Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

deluxe

Testosuz ilaç yardım

Önerilen İletiler

deluxe    1

Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar forumda yeniyim yaşım 19-20 bir modellik yarışmasına katılmak istiyorum şu an kilo 103 ve bir define yapmam gerekiyor bunu yaparken dışardan alınan testo doğalı baskıladığı için testo almak istemiyorum masteron anavar veya primabalon anavar yapsam haftada kaç mg ve kaç hafta alsam doğal testoyu baskılamaz  doğru şekilde doğalı baskılanmasan kür yapılabiliyor zamanında bu define için bulk içinde tek başına boldenon olur mu en azından 21-22 e kadar dışardan testo almak istemiyorum danabol hariç ama doğal gelişimim durduğu için diyette en az kas kaybı ile yapmak istiyorum biraz uzun oldu cevapları bekliyorum 

tarihinde deluxe tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Captain Price    118
deluxe, 25 dakika önce yazdı:

Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar forumda yeniyim yaşım 19-20 bir modellik yarışmasına katılmak istiyorum şu an kilo 103 ve bir define yapmam gerekiyor bunu yaparken dışardan alınan testo doğalı baskıladığı için testo almak istemiyorum masteron anavar veya primabalon anavar yapsam haftada kaç mg ve kaç hafta alsam doğal testoyu baskılamaz  doğru şekilde doğalı baskılanmasan kür yapılabiliyor zamanında bu define için bulk içinde tek başına boldenon olur mu en azından 21-22 e kadar dışardan testo almak istemiyorum danabol hariç ama doğal gelişimim durduğu için diyette en az kas kaybı ile yapmak istiyorum biraz uzun oldu cevapları bekliyorum 

Bu konuyu unut yazdığın ilaçları Google amcadan araştır bir kaç hafta, bu bilgi seviyesi ile küre girme :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Fitness model harici modellerin vücuduna fazla bakılmıyor. Sporu haftada sınırlı yapmaları sadece beslenmeye incelikli yaklaşılması gerekiyor. Doğal olarak düşmen lazım. Model dediğine göre 190dan uzun değilsindir diye düşünüyorum, 103 kilo yüksek. Temiz bir diyetle boyunun kilosuna gel, bol bol su atman gerekecek surat da önemli.

Kullanacağın ilaçlar primo harici düşük alsan bile testonu baskılayacak. Only primo yapsan su tutacaksın, yaptığına değmeyecek. Diyetin sonlarında sadece ventolin önerilebilirdi senin durumunda olan birine. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deluxe    1
Captain Price, 47 dakika önce yazdı:

Bu konuyu unut yazdığın ilaçları Google amcadan araştır bir kaç hafta, bu bilgi seviyesi ile küre girme :)

Kral yorumun İçin teşekkür ederim ama 69 tane yarışma yapmış adamla birlikte çalışıyorum şu an beraber değiliz o yüzden yardım alamıyorum yazdığım ilaçları biliyorum testoyu sıfırlıyor denilen decayı tek başına kullandım zamanında bir iki teknik ile ve nasıl olduysa full libido dolaştım buda onun tekniği işte neler olduğunu bende bilmiyorum bunu başka ilaçlarda denemek istiyorum o yüzden bilgisi olanlardan yardım talep ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deluxe    1
morningstar, 34 dakika önce yazdı:

Fitness model harici modellerin vücuduna fazla bakılmıyor. Sporu haftada sınırlı yapmaları sadece beslenmeye incelikli yaklaşılması gerekiyor. Doğal olarak düşmen lazım. Model dediğine göre 190dan uzun değilsindir diye düşünüyorum, 103 kilo yüksek. Temiz bir diyetle boyunun kilosuna gel, bol bol su atman gerekecek surat da önemli.

Kullanacağın ilaçlar primo harici düşük alsan bile testonu baskılayacak. Only primo yapsan su tutacaksın, yaptığına değmeyecek. Diyetin sonlarında sadece ventolin önerilebilirdi senin durumunda olan birine. 

Aynen usta boyum 1.90 Allah’a şükür güzel bir kütle yakaladım bunu kaybetmek istemiyorum o yüzden vücut benim için önmeli primabalon nasıl kullanmamı Önerirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deluxe, 21 dakika önce yazdı:

Kral yorumun İçin teşekkür ederim ama 69 tane yarışma yapmış adamla birlikte çalışıyorum şu an beraber değiliz o yüzden yardım alamıyorum yazdığım ilaçları biliyorum testoyu sıfırlıyor denilen decayı tek başına kullandım zamanında bir iki teknik ile ve nasıl olduysa full libido dolaştım buda onun tekniği işte neler olduğunu bende bilmiyorum bunu başka ilaçlarda denemek istiyorum o yüzden bilgisi olanlardan yardım talep ettim

