Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Alpha666

Tr'de yüksek fiyatta satılan steroid

Önerilen İletiler

Alpha666    0

Merhabalar herkese araştırmalar yaptım ve normalde paketleri 30-40 lira fıyata denk gelen toplu alımlarda daha ucuz olabilir hatta steroidler tr de 150-200 liraya satılıyor neden bu kadar yüksek rakamlar'da daha ucuz olunca sahtedir korkusuyla insanlar aylık maaşının yüksek bir kısmını  ilaçlara yatiriyor ve buda gerçekten çok üzücü bir durum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247
Alpha666, 10 saat önce yazdı:

Merhabalar herkese araştırmalar yaptım ve normalde paketleri 30-40 lira fıyata denk gelen toplu alımlarda daha ucuz olabilir hatta steroidler tr de 150-200 liraya satılıyor neden bu kadar yüksek rakamlar'da daha ucuz olunca sahtedir korkusuyla insanlar aylık maaşının yüksek bir kısmını  ilaçlara yatiriyor ve buda gerçekten çok üzücü bir durum.

hayatında hiç tiacaret yaptın mı kardeşim?benim hayatım ticaret ile geçti hala daha geçmekte sen yurt dışından aldığın ürünü burada aynı dfiyata satabileceğini mi sanıyorsun?iphone yurt dışında 1000 dolar misal buraya bir geliyor 14 bin tl hadi onu geçtim bu ilaçlarla alakalı doğru orjinal sorunsuz ürünlerse yurt dışından gelen köklü markalarda adamlar @Loving kulaklarını çınlatacağım bir gün telefonla aradım da ne olacak piyasanın ilaçların hali dediğimde alırken para ver gümrükçüsüne para ver gemi nakliyesine oradan tır nakliyesine para ver eee binlerce dolarlık ürün geliyor birde bunlar yakalansın öyle düşün deyince Burak hoca dedim ki 35 tl ürüne 50,60 tl derken haklısın 50,60 değil 100 demelisin bence geyiği yaptık hatta.bende öyle dolar yüksekken ürün çekiyorum yurt dışından misal dolar düşüyor fiyat neden düşmedi oluyor eee kur 7 de iken çektik ürünü 5.50 olunca nasıl düşsün?batalım o zaman.yani uzun lafın kkısası dostum zaten bu spor zengin sporu öyle 100,200 tl bir kutu clen alayım sülün gibi olayım öyle only testo vurayım leonidas olayım yok öyle bir dünya ne kadar ekmek o kadar köfte misali.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

hayatında hiç tiacaret yaptın mı kardeşim?benim hayatım ticaret ile geçti hala daha geçmekte sen yurt dışından aldığın ürünü burada aynı dfiyata satabileceğini mi sanıyorsun?iphone yurt dışında 1000 dolar misal buraya bir geliyor 14 bin tl hadi onu geçtim bu ilaçlarla alakalı doğru orjinal sorunsuz ürünlerse yurt dışından gelen köklü markalarda adamlar @Loving kulaklarını çınlatacağım bir gün telefonla aradım da ne olacak piyasanın ilaçların hali dediğimde alırken para ver gümrükçüsüne para ver gemi nakliyesine oradan tır nakliyesine para ver eee binlerce dolarlık ürün geliyor birde bunlar yakalansın öyle düşün deyince Burak hoca dedim ki 35 tl ürüne 50,60 tl derken haklısın 50,60 değil 100 demelisin bence geyiği yaptık hatta.bende öyle dolar yüksekken ürün çekiyorum yurt dışından misal dolar düşüyor fiyat neden düşmedi oluyor eee kur 7 de iken çektik ürünü 5.50 olunca nasıl düşsün?batalım o zaman.yani uzun lafın kkısası dostum zaten bu spor zengin sporu öyle 100,200 tl bir kutu clen alayım sülün gibi olayım öyle only testo vurayım leonidas olayım yok öyle bir dünya ne kadar ekmek o kadar köfte misali.

Çok mantıklı demişsiniz hocam. Paradan ziyade Orjinali bulmak en mantıklısı Ucuz etin suyu kara olur. O yüzden  Şuana Kadar 4-5 yerden ürün aldım ürünlerin hepsi foss cıktı sagolsun @Loving hocamdan aldıgım tüm ürünler hepsi orjinal cıktı. ha başka yerde 100 tl - 150 tl testo var hocamda 200-250 tl aramam neden sizde 50-100 tl fazla diye :) yeterki hocamda olsun sıkıntısız tertemiz ürünler :) cakmalara verecegim 100 tl zoruma gider vucuduma yazık :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
agfitness, 25.01.2019 - 22:02 yazdı:

Kapitalizm kürde işe yaramaz, fiyatı yüksek olan iyidir hesabı burada tutmuyor.

Mantık şu; tedarikçi+çalışan ürün+piyasa ortalama fiyat kombinasyonu tutuyorsa küründe yüzün güler. Yoksa paranı el alır, yediğin iğnelerin acısı sana kalır.

Sağlıklı sporlar...

Arakadaslar malesef dolar tl kuru otamatikmen bizim kürüde vurdu. Bu durumda parayı veren bicepsleri gosteriri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
agfitness, 5 dakika önce yazdı:

Tamam fiyatların artması normal eskiden 5kuruşa satılan sakız şimdi 50kuruşa satılıyor ama bu yine de en pahalı en iyidir demek olmuyor.

Sağlıklı sporlar...

Karaborsa arkadas.... malesef yapacak bir sey yok mal temiz olsunda sağlam çalışsında fiyat artık cok önemli degil bende ayni kanaatteyim fiyat performans onemldir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.