Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makavel1

Son olduğum iğne çok ağrıyor

Önerilen İletiler

makavel1    15

Yuruyemiyom oturamiyom bu 4. İgnem ama her defasında farklı kişilere yaptırdım

Bu her zamanki kas ağrısı gibi olan bu sefer çok fazla dokunmayla bile aciyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fthh    70
makavel1, 15 saat önce yazdı:

Merhaba geçmiş olsun.

Enjeksiyon sonrası ağrılar, yapan kişinin enjeksiyon tekniği ile alakalıdır.Nodül oluşmuş olabilir eğer elini attığın halde ağrıyorsa. Nodül ve doz kaybını önlemek için hava kilidi tekniğinin uygulanması gerekir. Bu teknik uygulanmadığı takdirde ilacın ufak bir dozu dahi olsa deri altına sızabiliyor ve böyle ağrılara sebebiyet verebiliyor. Sana bu tür komplikasyonların önüne geçmek için önerilerim var  ;

- İlacı olabildiğince derine enjekte etmeniz gerekiyor. *

- iğne ucu ilacı çektikten sonra mutlak suretle değiştirilmeli.

- enjeksiyon yaptığınız bölgeye göre iğne ucu seçilmeli.

- Hava kilidi tekniği uygulanmalı. *

- ilaç olabildiğince yavaş yapılmalı. *

Yıldız ile işaretlediğim alanlar mutlak suretle uygulanmalı. Korkulacak birşey yok buz ile günde 3-4 pres yaparsan sorunun geçecektir, Her zaman karşılaşılan durumlar bunlar iyi günler.

-Başarılar-

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
makavel1, 2 saat önce yazdı:

Cok geçmiş olsun acımasana aldirma masaj yap ilac dağılsın... arkadaşların belirttiği enjeksiyon tekniğine riayet et sağlıklı sporlar....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Fthh, 2 saat önce yazdı:

Merhaba geçmiş olsun.

Enjeksiyon sonrası ağrılar, yapan kişinin enjeksiyon tekniği ile alakalıdır.Nodül oluşmuş olabilir eğer elini attığın halde ağrıyorsa. Nodül ve doz kaybını önlemek için hava kilidi tekniğinin uygulanması gerekir. Bu teknik uygulanmadığı takdirde ilacın ufak bir dozu dahi olsa deri altına sızabiliyor ve böyle ağrılara sebebiyet verebiliyor. Sana bu tür komplikasyonların önüne geçmek için önerilerim var  ;

Yıldız ile işaretlediğim alanlar mutlak suretle uygulanmalı. Korkulacak birşey yok buz ile günde 3-4 pres yaparsan sorunun geçecektir, Her zaman karşılaşılan durumlar bunlar iyi günler.

-Başarılar-

bu hava kilidinde damar kontrolü yaptığımda iğne içine hiç hava dolmadığı için peptid enjeksiyonları hariç(insülin iğnesi) yapmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Loving hocamın bir konuda yorumu var.Masaj yapmamak aksine enjeksiyondan sonra 100 150 adım atmayı önermiş.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Vural2, 11 dakika önce yazdı:

Loving hocamın bir konuda yorumu var.Masaj yapmamak aksine enjeksiyondan sonra 100 150 adım atmayı önermiş.

Arkadaslar loving hoca ve tayfun abi de benzer bir paylaşım yapmisti geçmişte....

Enejksiyonu takiben masaj orada enjekte edilen ilac hacmiyle artan basinc kas liflerine zarar verir en mantiklisi adim atmak ancak sabah olunduysa ilerleyen saatlerde hafifçe ovalamaya baslayarak ilacın dağılması sağlanabilir. Ben önbacaktan vuruyorum enjeksiyonu bitirince bacağımı leg pres yapar gibi hereket ettirip öteki enjeksiyona geciyorum. Bütün enjeksiyonları bitince yürüyorum ve ilerleyen saatte masaj yapıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spinous02    3

Hocam acaba kullandığı iğne ucundan da olabilir mi kalça icin yeşil yerine siyah kullansa daha iyi olmaz mı ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spinous02    3
Fthh, 13 saat önce yazdı:

Merhaba geçmiş olsun.

-Başarılar-

Kral kalçadan enjekte etmek icin yeşil ucu mu kullanmak gerekiyor o biraz daha kalın sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Spinous02, 1 saat önce yazdı:

Hocam acaba kullandığı iğne ucundan da olabilir mi kalça icin yeşil yerine siyah kullansa daha iyi olmaz mı ?

Arkadaslar gluteal bölge yag ve kas tabakasına gore yesil veya siyah tercih edilmelidir. On bacak kaslari rektus femoris vastus lateralis icinde ayni sekilde kendim klasik yesil igne ile yapıyorum. Cift igne kullaniyorum ve enjektörü asla iceride oynatmıyorum 2 cc lik bir enjeksiyonu zerk etmem 2 dakika sürebiliyor. daha kisa uxlsr kahve rengi falan belirttigim kas guruplari icin asla steroid enjeksiyonuna uygun degildir.

