Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Vural2

Ilk kürde deca mı bolde mi

Önerilen İletiler

Vural2    993

Merhabalar ilk kürde eğer 12 hafta testo enant. ve danabolün yanına boldenon mu yoksa deca mı kullanılmalı. Boldenonun 15 16 haftada peek seviyede olduğunu okumuştum.siz olsanız hangisini tercih edersiniz nedeni ile söylerseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993
agfitness, 4 saat önce yazdı:

Vural merhaba, benim konuma göz atar mısın diye etiketlemişsin sağol fakat zaten konulara göz atıp hem bilgim tecrübem doğrultusunda olanlara cevap yazıyorum hem de gönlümden geçenlere.

Deca kullanımı konusunda her zaman susarım, kötü ilaç mı hayır diyemem ama yıllardır hep konuşulan ailenin sıkıntılı çocuğudur Deca, çok dikkatli davranmak gerek ki ben asla tercih etmedim kimsenin etmesini de istemem doğrusu, evlat olsa sevilmez gözüyle baktığım ilaç.

Ama boldenon, primobolan gibi ilaçlar hem ilk kür için temiz az riskli deneyim hem de ilerleyen seviyelerde de yavaş fakat tatmin edici türevler.

* Tüm genç arkadaşlara diyorum !!!

Ben burada bilgisi olmayan kişilerin vebaline girip şunu al bunu şu kadar gir diye direkt konuşmayı sevmiyorum. Görüşlerimi yazıyorum, fakat lütfen kan tahlilinizi yaptırın sonuçları nedir değerlendirin, kaç yıldır ne yoğunlukta spor yapıyorsunuz yazın, kaç kilosunuz, vücudunuzun durumu ne ön-yan-arka poz çekip atın, herhangi bir genetik rahatsızlık geçirdiniz mi yazın. Sonradan araştırın soruşturun, iyice bilgilenin. Hemen ahmet tren dedi aldım başlıyorum, yok mehmet deca uçurur seni dedi alıp başlıyorum mantığını kesin. Birisi çıkıp olum günde 1 çay kaşığı fare zehri iyi geliyormuş yağ yakımına dese, çıkıp zehir mi içeceksiniz?

Daha çok bilgilenin, sonra adım atın. Emeklemeden koşulmaz.

Sağlıklı sporlar...

Hocam ben 5 6 ayda vücut yapamayıp roide sarılan tiplerden değilim burda çoğu kişinin hedefleri idealleri var,ben de onlardan birisiyim hedeflerime ulaşmam içinde bu işi girmek zorundayım yoksa fazla konuşmayı sevmem. Yazdan beri bu forumdayım her konuya göz atarım 3 4 saatte bir bakarım yeni konu gelmiş mi diye anlayacagın okurum da okurum yani öyle kızlar beni beğensin diye saglıgımı zora sokacak biride degilim evet toyum 19a giricem bu konuda da bana abilik yaparsanız çok mutlu olurum saygı çerçevesinde tüm yorumlara açığım.Konumuza gelecek olursak bende deca dick , düzelmeyen e2 leri okudum , benimde gönlüm boldenondan yana fakat 12 hafta kullanacagımı varsayıyorum o yüzden işin içine decayı da kattım.Sizce hocam 12 hafta testo enant bolde danabol(4) küründen alacagım verim iyi bir sonuç verir mi ? (Tabiki en önemli kısım beslenme o konuda şüpheniz olmasın hakkını verdiğimi düşünüyorum)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
fatihcan1, 5 saat önce yazdı:

İlk kürünse direk testo danabol başla önce 

Sebebini öğrenebilir miyim hocam.İlk kür reseptörler uyanacak bunu bir boldenon veya deca ile şahlandırmak varken niye testo danabol merak ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Vural2, 02.02.2019 - 15:19 yazdı:

Merhabalar ilk kürde eğer 12 hafta testo enant. ve danabolün yanına boldenon mu yoksa deca mı kullanılmalı. Boldenonun 15 16 haftada peek seviyede olduğunu okumuştum.siz olsanız hangisini tercih edersiniz nedeni ile söylerseniz sevinirim.

İlk küre testo enant ve danabol girersen seni çok tatmin edecek bir verim alacağını düşünmüyorum ve decayıda deca dick olayından dolayı sıkıntılı bir ilaç olarak gördüğüm için önermiyorum. Önerdiğim şey ise 1-16 500 mg testosteron e, 1-15 400 mg boldenon, 1-4 30 mg danabol veya 1-4 50 mg anapolon güzel bir beslenme ve sağlam idmanlar ile 4 ayın sonunda evrim geçirebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Captain Price, 30 dakika önce yazdı:

İlk küre testo enant ve danabol girersen seni çok tatmin edecek bir verim alacağını düşünmüyorum ve decayıda deca dick olayından dolayı sıkıntılı bir ilaç olarak gördüğüm için önermiyorum. Önerdiğim şey ise 1-16 500 mg testosteron e, 1-15 400 mg boldenon, 1-4 30 mg danabol veya 1-4 50 mg anapolon güzel bir beslenme ve sağlam idmanlar ile 4 ayın sonunda evrim geçirebilirsin.

