Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cCcihan91

Kürü önerileri/yardım lütfen

Önerilen İletiler

cCcihan91    0

Merhaba arkadaşlar,

28 yaşındayım, 95kiloyim be +5 senedir spor yapıyorum.

Farkli başlangıç kürleri yapmıştım (testo E - boldenon )  ve şuan yeni bir küre başlamak istiyorum ve ürünleri aldim. 

Elimde olanlar:

50ml Testo P 100mg

40ml Tren Acetat 100mg

200 tablet diananol 10mg

Tavsiyeniz nedir nasil hangi gün neyi vurmam lazim? Ve koruyucu ne önerirsiniz bir plan hazırlayan olursa sevinirim.

Teşekkürler ve Saygilar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xxgokhanzz21    126
cCcihan91, 1 saat önce yazdı:

Elimde olanlar:

50ml Testo P 100mg

40ml Tren Acetat 100mg

200 tablet diananol 10mg

Öncelikle hedefini belirtirsen sanırım yardımcı olma konusunda daha kolay olur herkes için. Testo prop ve Tren acetat kısa ester ilaçlar, sanırım amacın define amaçlı bir kür. Ozaman danabolün yeri yok bu kürde. Hedefin define olmak ve kurumak ise danabol yerine winstrol tercih edilebilir. Definisyon döneminde çok yüksek dozaj ilaç kullanmanın bi mantığı yok amaç zaten su atımı ve yağ kaybı o sebeple östrojen kontrol altında tutulmalı. 1-12 hafta 300 prop  1-12 hafta 300 tren acetat kullanılabilir. İlla tablet kullanacaksanda yine tercihe göre kürün son 4 haftasına winstrol eklersen hemde formun sonlara doğru zirve yapmış olur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cCcihan91    0

Cevabın icin teşekkürker . Evet hedef definasyon ve sertleşme. 

Haftada 300mg mu demek oluyo yazdığın?

Nasil yapmamı tercih edersin? Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
gönderildi (düzenlendi)
cCcihan91, 2 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar,

28 yaşındayım, 95kiloyim be +5 senedir spor yapıyorum.

Farkli başlangıç kürleri yapmıştım (testo E - boldenon )  ve şuan yeni bir küre başlamak istiyorum ve ürünleri aldim. 

Elimde olanlar:

50ml Testo P 100mg

40ml Tren Acetat 100mg

200 tablet diananol 10mg

Tavsiyeniz nedir nasil hangi gün neyi vurmam lazim? Ve koruyucu ne önerirsiniz bir plan hazırlayan olursa sevinirim.

Teşekkürler ve Saygilar

Arkadasim sen kürü kafanda yazmışın zaten, şimdiden hayırlı olsun..Acetat olduğu icin haftada 2 veya 3 enjeksiyon yapman gerekecek ve dozajlarında onun icin haftalık bölüp vuracaksın sağlıklı sporlar..danabol konusunda @xxgokhanzz21arkadaşımıza aynen katılıyorum...

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
cCcihan91, Bir saat önce yazdı:

Haftada 300mg mu demek oluyo yazdığın?

Nasil yapmamı tercih edersin?

Evet dostum @Mlt44 hocamında dediği gibi enjeksiyonları 3 e bölmen(pazartesi, perşembe, cuma gibi) ve toplamda 300mg olacak şekilde 1 er ml kullanman uygun olur. Bence danabol kullanımı senin istediğin kuruluğa engellemekten başka bir işe yaramaz. Danabol'ü kenara koy ve hacim için diğer kürlere eklersin. Söylediğim gibi eğer tablet kullanmakta kararlıysan ben olsam kürün son 4 haftasına günlük 30 mg 3 e bölecek şekilde winstrol eklerdim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
cCcihan91, 5 saat önce yazdı:

Peki kullanmak istersem birgün kaç günde bir almak gerekiyor

Kullanmak istersen hakaret etmek zorunda kalırız çünkü öyle bir kullanım şekli yok :D yani yaparsan olur ama bir b*ka yaramaz kısaca. Danabol Bulk ürünüdür  Tren A ve Testo Prop Definasyon ürünüdür  senin yapmaya çalıştığın bir dilim ekmeğin 1 yüzüne salça diğer yüzüne çikolata sürmek saçma yani 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cCcihan91    0

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürker 

Dianabolu kullanmiyacam şimdilik fakat testo p ve tren a için bir plan yazabilirmisiniz ve koruyucu ile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

1-12 testo 300-400mg

1-8 tren 300-400mg

1-12 bolde 600mg yüklemeli

cabaser günlük yarımla başla  çinko kals. magn.. standart mct ürünleri

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
Deity, 4 saat önce yazdı:

1-12 testo 300-400mg

1-8 tren 300-400mg

1-12 bolde 600mg yüklemeli

cabaser günlük yarımla başla  çinko kals. magn.. standart mct ürünleri

Cabaser gunluk yarim cok fazla haftada yarimla basla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.