Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aylardanKASIM

Efedrin enjeksiyon etkileri nelerdir?

Önerilen İletiler

efedrin ile ilgili konu başlıklarına baktım bulamadım o sebeple konuyu buraya açma gereği duydum daha evvel efedrin veya efedrin içeren ilaçlar kullandım ama hep of döneminde performans düşüşü ni bir nebze gidermek için. kullanma sebebim yağ yakma etkisi için değil antreman da uyarıcı ve güç enerji vermesi tecrübe eden arkadaşlar A sorum şu kürde efedrin nasıl bir etki ediyor bir problem yaratır mı birde damardan almayı düşünüyorum bir sakatlık olur mı daha önce damardan alan oldumu öğrenmek istediğim bunlar saygılar sevgiler iyi forumlar araştırmalar dilerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafer44    121
aylardanKASIM, 1 saat önce yazdı:

efedrin ile ilgili konu başlıklarına baktım bulamadım o sebeple konuyu buraya açma gereği duydum daha evvel efedrin veya efedrin içeren ilaçlar kullandım ama hep of döneminde performans düşüşü ni bir nebze gidermek için. kullanma sebebim yağ yakma etkisi için değil antreman da uyarıcı ve güç enerji vermesi tecrübe eden arkadaşlar A sorum şu kürde efedrin nasıl bir etki ediyor bir problem yaratır mı birde damardan almayı düşünüyorum bir sakatlık olur mı daha önce damardan alan oldumu öğrenmek istediğim bunlar saygılar sevgiler iyi forumlar araştırmalar dilerim 

Kardeş yanlış anlamada bilgim yok lakin damardan kanina bilmediğin bir ilacı enjekte etmek ve bunu spor adına yapmak saçmalık tamam steroid filan millet yapıyor ama damara enjekte etmek yapma etme kardeş tabiki ben burdakilere göre çırak bile sayılmam söz söylemek haddim değil kolay kolay yorumda yapmam okurum ama sen damat filan deyince yazma ihtiyacı duydum yapma kardeş allah aşkına bizde roid kullanıyoruz ama kırk tane test yaptıktan sonra 2 yıl araştırdım sadece bu esnada beslenme ve spor yaptım yani ama bu tarz şeyler seni sakat bırakabilir felç yapabilir başka büyük sorunlara davetiye çıkarabilir kullanma yani tabi son söz senin burdaki hocalar birşeyler yazacaktır ben nacizane fikrimi belirtti hepsi bu saygılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
aylardanKASIM, 21 saat önce yazdı:

Enjeksiyon yapmana gerek yok en mantıklısı kahvene kırıp içmen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
aylardanKASIM, 7 saat önce yazdı:

Efedrin oral kullanım icin daha uygundur. Analeptik olarak kafein bile damar ici uygulamak sok durumlarında kullanilir uygulanan mg cok cok az olmak uzere bilginize iyi forumlar....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gbkutlukan    9
aylardanKASIM, 7 saat önce yazdı:

Ya kahvenin içine dök sade olsun öyle iç yada 1lik insulin enjektörüne çekip karından deri altı yapabilirsin ben öyle yapıyorum kullandığım dönemlerde ama damardan almanı kesinlikle tavaiye etmem kardeşim

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

Ben kalçadan kas içi kullanmıştım bir sıkıntı yaşamadım ve bir etkiside olmadı çünkü sahteydi :D Damardan enjeksiyon çok sakat iş kesinlikle yapmamanı öneririm.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409
morningstar, Bir saat önce yazdı:

Tamam reis hemen

Sen devam et reis...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Efedrin üretimi durdu diye biliyordum . Ürünler orjinalmi peki ? Merak ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    22
Ironmann, 25.02.2019 - 20:52 yazdı:

Bırakın şu efedrini...

Hocam ne gibi problemler gördünüz. Biraz açıklarmısınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supraxdt    20
aylardanKASIM, 25.02.2019 - 10:40 yazdı:

Efedrin im/iv bir enjeksiyondur yani hem kas yolu hem damar yolu ile vurulan gelelim bunun içimi doğru mu bir işe yarar mı evet işe yarar neden çünkü efedrin belirli yatalak hastalarına verilmiştir önceden şu an Tr de sadece çantacılarda bulunur ama belirli devlet hastanelerinde de vardır ama kullanıldığını hiç duymadım diyebilirim sebebi ise nabzi yükseltip kalbi daha fazla çalıştırdigi için hastanın anlık nabız düşmesinde kullanarak hastayı tekrar normal forma soktuğu biliniyor

diğer yan etkisi olan hastanın fazla nabızdan kalp durması da var tabi ki bunu kas yolu ile vururlar yada içirirler damar yoluna vurup kana karıştırmak işi daha hızlı hale getirsede kanda pıhtılaşma olabileceğinden oldukça sakat iştir hee ben içeyim ama efedrin çok pahalı diyorsaiz broksin şurup mevcut eczane ürünüdur içinde efedrin vardır ayrıca öksürük için olan bir etken madde daha vardı ismini pek hatırlamıyorum ama efedrin düşük dozda vardır 1 efedrin ampule denk gelmesi

için bir 3 ölçek 15ml içilir yada kilonuza göre içilmesi mevcut ancak size bir diğer uyarım kafein kan sulandırıcı gibi ilaçlar ve takviyeler ile kombine edilmemesidir nabız yüksek durdukça kan hızlı aktıkça ileride değil en yakın zamanda geri toplayabilmeniz oldukça zor olur... yanlışim var ise düzeltirseniz çok memnun olurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.