Teşekkürler bende öyle düşüyordum hocam yinede fikirlerinizi görmek istedim.Boldenon yaparsam. 15-20hafta arası yapmayı düşünüyorum.Tabi önce enjeksiyon işini çözmem gerekiyor. Birçok konuyu okudum nasıl yapılır filan fakat bende o iğneyi kendime vuracak yürek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

@Captain Price sana en iyi öneriyi sunmus   :) ama sen yinede deca kullan ilk küründe bilinçsiz sonra anasayfada kalkmıyor kuş ötmüyor diye sorular sor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Vural2, 25 dakika önce yazdı:

Teşekkürler bende öyle düşüyordum hocam yinede fikirlerinizi görmek istedim.Boldenon yaparsam. 15-20hafta arası yapmayı düşünüyorum.Tabi önce enjeksiyon işini çözmem gerekiyor. Birçok konuyu okudum nasıl yapılır filan fakat bende o iğneyi kendime vuracak yürek yok.

fatihcan1, 12 dakika önce yazdı:

@Captain Price sana en iyi öneriyi sunmus   :) ama sen yinede deca kullan ilk küründe bilinçsiz sonra anasayfada kalkmıyor kuş ötmüyor diye sorular sor 

?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Ilk kurumde testo ve danabol ile bu sonucu almistim. 10 haftada 14kg kazandim. Bence ilk kurunde testo danabol ile basla sonra kademe kademe atlarsin. Ehliyeti yeni almis birinin altina ferrari vermek gibi birsey olur senin deca kullanman ilk kürde.

0B1C37E5-F218-4358-B9B4-3ECAFC6B5EDC.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Delipanter00, 4 saat önce yazdı:

Ilk kurumde testo ve danabol ile bu sonucu almistim. 10 haftada 14kg kazandim. Bence ilk kurunde testo danabol ile basla sonra kademe kademe atlarsin. Ehliyeti yeni almis birinin altina ferrari vermek gibi birsey olur senin deca kullanman ilk kürde.

0B1C37E5-F218-4358-B9B4-3ECAFC6B5EDC.jpeg

Yorumun için teşekkürler kardeşim size olarak o formun 2 3 katıyım şuanda güncel kilo 75-80 arası .Benden birşeyler çıkacak inşallah o yüzden en iyisi olsun istiyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
TheShoulder, 3 saat önce yazdı:

Benim ilk kürüm testo bolde idi benim sonra ki kürümde Testo bolde olacak ondan sonra ki kürümde testo bolde olacak açıklama yeterli bence dianabol çıkart 10 hafta yap

Çok iyi anlattın kral teşekkürler yorumun için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo    10

ben sadece bir kür yaptım o da testo 500+ primo 400'dü ve beni cidden uçurmuştu. bolde primo akraba derler :) ben olsam decaya şimdiden bulasmazdım bolde girerdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Dostum ben deca primo danabol  sustanon küründeydim sustanon u çıkarttım enantat ekledim 4 hafta enantala devam edeceğim. Tayfun abiyi dinlemeni tavsiye ederim. Kurun ne alemde başladın mı bilgilendirirsen seviniriz.

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Mlt44, 7 saat önce yazdı:

Dostum ben deca primo danabol  sustanon küründeydim sustanon u çıkarttım enantat ekledim 4 hafta enantala devam edeceğim. Tayfun abiyi dinlemeni tavsiye ederim. Kurun ne alemde başladın mı bilgilendirirsen seviniriz.

Kararımı verdim abi zaten gönlüm boldenondan yanaydı burak hocam ve hocalarım tarafından da onaylanmış oldu.20 haftalık bolde testo kürüne girecegim.Daha başlamadım yani 5 ay boyunca kürde olacagım.Onun için herşeyi düşünüp ona göre haraket edicem malum daha toyuz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheShoulder, 03.02.2019 - 17:41 yazdı:

Benim ilk kürüm testo bolde idi benim sonra ki kürümde Testo bolde olacak ondan sonra ki kürümde testo bolde olacak açıklama yeterli bence dianabol çıkart 10 hafta yap

benim ilk kürüm testo bolde idi şimdi üçüncü kürde yim yine testo bolde busefer testo yu cypionate aldım bir değişiklik olsun diye ve alenen gelişip kayıp yaşamıyorum boldenon gerçekten antreman yapan adamın ilacı antrenmanın beslenme iyi ise kalıcı ve sağlam kütle koyup herhangi bir psikolojik ve sağlık sorunu yaşamıyorsun ama ileri ye doğru testo bolde yanına growth düşünmüyor değilim 😊

