -Birkaç tane ceviz yenilmelidir.

YATMADAN ÖNCE İSE:

• »Bir kaşık pirinç, belirtilen ölçüde aminoasit.
  • »Yağsız pirinç yok ise kepekli makarna tüketilmelidir.
  • »Protein olarak ise yağsız süt kullanılmalıdır.

VEYA 2. FARKLI ALTERNATİF

Definasyon Kürü, Sabah kahvaltısı;

• Protein bakımın da oldukça zengin olan yumurtanın beyazı bir kaç kez tüketilmelidir.
  • 2 yemek kaşığı lor peynir
  • 2 adet esmer ekmek dilimi
  • Yulaf karışımı süt
  • Multivitamin

Definasyon Kürü, Öğle yemeği;

• 300 gram ızgara üstü yağsız tavuk
  • 2 yemek kaşığı yağsız pirinç
  • Yağsız ve tuzsuz salata
  • Definasyon Kürü, Ara Öğün;
  • Küçük bir kase yoğurt
  • 1 adet elma

Definasyon Kürü, Akşam yemeği;

• 300 gram yağsız tavuk kızartması
  • 2 yemek kaşığı yağsız pirinç
  • Haşlanmış sebze
  • 2 dilim esmer ekmek
  • 2 adet ceviz

Definasyon Kürü, Yatmadan önce;

1 kaşık pirinç ve belirtilen ölçüde aminoasit

Yağsız süt (protein açısında)

bu yazacağım kür aslında tam olarak bir definasyon dan ziyade temizlemeye yönelik estetiklik kazanımı ve yağ oranının aşağılara çekilmesi için ideal oldukça hafif bir kür olacak kür boyu su tüketimine  yoğunluk kazandırıp sıkı bir diyet ile desteklenmesi sonucu giremeyeceğiniz form yok. 

• 40 mg oxandrabolone (günlük)
  • 0.16 mg clenbuterol (günlük)
  • 100ml testo pripionat (haftada 2 ayrı günde enjekte)
  • kür ortalama 6-8 hafta sürücek olup 5.hafta clen ,20 mg ye 7.hafta ,24mg ye yükseltilir

*clenbuteroller 3 saat ara ile alınmalıdır diyet boyu yağ tuz şeker sıfırlanmalı karbonhidrat ise 200 gr ile sınırlanmalıdır off gününüzde haftada sadece 1 kere yükleme yapabilirsiniz.proteini eksik etmeyin başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Bence ilaçlara 2 sene sağlam spor geçmişin olmadan bulaşma kilo mu vermek istiyorsun hedefine göre beslenme antrenman ve kardio antrenmanlarını ayarla diyetin loe carb. Yanı düşük carbon diyeti olsun 3 ay düşük karbonhidrat diyeti yap son 1-1.5 ay ketojenik diyet yaparak hedefine doğal olarak çok çok rahat ulaşabilirsiniz illa birşey kullanmak istiyorum diyorsanız

3 günde bir yarım arimidex

Clenbuterol 1-2-3-4 hafta 5 hafta off tekrar aynı 1 hafta bir ikinci hafta iki böyle diyor ( clenbuterol kullanacak isen bir kardiyoloji doktoruna çık )

8 hafta anavar 30mg günde

Bu yazdiklarimı 8 hafta kullanırsın en fazla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Bu yazicagim yazi BENIM YAZIM DEGILDIR takip ettigim bir abimindir bende bu goruse katiliyorum ve yukarida onerdigim gibi 120 kilo olan arakdasim ile calismaya basladik suan kilo su 85 5.5 ay da bu kilo ya indik son son 7 haftadir yukarida onerdigim kuru yapiyorum sonuclar tatmin edici tabki hersey hedefe gore beslenme ve antrenman da bitiyor. Tabiki burasi forum farkli fikirler olacak farkli gorusler olacak

Testoyu yuksek tutar, östrojeni azaltir, ve en onemlisi azalan östeojenle birlikte SHBG baskilar ve kandaki serbest testo miktarini yukseltir. Total testonuzun sadece %0.5 ile %2'si arasinda bir miktarinin serbest testo oldugunu dusunurseniz Arimideksin onemini daha da kavrayabilirsiniz. Unutmayin is goren, yani hucrelerdeki testo reseptoru vuran, calisan testo serbest testodur. Kaninizdaki testonun %45-50'si SHBG'nin yapistigi kullanilmaz testodur. %45-50'si albuminin yapistigi gerekli hallerde kullanilabilecek testodur. 0.5-2 arasi serbesttir calisan testodur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
mhmt22 yazdı:
Bu yazicagim yazi BENIM YAZIM DEGILDIR takip ettigim bir abimindir bende bu goruse katiliyorum ve yukarida onerdigim gibi 120 kilo olan arakdasim ile calismaya basladik suan kilo su 85 5.5 ay da bu kilo ya indik son son 7 haftadir yukarida onerdigim kuru yapiyorum sonuclar tatmin edici tabki hersey hedefe gore beslenme ve antrenman da bitiyor. Tabiki burasi forum farkli fikirler olacak farkli gorusler olacak

Testoyu yuksek tutar, östrojeni azaltir, ve en onemlisi azalan östeojenle birlikte SHBG baskilar ve kandaki serbest testo miktarini yukseltir. Total testonuzun sadece %0.5 ile %2'si arasinda bir miktarinin serbest testo oldugunu dusunurseniz Arimideksin onemini daha da kavrayabilirsiniz. Unutmayin is goren, yani hucrelerdeki testo reseptoru vuran, calisan testo serbest testodur. Kaninizdaki testonun %45-50'si SHBG'nin yapistigi kullanilmaz testodur. %45-50'si albuminin yapistigi gerekli hallerde kullanilabilecek testodur. 0.5-2 arasi serbesttir calisan testodur.

Açıkçası Arimidex'e bu şekilde yaklaşım ile ilk kez karşılaştım ve ilgimi çekti. Doğruluğu konusunda açıkçası araştırma da yapmak isterim.

Yazıyı yazan kişiden bu bilgileri yazmak için kullandığı kaynak ve araştırmaları istemeniz mümkün müdür ? Yoksa tamamen tecrübeye dayalı bir bilgi midir ? Farklı bir fikri bana sunduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Yabancı forumlar da araştırmıştım bu görüşe katılanlar da var katılmayanlar da başta bende pek katılamadım kendim ve arkadaşım da denediğimde katıldım bu görüşe bilimsel açıklaması varmı bilmiyorum. Bi ara kendisine sorarım vereceği cevabı sizinle paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
mhmt22, 5.03.2016 - 14:54 yazdı:

Yabancı forumlar da araştırmıştım bu görüşe katılanlar da var katılmayanlar da başta bende pek katılamadım kendim ve arkadaşım da denediğimde katıldım bu görüşe bilimsel açıklaması varmı bilmiyorum. Bi ara kendisine sorarım vereceği cevabı sizinle paylaşırım.

Hocam Shgbyi düşürmesi libidoda problem yapar mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.