Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Erslk

Ilk ve son kür için yardım lutfen

Önerilen İletiler

Erslk    0

Arkadaşlar lütfen bu yazımı ciddiye alarak okuyun ve lütfen ama lütfen yardımcı olun

26 yaşındayım 4 aydır spor yapıyorum %100 beslenmeye ve spora dikkat ederek 14 kilo ve çok az yağlanma olarak aldım karbonhidrat tozu , creatin monohidrat multivitamin hapi , demir çinko magnezyum hapı ve B6 vitamin hapi takviyeside aldım  (1.77 80 kg ) eski halime göre çok hızlı ve güzel bir gelişim oldu .

Salonumda küre giren çok kişi gördüm ve hepsi lan nolcak bana hiç bir şey olmadı kaç kere girdim senin yaşında genç daha hiç bir şey olmaz dediler ve bir anlık gaza gelip bugün ilk trenbolin iğnesini oldum mg ni dahi bilmiyorum yanında ne var onu dahi bilmiyorum bir daha cumartesi olursun dedi ve 5 hafta sürecek dedi toplam 10 iğne yani  herşeyin farkindayim 0 bilgi ve cahillik yaptım hiç arastirmadan lütfen eleştirmeyin bugün 3-4 saattir yaptığım arastirmalarda çok kötü şeyler okudum bir çok siteyi usanmadan gezdim benim için kesinlikle ilk ve son kür olacak bu. Sizden ricam lütfen bana yardımcı olun zararini görmeden neler yapmam lazım harfiyen uyacagima emin olun çok canım sıkkın şuan lütfen kendinizi benim yerime koyarak yazın her yaziniz benim için altın degerinde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Abi derhal kes “trenbolin” vurmayi. Kaldiki 4 ayda iyi bir gelisim yakalamissin ve bunun devamini zaten sen beslenmeni/antrenmanlarini birakmadigin surece fazlasiyla alicaksin. Bu bilgisizliginle zaten ilci aldigin adam hem senden fazla para almistir hemde sana verdigi ilac sahtedir. Birde 5 hafta sadece tren kullanmak basli basina zaten bir hata😀. Diger forumdaslarda yardimci olucaktir ama bana kalirsa direk ilaci kes ve ayni sekil dogal olarak 2 yil takil. Bu surec icerisinde oku arastir iyi bilgi edin sonra bakarsin ilac islerine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Ayrica 10 ampul varsa ve 5 hafta surucek dendiyse sen buyuk ihtimal haftalik 500mg tren vurmus olucaksin. Bana kalirsa sacmaliktan baska birsey degil bu. Ha eger ben illa kür yapicam soktum kafaya dersen testo/bolde/danabol veya testo/danabol olarak starti verip güzel ve temiz bir kazanc ile ilk kürünü noktalarsin. Birde bu isin ilk kürü son kürü diye birsey yok. Birkere basladigin zaman iraden zayifsa bu isin illaki devami gelicek birle kalmiycak iki uc dort diye gidicek 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erslk    0
Delipanter00, 2 dakika önce yazdı:

Abi derhal kes “trenbolin” vurmayi. Kaldiki 4 ayda iyi bir gelisim yakalamissin ve bunun devamini zaten sen beslenmeni/antrenmanlarini birakmadigin surece fazlasiyla alicaksin. Bu bilgisizliginle zaten ilci aldigin adam hem senden fazla para almistir hemde sana verdigi ilac sahtedir. Birde 5 hafta sadece tren kullanmak basli basina zaten bir hata😀. Diger forumdaslarda yardimci olucaktir ama bana kalirsa direk ilaci kes ve ayni sekil dogal olarak 2 yil takil. Bu surec icerisinde oku arastir iyi bilgi edin sonra bakarsin ilac islerine.

Aslında hiç huyum değildir bir şeyi arastirmadan yapmak ama güvendim kendi kullanıyor çünkü biliyorum salon sahibi bana sadece beslenmene dikkat et bol protein al dedi şimdi araştırdığım zaman korkunç şeyler okudum ki saglima gerçekten çok dikkat eden birisiyim düşüncem en azından 5 haftayı bitireyim sonra hiç kulanmamdi sizin yazacaklariniz burda benim için çok degerli gerçekten hiç bilgim yok eğer 5 haftalik kürü bitir bunu bunu yap bir şey olmaz derseniz sakimiyetinize inanirim ama sakin bir daha vurdurma ilk son olsun bugün kü derseniz onuda dikkate alırım dediğim gibi yazicaklariniz altın değerinde benim için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erslk    0
Delipanter00, 1 dakika önce yazdı:

Ayrica 10 ampul varsa ve 5 hafta surucek dendiyse sen buyuk ihtimal haftalik 500mg tren vurmus olucaksin. Bana kalirsa sacmaliktan baska birsey degil bu. Ha eger ben illa kür yapicam soktum kafaya dersen testo/bolde/danabol veya testo/danabol olarak starti verip güzel ve temiz bir kazanc ile ilk kürünü noktalarsin. Birde bu isin ilk kürü son kürü diye birsey yok. Birkere basladigin zaman iraden zayifsa bu isin illaki devami gelicek birle kalmiycak iki uc dort diye gidicek 😀