22 G      SİYAH İĞNE UCU

21 G     YEŞİL İĞNE UCU

20 G     SARI İĞNE UCU

18 G    ĞEMBE İĞNE UCU

beybi-enjektor-ucu-siyah-100lu-paket-e303.jpg

11824.jpeg

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11

Ağrı varsa öncekilere nazaran ilaç soğukta kalmıştır bence soğuk ilaç ödem yapıyor Ağrı yapıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Mlt44, 12 saat önce yazdı:

Arkadaslar gluteal bölge yag ve kas tabakasına gore yesil veya siyah tercih edilmelidir. On bacak kaslari rektus femoris vastus lateralis icinde ayni sekilde kendim klasik yesil igne ile yapıyorum. Cift igne kullaniyorum ve enjektörü asla iceride oynatmıyorum 2 cc lik bir enjeksiyonu zerk etmem 2 dakika sürebiliyor. daha kisa uxlsr kahve rengi falan belirttigim kas guruplari icin asla steroid enjeksiyonuna uygun degildir.

22 G      SİYAH İĞNE UCU

21 G     YEŞİL İĞNE UCU

20 G     SARI İĞNE UCU

18 G    ĞEMBE İĞNE UCU

beybi-enjektor-ucu-siyah-100lu-paket-e303.jpg

11824.jpeg

Bacaktan kahverengi uçla (insulin iğnesi) 2ml e kadar birçok kez enjeksiyon yaptım herhangi bi sıkıntı yaşamadım ağrıyı etkileyen en önemli faktör iğneyi oynatmak

Rippo34, 32 dakika önce yazdı:

Ağrı varsa öncekilere nazaran ilaç soğukta kalmıştır bence soğuk ilaç ödem yapıyor Ağrı yapıyor

Alakası yok bence ilâçlarım daima soğuk bi yerde muhafaza ederim hatta son yaptığım ilacın yağı biraz kalınmış + soğuğun da etkisiyle flakondan daha zor çekiyorum ilacı enjektöre ama herhangi bi problem yaşamadım  yalnız enjeksiyon konusunda titiz davrananlardanım ilâcı çektiğim iğne ile enjeksiyon hiç yapmadım ucu mutlaka değiştiririm doğrusuda budur zaten 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Spinous02, 24.02.2019 - 07:45 yazdı:

Kral kalçadan enjekte etmek icin yeşil ucu mu kullanmak gerekiyor o biraz daha kalın sanırım 

Evet kalça için yeşil en uygunu. Bacak için ise bazı arkadaşlar kahve rengi önersede ben siyah uç taraftarıyım.

- Başarılar-

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Kahverengi uç kullanmak için biraz işi bilmek gerekir aşı iğnesi diyede geçer en ince ve en kısa iğnedir kısa olduğu için kasa giremeyebilirsiniz hele yağ oranı fazla deri kalınlığı fazla ise  şartlar sağlandığında en uygun kahverengi uçtur fazlada acıtmaz  

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

Kesinlikle teknik ile alakalıdır bence de, o iğneyi yapan kıza mesaj attım teknigimde bir sorun yok dedi ama var erkeklere yaptırmaya devam,

Bir sonraki enjeksiyonu yaptırdım hala bu konusunu açtığım ağrıyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
makavel1, 31 dakika önce yazdı:

Kesinlikle teknik ile alakalıdır bence de, o iğneyi yapan kıza mesaj attım teknigimde bir sorun yok dedi ama var erkeklere yaptırmaya devam,

Bir sonraki enjeksiyonu yaptırdım hala bu konusunu açtığım ağrıyor

Cook geçmiş olsun.....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spinous02    3

Hocam aynı olaydan bende müzdaripim 750 testo bolde karıştırdım acaba kas a ulaşamadım mı bilinmez 5 gün geçmesine rağmen vurduğum yerde yumurta büyüklüğünde sert birşey oluştu taş gibi  bunun geçme şansı nasıl olur acaba (kullandığım iğne yeşil uçlu iğne )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288

Yağlı eriyik olduğu için ilaçlar birkaç gün ağrı ya da bi kitle olması son derece normal bence. Ama enj. sonrası yürüyüş yapmak baya faydalı oluyor ilacın dağılması konusunda. Bende soğuk havalrda iğne yapılan yerlerde ufak bi sızlama oluyor çoğu zman. Ama alıştım artık. (Steroid kullanmadan önce ağır iğne fobim vardı) 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Spinous02, ‎2‎.‎03‎.‎2019 - 03:32 yazdı:

Hocam aynı olaydan bende müzdaripim 750 testo bolde karıştırdım acaba kas a ulaşamadım mı bilinmez 5 gün geçmesine rağmen vurduğum yerde yumurta büyüklüğünde sert birşey oluştu taş gibi  bunun geçme şansı nasıl olur acaba (kullandığım iğne yeşil uçlu iğne )

yapan kişiyle yada tekniğiyle alakalı onu bilmiyorumda ağrı olduğunda o kişiye bir daha yaptırmayın, özellikle kızlara yaptırmayın kızlar salak seksden başka işe yaramıyorlar

Mhmt38, ‎2‎.‎03‎.‎2019 - 10:59 yazdı:

Yağlı eriyik olduğu için ilaçlar birkaç gün ağrı ya da bi kitle olması son derece normal bence. Ama enj. sonrası yürüyüş yapmak baya faydalı oluyor ilacın dağılması konusunda. Bende soğuk havalrda iğne yapılan yerlerde ufak bi sızlama oluyor çoğu zman. Ama alıştım artık. (Steroid kullanmadan önce ağır iğne fobim vardı) 😅

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
makavel1, 11 saat önce yazdı:

kızlar salak seksden başka işe yaramıyorlar

Bu nasıl bir üslup allah aşkına ? Seni doğuran kadın değil mi arkadaşım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
makavel1, 12 saat önce yazdı:

özellikle kızlara yaptırmayın kızlar salak seksden başka işe yaramıyorlar

Miss gibi geri zekalısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.