Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatihcan1

Enjeksiyon

Önerilen İletiler

fatihcan1    115

Merhabalar deltoid omuz enjeksiyon ilac tıkanıp kalıyor gitmiyor kitleniyor bildiğiniz neden olabilir acaba bilen var mı ? Tüberklin enjektörüyle yapıyorum enjeksiyonu. Bu arada Herkese iyi günler :))

tarihinde fatihcan1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    417

İlaçlar yağdan dolayı zor akıyor bazen bunun için en iyisi yeşil uçlu enjeksiyon 5 lik biraz kalın gelebilir eğer 2 lik işini görürse 2 lik ile en temizi kolay gelsin ;))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Yeşil uçlular deltoid kası için çok uzun değil mi  peki yarısını soksam yeter mi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Captain Price, 1 saat önce yazdı:

Kesinlikle yeşil uçlu ile yapmanı önermem 26 G Kahverengi İğne Ucu alırsan daha risksiz bir şekilde yaparsın.

Usta bu kahverengi uc dedigin insulin ignesimi oluyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417

Zaten ondan şikayetçi ilaç zor akıyor bunlarda hatta akmıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Güzel gidiyordu ama treni de dahil edince şimdi gitmiyor tren ama çok yogun diğer markalarda kullandıgıö gibi değil mesela akcigerlerimde daha cok hissediyorum bu markayı acaba bunun hammaddesi yüksek ondan mı enjektörlerde mi sıkıntı var anlamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
fatihcan1, 16 dakika önce yazdı:

Güzel gidiyordu ama treni de dahil edince şimdi gitmiyor tren ama çok yogun diğer markalarda kullandıgıö gibi değil mesela akcigerlerimde daha cok hissediyorum bu markayı acaba bunun hammaddesi yüksek ondan mı enjektörlerde mi sıkıntı var anlamadım 

Siyah uçlu iğne ile bacaktan vastus lateralisten yapmayı dene hepsini sokmana gerek yok bir kısmını sokup kasa ulaştığını hissedip kontrolünü yap enjeksiyonu yap. Şahsen 13mm'den uzun bir iğneyi omzuma sokmam ve önermem. 

tarihinde Captain Price tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Captain Price, 3 saat önce yazdı:

Siyah uçlu iğne ile bacaktan vastus lateralisten yapmayı dene hepsini sokmana gerek yok bir kısmını sokup kasa ulaştığını hissedip kontrolünü yap enjeksiyonu yap. Şahsen 13mm'den uzun bir iğneyi omzuma sokmam ve önermem. 

Ben kendi kendime yapıyorum ama bacak rahat olur mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    417

İlacın yoğunluğu ve hissetme içindeki yağ ile alakalı demekki ilaçta sağlam ;))))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
fatihcan1, 1 saat önce yazdı:

Asıl bacak omuzdan daha rahat bana göre. Bacaktan yapmanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
agfitness, 3 dakika önce yazdı:

Bu başlıkta attığım mesajları bir incelemeni öneririm. Tüberkülin enjektörü olmaz !

Sağlıklı sporlar...

Hocam bahsettiğiniz 13 mmlik kahverengi uçlu iğne tüberkülin iğnesi diyede geçiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
fatihcan1, 31.01.2019 - 00:00 yazdı:

Siyah uç ile bacaktan yapıyorum Hiç sıkıntı yaşamadım.
Omuza göre çok daha rahat.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Yeşil uçluyla ilaçları çekip kafasını değiştiriyorum tüberklin iğnesini takıyorum ben yanlıs anlatmısım kusura bakmayın zaten tüberklin enjektörü bir ampülü bile tam almıyor :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
fatihcan1, 28.01.2019 - 17:04 yazdı:

Merhabalar deltoid omuz enjeksiyon ilac tıkanıp kalıyor gitmiyor kitleniyor bildiğiniz neden olabilir acaba bilen var mı ? Tüberklin enjektörüyle yapıyorum enjeksiyonu. Bu arada Herkese iyi günler :))

Arkadaslar deltoid kasi zaten küçük enjeksiyon sırasında kasıyoruz ve iğnelerde tüberkülin iğnesi olunca yağli adjuvanti yeterli basınçla zerk edemiyoruz. Yeşil enjektörlerin 0.8 2.5 olanları var bizim kedi köpekte kullandığımız deri alti kisa uc deltoid icin olabilir. Delik çapı da yeterli..

Bir dip not deltoid enjeksiyonlarinin ilac emilim ve dağılımı guluteal kasa gore cok ani düşüşler gosterir. Daima büyük kas kütleleri tercih edilmeli ve derin kas ici yapilmali tesekkurler......

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.