Bana 400 dedi diye hatirliyorum ama senin dediğin de olabilir 700 TL para dedi birde hocam telefondan konuşabilir miyiz istedigin herhangi bir zaman dediklerine tamamen katiliyorum çok azimli hırslı biriyim sıkıntım bu herhalde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Erslk, 2 dakika önce yazdı:

Aslında hiç huyum değildir bir şeyi arastirmadan yapmak ama güvendim kendi kullanıyor çünkü biliyorum salon sahibi bana sadece beslenmene dikkat et bol protein al dedi şimdi araştırdığım zaman korkunç şeyler okudum ki saglima gerçekten çok dikkat eden birisiyim düşüncem en azından 5 haftayı bitireyim sonra hiç kulanmamdi sizin yazacaklariniz burda benim için çok degerli gerçekten hiç bilgim yok eğer 5 haftalik kürü bitir bunu bunu yap bir şey olmaz derseniz sakimiyetinize inanirim ama sakin bir daha vurdurma ilk son olsun bugün kü derseniz onuda dikkate alırım dediğim gibi yazicaklariniz altın değerinde benim için.

Ben yorumumu yaptim abi eger sadece tren vuruyorsan bana kalirsa direk kes ilaci cunku daha farkli sorunlar cikartabilir sana. Gece oldugundan pek kimse acik degil yarin gunduzden diger arkadaslarda yardimci olucaktir. Tek kisinin yorumuna bakma birkac kisi daha yazssin ona gore kendi kararini verirsin artik.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Estagfurullah abi hoca falan degilim ama elimden geldigince yardimci olurum 

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erslk    0
Delipanter00, 3 dakika önce yazdı:

Ben yorumumu yaptim abi eger sadece tren vuruyorsan bana kalirsa direk kes ilaci cunku daha farkli sorunlar cikartabilir sana. Gece oldugundan pek kimse acik degil yarin gunduzden diger arkadaslarda yardimci olucaktir. Tek kisinin yorumuna bakma birkac kisi daha yazssin ona gore kendi kararini verirsin artik.

Çok teşekkür ettim  sağol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erslk    0
TheShoulder, 3 saat önce yazdı:

İlk ve son :D asla son olarak kalmayacaktır.. emin olun  bir kere tadına baktığınızda tıpkı meth gibi ömrümüzün sonuna kadar bağımlı olacaksınız bunu göz önüne alarak başlayın her şeye.. iradenize güvenmiyorsanız, insanların eleştirilerini çok kaale alıyorsanız girmeyin.

Vazgeçtim o iğne de ilk ve son oldu şuan agrisindan ne yatabiliyorum nede ayağa kalkabiliyorum bunun için bir şey yapabilirmiyim ağrı kesici filen bir de bir kere olduğum iğne zararı olur mu bir şey yapmam gerekir mi bunun cevabini verirseniz yeterli benim için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erslk    0
TheShoulder, 8 dakika önce yazdı:

Salonu polise ihbar et :D 

Hocam bir zararı olur mu tek iğne kullanmicam vazgeçtim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
TheShoulder, 2 saat önce yazdı:

Salonu polise ihbar et :D 

Abi adamin kendisi zaten polis😆

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417
Erslk, 9 saat önce yazdı:

Vazgeçtim o iğne de ilk ve son oldu şuan agrisindan ne yatabiliyorum nede ayağa kalkabiliyorum bunun için bir şey yapabilirmiyim ağrı kesici filen bir de bir kere olduğum iğne zararı olur mu bir şey yapmam gerekir mi bunun cevabini verirseniz yeterli benim için

Buz koy buz ;))

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erslk    0
agfitness, 9 saat önce yazdı:

Neyden korkuyosun ki ya bu kadar ciddiysen acile git doktorla konuş durumu, steroid kullandın diye seni tedavi etmeyecekler ya da olayı criminal suçmuş gibi görüp iç işlerini devreye sokacak halleri yok. Doktorum spor yapıyorum böyle böyle merak ettim aldım kendi kendime denedim ya da arkadaşa rica ettim o yaptı vs ne diyosan de çözüm bulursun.

Sağlıklı sporlar...

Sağol şuan kendimi kaybolmuş gibi hissediyorum o kadar bilgisizim ki bu konu hakkinda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Erslk, 9 dakika önce yazdı:

Sağol şuan kendimi kaybolmuş gibi hissediyorum o kadar bilgisizim ki bu konu hakkinda

https://www.google.com/ denen bir site var bu siteye aklında kalan soruları klavye yolu ile yazabilirsen alakalı içeriklerin olduğu siteleri ekranına Türkçe olarak getiriyor ve okuma yöntemi ile ücretsiz bir şekilde bilgi edinebiliyorsun. Örnek; "Steroid nedir?", örnek 2; "Trenbolon nedir?"

tarihinde Captain Price tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jay_kulina    0
Erslk, 30.01.2019 - 14:45 yazdı:

Abicim eğer yanında testo olmadan sadece tren giriyor sadece zararın görürsün.bi öğrenip bizle paylaşşan daha dogru birsey diyebiliriz.eğer düzgün bir kurse okuduklarının etkisinde kalma psikolojik olarak kendini zorlarsin.ağrı ödem olucak gece uykusuzluk olucak bunlar olağan şeyler yapıcak birsey yok.ben de kurdeyim suan ateşim çıktı vücut tepki veriyor yatarken yaziyorum😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.