Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

klinux

Piyasadaki tüm peptidlerin sahte olduğu gerçeği

Önerilen İletiler

klinux    67

Piyasada Myostatin diye satılan hormonun aslında orjinal olmadığı bir gerçek gibi geliyor bana çünkü bu hormon gerçekten insan vücuduna enjekte edilirse inanılmaz bir kütle elde edilmesi gerekir millet İGF-1 yüzünden aldığı 2-3 kiloyu Myostatine bağlıyor gibi geliyor bana siz ne düşünüyorsunuz ?

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HallOfFame    62
klinux, 33 dakika önce yazdı:

Piyasada Myostatin diye satılan hormonun aslında orjinal olmadığı bir gerçek gibi geliyor bana çünkü bu hormon gerçekten insan vücuduna enjekte edilirse inanılmaz bir kütle elde edilmesi gerekir millet İGF-1 yüzünden aldığı 2-3 kiloyu Myostatine bağlıyor gibi geliyor bana siz ne düşünüyorsunuz ?

igf-1 daha pahalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Follistaninden bahsediyorsunuz herhalde .Bende son günlerde bunları düşünüyordum mr olympialar hangi ilaçları kullanıyor diye. Follistanin okudugum kadarıyla karacigerde üretilen myostatini baskılıyor.Hocalarımızın aslında genetik dedigi olay vücudumuzun ne kadar myostatin ürettigi olay( ne kadar az ise o kadar iyi genetige sahipsindir). 

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
klinux, 1 saat önce yazdı:

Myostatine kullanildigi surecemi yoksa kullanildiktan sonra tamamen mi bu baskilamayi yapiyor bence bunu anlamak lazim. Bence kullanildigi surece bloke yapiyor ve kullanim birakildiktan sonra vucut yine eskisi gibi calisiyor. Bence kazanilan kutle kullanim suresi ile alakali. Hernekadar bloke yaptiginda kas gelisimi serbest kalsada bununda gelisim icin belli bir suresi vardir diye dusunuyorum. Myostatineyi sonsuza kadar kullansak hulk oluruz belki ama bellirli bir sure  kulanildigindan o surede ne kadar gelisiyorsa kaslar o kadar gelisiyor bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
klinux, 1 saat önce yazdı:

Captain Price, 35 dakika önce yazdı:

@Bay-T Tayfun hocam bu konu hakkındaki yorumunuzu rica edebilir miyim?

şimdi şöyle bir şey bu başlık ve söylem ülkemizde yatırım gücü dış piyasadan ürün çekemeyen satıcı iftirası vve söylemi adam peptid satamıyor alamıyor bulamıyor ortaya bir b*****************kkkk atıyor :D neymiş yokmuş yada hepsi çöpmüş yada çalışmıyormuş içi insülinmiş hayır alakası yok şehir efsanesi bal gibi çok iyi çalışan ilaçlar var kendi denediğim çevreminde denediği ilaçlardan bu örnekleri veriyorum.haaaaa şöyle bir şey var ne ne kadar çalışıyor!!!!!!şimdi bizim @Loving Burak hocanın güzel lafı var kullakları çınlasın :D derki Tayfun ferrari de araba şahin de ikiside ruhsatta motorlu taşıt diye geçer ama biri 1 milyon tl diğeri 10 bin tl :D yani olmp. dediğiniz adamlar gen nakline kadar gidiyor öyle myostatinle yapmıyorlar o vücutları sadece gen nakli dediğimde 60 bin euro yada dolarlardan başlayan bir şey. bakıyoruz coco cola 2,5 lt 5 tl misal bimde le cola var 25 kuruş :D yani cola çok benzer tatlar kısmen :D ama .......... ne demek istediğimi anladınız mı saflık oranı belirliyici kullanılan ham madde önemli bugün elmayı new york da yiyorsun amasyanın bahçesinden de yiyorsun ikiside elma ama farklı tad farklı doku farklı haz umarım anlatabilmişimdir.çalışan ve çalışmayan overdose veya underdose bu bağlamlarca hareket edilmeli çalışan çok güzel ilaçlar var rengarenk güzel şişelere konmuş içi boş ilaçlarda var peptidlerde genelde çakmacılar insulin kreatin karıştırıp koyarlar onuda söyleyeyim :D neyse kolay gelsin arkadaşlar

