Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaissbiceps

T. enantat kürü

Önerilen İletiler

kaissbiceps    11

Tıp öğrencisiyim hastanemde testleri yaptırdım. Degerlerim normal. (Steroidi kullanmadan kullandım diyip kontrol ettirdim, cekindim biraz.)

Basit bir kür. İlk defa kullanacağım. 500 mg 12 hafta enantat kürü yapacağım sadece. Ürünü kontrol ettim orjinal. Markası genesis. Yarın başlayacağım. 

Yaş 26 Boy 180 Kg 78

6 aylık spor gecmisim var. Beslenme konularına hakimim az çok ve gayet kontrollüyüm. Normalde 3000 kalori alıp X1.5-2 protein ile besleniyordum. Küre başlamadan önce de zinco220, benexol B12 temin ettim. Pct ile ilgili kısma kurun sonuna doğru testlerden sonra bakacağım. 

Başlamadan bazı sorularim var. 

Kür içi baska bir şey kullanmam lazım mı? 

Tam bir bulk kuru yapmak istemiyorum. Yağlanmayi hiç istemiyorum. Yeme düzenimi kaç Gr protein ve kaloriye cikarmaliyim?

Kür içi kullanmam gereken ayrı bı ilaç var mı?

Fotoğraflar ile guncelleyecegim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.259
kaissbiceps, 3 saat önce yazdı:

Tıp öğrencisiyim hastanemde testleri yaptırdım. Degerlerim normal. (Steroidi kullanmadan kullandım diyip kontrol ettirdim, cekindim biraz.)

Basit bir kür. İlk defa kullanacağım. 500 mg 12 hafta enantat kürü yapacağım sadece. Ürünü kontrol ettim orjinal. Markası genesis. Yarın başlayacağım. 

Yaş 26 Boy 180 Kg 78

6 aylık spor gecmisim var. Beslenme konularına hakimim az çok ve gayet kontrollüyüm. Normalde 3000 kalori alıp X1.5-2 protein ile besleniyordum. Küre başlamadan önce de zinco220, benexol B12 temin ettim. Pct ile ilgili kısma kurun sonuna doğru testlerden sonra bakacağım. 

Başlamadan bazı sorularim var. 

Kür içi baska bir şey kullanmam lazım mı? 

Tam bir bulk kuru yapmak istemiyorum. Yağlanmayi hiç istemiyorum. Yeme düzenimi kaç Gr protein ve kaloriye cikarmaliyim?

Kür içi kullanmam gereken ayrı bı ilaç var mı?

Fotoğraflar ile guncelleyecegim. 

selamlar kardeşim only testo kürün hayırlı olsun inşallah istediğini alırsın ama beklentin nedir kürden bilmesemde biraz zor gibi işin tek başına ne etki nasıl bir arttırımı bekliyorsun bilmiyorum keşke yanına 1,2 ilaç daha ekleseymişsin.aldığın markaya yönelik psikolojini bozmak istemem ama inşallah hakkını verir o markanın tr de olanı ile yurt dışında olanı %100 farklı ürünler çok detaya girmeyeceğim kür pskolojin bozulmasın diye ama şunu yap küre girince 2.haftada hemen teste gir total testo free testo lh fsh bir göz at bakalım neler olacak hatta başlamadan da bir kan testine gir kür ortası yada sonu ne ne kadar çalışmş kendi gözlerinle gör isterim.c vitamini al mutlaka çinko al beslenmeye dayalı kara ciğer koruyucu ürünler kullanabilirsin  bulk istemiyorsun yağlanmak istemiyorsun ne istiyorsun :D hani neden insan küre girer bunlardan yağlanmamayı anlarımda diğer kalan seçenekleri doğalda yapar insan ki olny testo bence doğaldan hiç bir farkı yok boşuna lh fsh sıfırlayıp hormonları alt üst etmekten başka bir şey değil.balık yağı alabilirsin kalsiyum takviyesi yapabilirsin.başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11

Cevaplariniz için teşekkürler. 3 ayda 6 kg kas kütlesi kazanmak benim için yeterli o.nedenle böyle yapmayı düşündüm. Ayrıca Küre başlamadım çünkü. Nolvadex ve proviron temin edebilirim diye düşündüm ama gittiğim hiç bir eczane vermedi üstüne hepsi bı sürü konuştu. Öğütlerde bulundu. Bu ürünleri de temin etmeden başlamak istemiyorum. Pct yapamacaksam niye kür yapıyorum diyorum su an kendime. Çözüm bulamadım kaç gün oldu, ilaçları bulamıyorum. İlaçları bulamadan başlamak istemiyorum. 2 tane Türk internet steroid satış sitesinde ilaçlara denk geldim ama alsam kim bilir ne gelecek guvenemedim.

