Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xax1

Kür içinde arimidex kullanımı

Önerilen İletiler

xax1    34

Testo enanthe danabol bolde küründeyim 

şuan 2 hafta geçti 5 tane 250 mg testomu vurundum günde 30 mg danabol kullanıyorum boldenona başlamadım asıl sorum şu ;

> Memelerimin altında su toplaması var arimidex önerdiler ama nasıl kullanıcam bilmiyorum haftada 500 mg testo vuruyorum 2 film yani 40 tane danabolu bitirdim daha 20 danabolüm daha var ama onu atmamayı ve kesmeyi düşünüyorum . Karbonhidratı azalttım  danabolü kesicem kür içinde boldeye başlamama daha 1,5 hafta filan var o 1,5 hafta boyuca sadece testo kullancam arimidex atcam memelerimin altındaki su toplaması geçermi ? Nasıl kullanmalıyım bana bu işi bilen bi abim veya kardeşim yardımcı olabilirmi ? Meme uclarım çok hassaslaştı korkmaya başladım daha öncede konu açmıştım . Kullanım için yardımcı olurmusnuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

toxic    204
xax1, 1 saat önce yazdı:

Testo enanthe danabol bolde küründeyim 

şuan 2 hafta geçti 5 tane 250 mg testomu vurundum günde 30 mg danabol kullanıyorum boldenona başlamadım asıl sorum şu ;

> Memelerimin altında su toplaması var arimidex önerdiler ama nasıl kullanıcam bilmiyorum haftada 500 mg testo vuruyorum 2 film yani 40 tane danabolu bitirdim daha 20 danabolüm daha var ama onu atmamayı ve kesmeyi düşünüyorum . Karbonhidratı azalttım  danabolü kesicem kür içinde boldeye başlamama daha 1,5 hafta filan var o 1,5 hafta boyuca sadece testo kullancam arimidex atcam memelerimin altındaki su toplaması geçermi ? Nasıl kullanmalıyım bana bu işi bilen bi abim veya kardeşim yardımcı olabilirmi ? Meme uclarım çok hassaslaştı korkmaya başladım daha öncede konu açmıştım . Kullanım için yardımcı olurmusnuz ?

Arimidexi kullanın ve ardından kan testi yaptırıp değerlerinize baktırın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Testoyu azalt ve antrenman şiddetini artır...vucut kaldıramıyor... arimidex de arkadaslara katılıyorum günde bir tablet te olabilir teste gore.. cok geçmiş olsun...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Arimidexi aldım nasıl kullanacağım ? Hamgi testleri yapmalıyım ? Meme uçlarım hafif çıkıntılı gibi yani göğüs uçları hafif çıkıntılı biri sağ tara biri sol tarafa doğru dönük ve dokanınca göğüs ucuma bastırınca acıyor . Arimidex göğüs altı suyu atarmı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Günde 0.5 yarım tabletmi atmalıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
xax1, 29 dakika önce yazdı:

Günde 0.5 yarım tabletmi atmalıyım ?

Kürde danabol var. Yaşadığın durum gayey normal. Danabol e2 üzerinden çalışıyor zaten. Yarım tablet içieceksin. Hala batma varsa 3 gün sonra bi yarım tablet daha. Çok güçlü bir ilaç fazla içersen bu defa da eklem ağrıları başlıyo. (Yanlış hatırlamıyosm su atmaktan sebep.) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Danabolü kestim başlığı açtığım gün bıraktım danabolü daha 1 haftalık vardı atmadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
xax1, 2 saat önce yazdı:

Danabolü kestim başlığı açtığım gün bıraktım danabolü daha 1 haftalık vardı atmadım

E2 yükseldi bi kere kürde testoda aromatize oluyor e2 hala yüksek. Korkulacak bi durum yok. Bulk küründe amaç e2 yüksekliğiyle kilo alıp büyümek. Ama jinokomasti gelişmemsi için göğüste yanma,batma olunca kür içinde AL(arimidex,aromasin) kür sonu serm(tamoxifen) kullanıyoruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.