IMG_20190214_211313_738.jpg IMG_20190217_035214_527.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Vural2, 3 saat önce yazdı:

Kararımı verdim abi zaten gönlüm boldenondan yanaydı burak hocam ve hocalarım tarafından da onaylanmış oldu.20 haftalık bolde testo kürüne girecegim.Daha başlamadım yani 5 ay boyunca kürde olacagım.Onun için herşeyi düşünüp ona göre haraket edicem malum daha toyuz.

20 haftalık planı paylaşırsan sevirim. Hem burak hoca nin kür mantığını kavramis oluruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Mlt44, 10 saat önce yazdı:

20 haftalık planı paylaşırsan sevirim. Hem burak hoca nin kür mantığını kavramis oluruz.

Anlatamadım hocam sanırım.Deca yada bolde hakkında bolde kullanmamı burak hoca önerdi.Kür zaten klasik bolde enant danabol kürü yinede yazayım.

1-4 Danabol 30mg

1-20 Boldenon 500mg

1-20 Testo Enant 750mg

Dozlar testo ve bolde için piramit de yapılabilir eylül için düşünüyorum.Son haftalarda anapolon da eklenebilir.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49

Belki bir cok arkadas yazacaklarima tepki gostericek fakat tamamen sahsi fikrim ve kesinlikle ilk kürume geri donebilecek olsaydim primoyla bolde ile falan hic ugrasmazdim cok iyi  bir  beslenme ve antreman programi hazirlar direk deca testo ve anapolon ile baslardim. Ilk kurun ilk kur olmasindan dolayi verecegi verimi deca ile degerlendirirdim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

konumu incelersen ilk küre ait fotom var only testo yapmıştım ve şuanki aklımla kesinlikle bolde eklerdim iri kıyım değil hep lean büyümeyi tercih ettiğim için danabol kullanmadım ama tbol olabilirdi ilk küre deca kullanmanı tavsiye etmem ama seni kontrol altında tutacak bilen biri varsa olabilir deca  ben yinede kuşkulu bakıyorum çünkü piyango gibi kime vuracağı belli olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Vural2, 38 dakika önce yazdı:

Anlatamadım hocam sanırım.Deca yada bolde hakkında bolde kullanmamı burak hoca önerdi.Kür zaten klasik bolde enant danabol kürü yinede yazayım.

1-4 Danabol 30mg

1-20 Boldenon 500mg

1-20 Testo Enant 750mg

Dozlar testo ve bolde için piramit de yapılabilir eylül için düşünüyorum.Son haftalarda anapolon da eklenebilir.

Tesekkurler ederim. 20 haftalık olduğu için kür içi pregnyl öngördü mü hoca.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Deity, 5 saat önce yazdı:

konumu incelersen ilk küre ait fotom var only testo yapmıştım ve şuanki aklımla kesinlikle bolde eklerdim iri kıyım değil hep lean büyümeyi tercih ettiğim için danabol kullanmadım ama tbol olabilirdi ilk küre deca kullanmanı tavsiye etmem ama seni kontrol altında tutacak bilen biri varsa olabilir deca  ben yinede kuşkulu bakıyorum çünkü piyango gibi kime vuracağı belli olmuyor

Okumuştum kral.Salon sahibi tr şampiyonu da o adamın bile hocaları var bu işler çok ince işler bulaşmak istemiyorum temiz büyümeye bakıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Mlt44, 5 saat önce yazdı:

Tesekkurler ederim. 20 haftalık olduğu için kür içi pregnyl öngördü mü hoca.

Hocam yok valla toyum daha bu konularda danışıcam arkadaşlara.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Vural2, 02.02.2019 - 00:19 yazdı:

Merhabalar şimdiden küründe başarılar..

Benim ilk kür serüvenim deca ile başlamıştı ama şuan ki aklım olsa boldeyi tercih ederdim.

Deca kötü mü tabi ki de hayır sonuçlarından tatmin olurmusun kesinlikle evet.

Ama bolde daha temiz bir ilaç ilk kürünse boldeden şaşma derim ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Vural2, 19.02.2019 - 00:03 yazdı:

Okumuştum kral.Salon sahibi tr şampiyonu da o adamın bile hocaları var bu işler çok ince işler bulaşmak istemiyorum temiz büyümeye bakıcam.

Bulaşmak istemediğin şeyi tam olarak anlayamadım  hedefine uygun olan testo bolde tbol önceki mesajımda da belirttim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.