tarihinde kaissbiceps tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.259
kaissbiceps, 20 dakika önce yazdı:

Cevaplariniz için teşekkürler. 3 ayda 6 kg kas kütlesi kazanmak benim için yeterli o.nedenle böyle yapmayı düşündüm. Ayrıca Küre başlamadım çünkü. Nolvadex ve proviron temin edebilirim diye düşündüm ama gittiğim hiç bir eczane vermedi üstüne hepsi bı sürü konuştu. Öğütlerde bulundu. Bu ürünleri de temin etmeden başlamak istemiyorum. Pct yapamacaksam niye kür yapıyorum diyorum su an kendime. Çözüm bulamadım kaç gün oldu, ilaçları bulamıyorum. İlaçları bulamadan başlamak istemiyorum. 2 tane Türk internet steroid satış sitesinde ilaçlara denk geldim ama alsam kim bilir ne gelecek guvenemedim.

3 ayda 6 kg kas kazanmak? 6 kg et yapacak vücut 3 ayda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

3 ayda 6 kg kas kazanmak? 6 kg et yapacak vücut 3 ayda?

Daha önce spor yapmamış birisi İlk yilda doğal olarak 10 12 kas kazanabiliyorsa, ben 6 ayda 6 kg kas kazandigima inanıyorum. Diğer kalan 6ayda da 3 aylik t. Enantat yardimi ile bı 6 kg daha alınır muhtemelen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.259
kaissbiceps, 6 dakika önce yazdı:

Daha önce spor yapmamış birisi İlk yilda doğal olarak 10 12 kas kazanabiliyorsa, ben 6 ayda 6 kg kas kazandigima inanıyorum. Diğer kalan 6ayda da 3 aylik t. Enantat yardimi ile bı 6 kg daha alınır muhtemelen.

giphy.gif

• ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
Bay-T, 6 dakika önce yazdı:

giphy.gif

6 kg kas yapmıyorsa ne işe yarıyor bu enantat tek başına benim gibi 6 aydır spor yapan birisi için :D

tarihinde kaissbiceps tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
kaissbiceps, 18 saat önce yazdı:

İyi beslenmeyle ve iyi bir calismayla kazanabilirsin. Yabancı forumlari arastirirsan seninki gibi kurle 7 8 kg kazananlari gorursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
agfitness, 4 saat önce yazdı:

Kim dedi ilk kürde 10-12 kg KAS kazanacaksın diye? Her 10-20kg tartıda artış yapan o kadar kas almış olmuyor. Steroidler genel olarak vücudun su tutumunu arttırarak kas yapımına katkıda bulunur. Sadece testo ile kısa sürede 6 kg kas alabilirsen sen direkt olimpia'ya hazırlanmaya başla. 6kg alsan bunun yarısı su tutumudur, kür bitince fışş fışş sular dışarı kalır sana 2-3 kg saf KAS.

Sağlıklı sporlar

Merhaba yanlış anlamışsınız. 1 yıl doğal ve ilaçsız çalışma ile yeni başlayan birisi 10 12 kg kas kazanıyor diye biliyorum ilaçla ilgili dememistim onu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
agfitness, 47 dakika önce yazdı:

Aslında yanlış anlaşılma değil, demek istediğini anladm elbette ama yine aynı noktaya geliyor her spora ilk başlayan ilk yılda 10-12 kg saf KAS elde etmesi mümkün değil. Bak kg eklemek ayrı saf kas kütlesi ayrı. Genetik uyumluluk, iyi beslenme ile kimilerine bu piyango gibi vurabilir ama sanki bu herkes için geçerliymiş gibi konuşulması yanlış.

Kür için de aynı şu şu ilaçlarla şu kadar hafta gir bilmem kaç kg kas garanti diye atıp tutan hoca bozuntuları çok. 10kg eklersin demek ile 10kg kas demek farklı şeyler. Neyse deneyerek görmen en doğrusu, ben yıllardır öğrendiklerim ve tecrübelerime dayanarak konuşurum, bilmediğim konuda sallamayı hiç sevmem. Başarılar dilerim.

Sağlıklı sporlar...

Anladım teşekkürler verdiğin bilgiler için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.