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Bay-T, 6 dakika önce yazdı:

şimdi şöyle bir şey bu başlık ve söylem ülkemizde yatırım gücü dış piyasadan ürün çekemeyen satıcı iftirası vve söylemi adam peptid satamıyor alamıyor bulamıyor ortaya bir b*****************kkkk atıyor :D neymiş yokmuş yada hepsi çöpmüş yada çalışmıyormuş içi insülinmiş hayır alakası yok şehir efsanesi bal gibi çok iyi çalışan ilaçlar var kendi denediğim çevreminde denediği ilaçlardan bu örnekleri veriyorum.haaaaa şöyle bir şey var ne ne kadar çalışıyor!!!!!!şimdi bizim @Loving Burak hocanın güzel lafı var kullakları çınlasın :D derki Tayfun ferrari de araba şahin de ikiside ruhsatta motorlu taşıt diye geçer ama biri 1 milyon tl diğeri 10 bin tl :D yani olmp. dediğiniz adamlar gen nakline kadar gidiyor öyle myostatinle yapmıyorlar o vücutları sadece gen nakli dediğimde 60 bin euro yada dolarlardan başlayan bir şey. bakıyoruz coco cola 2,5 lt 5 tl misal bimde le cola var 25 kuruş :D yani cola çok benzer tatlar kısmen :D ama .......... ne demek istediğimi anladınız mı saflık oranı belirliyici kullanılan ham madde önemli bugün elmayı new york da yiyorsun amasyanın bahçesinden de yiyorsun ikiside elma ama farklı tad farklı doku farklı haz umarım anlatabilmişimdir.çalışan ve çalışmayan overdose veya underdose bu bağlamlarca hareket edilmeli çalışan çok güzel ilaçlar var rengarenk güzel şişelere konmuş içi boş ilaçlarda var peptidlerde genelde çakmacılar insulin kreatin karıştırıp koyarlar onuda söyleyeyim :D neyse kolay gelsin arkadaşlar

Hocam gen nakli konusunda bizi biraz aydınlatır mısınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Bay-T, 05.02.2019 - 23:06 yazdı:

tayfun hocam şimdi sana Ektomorf biri için anabolic ve peptid karışık kür sorsam nasıl bir şema yaparsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Arkadaşlar ismi zikredilen etken maddelerin neler yaptığı bilimsel bir gercektir. Uygun kombinasyon ve dozajda vucudu asla yormadan patlatir. Şuan bütün milli sporcular ghrp doc 1295 folistatin igf1 v.b peptitleri kullaniyor. Ozellikle ghrp 6 ve 2 testte cikmadigi icin..  MESELEEEEEEEE GUVENILIR YERDEN ALMAK.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gonzokemal    2
Mlt44, 10.02.2019 - 09:16 yazdı:

Arkadaşlar ismi zikredilen etken maddelerin neler yaptığı bilimsel bir gercektir. Uygun kombinasyon ve dozajda vucudu asla yormadan patlatir. Şuan bütün milli sporcular ghrp doc 1295 folistatin igf1 v.b peptitleri kullaniyor. Ozellikle ghrp 6 ve 2 testte cikmadigi icin..  MESELEEEEEEEE GUVENILIR YERDEN ALMAK.

merhaba veteriner hekim kardeşim, veterinerlikte kullandığınız peptidler var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enes1928    1

@Bay-T hocam sizi takipteyim çok paylaşımlar yapıyorsunuz sizinde güncel halinizi merak ediyorum forumda dikkat ediyoru msenelerdir bende burak hocayla çalışırım çok memnunum ama siz diğer herkesi satıcı diye ithamlıyorsunuz sizde yaptınız mı bu ürün işini ordan mı geliyor bu yüksek bilginiz ? Bilimsel bir anlatım hiç göremedim yazdıklarınızda genellikle hep zamanında şunu kullanan bunu kullanan bilir vs eski markalar bi Anadrol demediğiniz kaldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.