Only Decayı vurup teston sıfırlanmamış üstüne libidon artmışsa %90 o ürün sahte veya deca görünümlü testodur.

tarihinde Dagcıkomando tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
deluxe, 2 saat önce yazdı:

Biz libido peşindeyiz dostum nasıl becerdin anlat bizde parçalamayalım kendimizi  ben testo olduğu hâlde deca girmiyorum sen only deca full libido gezdiysen açıkla bu özel hareketi herkes rahatlasın 

• Beğen 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Deity, 1 saat önce yazdı:

Biz libido peşindeyiz dostum nasıl becerdin anlat bizde parçalamayalım kendimizi  ben testo olduğu hâlde deca girmiyorum sen only deca full libido gezdiysen açıkla bu özel hareketi herkes rahatlasın 

Arkadaş açıklamadan sırrı ben vereyim üzerinde deca etiketi olan zeytinyağı veya badem yağı haftada 1 - 3 ml arası tercihe göre kalçadan enjeksiyon ile testosterona gerek kalmadan libidon düşmeden kür yapabilirsin :)  

tarihinde Captain Price tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Captain Price, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaş açıklamadan sırrı ben vereyim üzerinde deca etiketi olan zeytinyağı veya badem yağı haftada 1 - 3 ml arası tercihe göre kalçadan enjeksiyon ile testosterona gerek kalmadan libidon düşmeden kür yapabilirsin :)  

xD

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deluxe    1
Captain Price, 55 dakika önce yazdı:

😂😂😂 güzel yorumun İçin teşekkürler ama aldığım 7 kg yi ne yapıcaz 😄 arkadaşlar ürün özel bir üründü zaten ben kendim bulmadım paylaşılırsa ürün patlar zaten karıştırmayın onu zaten bulamıyorum yani türkiyede yok milli bi sporcuydu bana veren 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Kardeşim ben best model 2016 finalistiyim adamların istediği orantılı vücut kaslı vücut değil kürlük bir durum yok yani he bide konu dısı olacak ama erkekleri beceremezsen bosuna zaman kaybı yaşarsın moda dünyası ibneler üstüne kurulu ben tiksinerek bıraktım o işleri :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deluxe    1
fatihcan1, 46 dakika önce yazdı:

Kardeşim ben best model 2016 finalistiyim adamların istediği orantılı vücut kaslı vücut değil kürlük bir durum yok yani he bide konu dısı olacak ama erkekleri beceremezsen bosuna zaman kaybı yaşarsın moda dünyası ibneler üstüne kurulu ben tiksinerek bıraktım o işleri :)

Başvuruyu internetten mi yaptın usta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

İnternetten formu doldurup cıktısını alıyorsun bir boydan sliple birde portre fotograf cektirip formu ve fotografları ya adrese postalıyorsun yada kendin ofislerine gidip elden veriyorsun harbiye de ofis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Abc derki kardeşim testosuz kur olmaz malesef

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo    10

testosuz olmaz, ben testo-primo kürüp yaptım ve çok güzel sonuçlar verdi, bu kür seni yağ torbası falan da yapmaz, beslenmen güzel olursa çok güzel sonuçlar alırsın.

12hafta testo 500 - 12 hafta primo 300-400 yapmıstım ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
primo, 15.02.2019 - 12:10 yazdı:

testosuz olmaz, ben testo-primo kürüp yaptım ve çok güzel sonuçlar verdi, bu kür seni yağ torbası falan da yapmaz, beslenmen güzel olursa çok güzel sonuçlar alırsın.

12hafta testo 500 - 12 hafta primo 300-400 yapmıstım ben

Mg kaçtı dostum aynı küre bende giricem oft nasıl oldu süreci anlatirmisin ve au anda durumun  nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Only deca  hayatımda ilk defa duydum . Tek bir enjeksiyonu bile doğal üretimi kapatıyorken veya durduruyorken  birde libidolu şekilde  gezmek aşiri abest geldi bana bu yorum . Aldiğin o kiloda ya kortizol  yada  plasebo başka birşey değil. Only primoda belirli bir süreden sonra doğal üretimi baskılıyor  3 veya 4. haftadan sonra diyebilirim.  Oxsandrolon  hemen lh fsh seviyelerini 0 a çekiyor oda kapatıyor . Kısacasi testosuz hiçbir şey yapamassin kardeşim 

Eğer hayla deca kullandıgını iddaa ediyorsanda  en baba ilaclardan birini kullanmişsin zaten  bu saatten sonra testo kullansan ne olur kullanmasan ne olur  yarışmada bol şans :)

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deluxe, 2/13/2019 - 10:34 yazdı:

dostum yardım istemeye geliyorsun ve kimseyi dinlemiyor en iyisini ben biliyorum diyorsun. madem bu kadar eminsin sen 400mg deca  600mg bolde testosuz küre gir yani durdurmuyor kimse seni

tarihinde rip rich piana tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.