Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sanalcar

Ilk kürüm olucak tavsiye verirmisiniz

Önerilen İletiler

sanalcar    2

Arkadaşlar merhaba ilk kürüm olucak başlıktada belirttiğim gibi only testo girmeyi düşünüyorum 12 hafta 500 mg sizce verim alabilirmiyim ayriyetten bir sorum daha var şuan yağ yakmaya yönelik antrenman ve beslenmem var testoyu vurduktan sonra karbonhidratı arttirmam gerekiyor mu yoksa aynı devam etsem olurmu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim şahsi görüşüm yanına bir anabolizan ekle mesela boldenon olabilir amacın gerçek kalıcı kas kütlesi koyup onu muhafaza etmek ise tabi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2

Çok arada kaldım kardeşim herkes farklı bişey söylüyor konuya hakim olanlardan yorum bekliyorum isterseniz form fotoğraflarımıda koyabilirim konuya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

@Deity hocam only testo ile epey bir yol kaybetmişti ve bunu çoğu konuda da savundu bilgi almak istersen sana yardımcı olacaktır.Benim görüşümü soracak olursan ne konumdasın ne istiyosun diye sorarım sana.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Testoyu eksojen olarak vucuduna alacaksın only yapabilirsin zaten kendisi anabolizan ..birde yanina sağlam başka bir anabolizan eklersen on numara olur....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2

Şuan ki formum bu şekilde hedefim tabiki kütle almak ve hacimlenmek yağ oranım pek yüksek  olmadığı için basarabilecegimi düşünüyorum @Deityhocam siz ne dersiniz?

20190308_211552.jpg

IMG-20190309-WA0005.jpg

20190309_175110.jpg

20190308_211544.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
megalodon, 15 dakika önce yazdı:

büyümek istiyorsan karb artırırsın yanına bolde eklenebilir

antrenman süper ve drop setli olsun yüksek nabızla çalış yağ yakarsın diyeti büyümeye yönelik değiştir lean bulk tavsiyem bolde eklemen olur ama minimum 16 hafta girmeni öneririm nakit sıkıntısı varsa 16+ hafta only testo yap 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

konumu inceleyebilirsin işine yarayan çok bilgi olacaktır ama fotoğrafımı kaldırdım(fotoyu gören arkadaşların yorumları duruyor:)) beslenme ve antrenmanlarda askeri düzen uyduğun sürece sonuç tatmin edici olacak bunlar temeller zaten bunun dışında tek şart uzun kürler 16+ hafta bütçe el verdiği şekilde anabolik ekleyerek uzun kürler dizayn et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ramon990    0

@Deity hocam bende sadece testo girmek istiyorum.foruma yeni uyeyim ilk ilac kullanimim olacak.ne gibi onerileriniz olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Bütçe var ise @Deityhocamın dediği gibi 16 hafta testo boldenon kick startda danabol kullanabilirsin.Seni 4 ayda 1-2 yıllık kazanım sağlayacakdır diye düşünüyorum.Tabiki sağlam beslenme ile ben senin yerinde olsam hocamın dediği gibi karb ağırlıklı beslenirdim.Bu kür seni uçurur istediğinden fazlasını alırsın sadece sabret dostum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sanalcar    2

Testo bolde danabol mu gireyim 🤣🤣 o zaman kür için biraz daha beklemeliyim bişeye giriceksem tam gireyim 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
ramon990, 9 saat önce yazdı:

@Deity hocam bende sadece testo girmek istiyorum.foruma yeni uyeyim ilk ilac kullanimim olacak.ne gibi onerileriniz olur

only testo kazanımları yadsınamaz ama bütçe varsa @sanalcar önerdiğim kürü düşünebilirsin tabi yağ oranında %15 altındaysa

sanalcar, 5 saat önce yazdı:

Testo bolde danabol mu gireyim 🤣🤣 o zaman kür için biraz daha beklemeliyim bişeye giriceksem tam gireyim 👍

birazdan daha uzun sürebilir :) ilk kür en verimli kür ilaçları ve mgları kaldırabilecek vücutta var bütçeyi iyi ayarla ilaçları alıp beslenmeyi yapamazsan istediğin verimi alamazsın belirlenen dozlarda 16 haftalık bi kürden 10~ kg almak işten bile değil ama beslenme beslenme beslenme

ayrıca küre başlamadan pct ürünü tedarik etmende faydana olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

9,5 hafta 500mg only testo ile bu hale geldim. Paran varsa testo bolde danabol oneririm yoksa sadece testo ve danabol oneririm. Karar senin ikisinide dene tarafini sec 😀

7CED812C-BCAC-4F26-BA6B-5D0AB4640174.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DumbellPres, 36 dakika önce yazdı:

Testo/Bolde yapacağına testo/deca tercih et.Boldenon bence çok verimli bir ilaç değil.

1-10 testo e 500 mg

1-10 deca 400 mg

1-5 dianabol / anapolon ikisinden biri.

Deca dick olmasa deca boldenona gerek bırakmayacak bir ilaç zaten.Forumda deca dickin neden olduğunu ve çözümü bilen var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
sanalcar, 54 dakika önce yazdı:

Ürünleri temin edeceğim güvenilir birini bulsam tamamdır 

@Loving Burak abiye ulasabilirsin. Sadece urun satmakla kalmiyor ayrica elinden geldigi kadar whatsappdan her turlu konuda yardimci oluyor kur boyunca. Ilk kurumde her turlu destegi saglamisti bana. Tavsiye ederim 😀

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.