Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

THATS_WHATS_UP

Savaş cebeci definasyon beslenme programı hakkında

Önerilen İletiler

Merhabalar, Savaş Cebeci bin böyle bir definasyon programı var sizce uygunmudur definasyona? Biraz hesaplama yaptığımda karbonhidratın az olduğunu gördüm sizin yorumlarınız nelerdir? (Reklam değildir arkadaşlar)

5agvGq.jpg

tarihinde THATS_WHATS_UP tarafından düzenlendi
Reklam değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fthh    70
THATS_WHATS_UP, 20 saat önce yazdı:

Merhabalar, Savaş Cebeci bin böyle bir definasyon programı var sizce uygunmudur definasyona? Biraz hesaplama yaptığımda karbonhidratın az olduğunu gördüm sizin yorumlarınız nelerdir? (Reklam değildir arkadaşlar)

5agvGq.jpg

Ezbere beslenme programı yazılmaz , ezbere antraman programı yazılmaz. bu gibi şeyler kişiye özeldir.
Hala bu gibi şeyleri uygulamaya devam edenler var ve sonuç hüsran. Ki ben bahsettiğin şahsı bir vg sporcusu
olarak bile görmüyorum kendi kendine prim yapmaya çalışan yaşları 14-17 arasında değişen çocuklara hitap eden
bir takipçi kitlesine sahip ve sıfır bilgiyle youtube den tonlarca para kaldırıyor bu arkadaş

Sözüm meclisten dışarı ben genel olarak konuşuyorum sen üstüne alınma kardeşim

Eğer bir adama itibar edecekseniz önce bir geçmişine bakın , spor geçmişine bakın ,
yarışma yapmış mı yapmamış mı , hiç sporcu yetiştirmiş mi ? eğer yetiştirmişse o sporcuların formları nasıl yurt için ve yurt dışı derece alınmış mı

Sen hiç serdar aktolganın böyle bir program paylaştığını
gördün mü ben cevap vereyim hayır. Çünkü Beslenme ve antraman programının kişiye özel olduğunu ülkemizde
en iyi bilenlerden birisi. Hiç uğraşıp masrafa girme kardeşim.

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
Fthh, 16 saat önce yazdı:

Sen hiç serdar aktolganın böyle bir program paylaştığını gördün mü ben cevap vereyim hayır. 

Çünkü paylaşırsa kimse ondan özel ders alma eğiliminde bulunmaz ve para kazanamaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
HallOfFame, 15 saat önce yazdı:

Çünkü paylaşırsa kimse ondan özel ders alma eğiliminde bulunmaz ve para kazanamaz.

:) bahsettiğin hocanın ne parayla işi var ne de insanlar gelsin benden özel ders alsın diye bir çabası var.
arz talep meselesi misal veriyorum sen bas bakayım parayı özel ders alabilecekmisin serdar hocadan.
Misal ben uzaktan eğitime de karşıyım . diyorum ya arz talep meselesi isteyen istediğini uygular.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Fthh savaşın bir "hater" ı olabilirsin fakat ne bileyim adam birşeyler yapmaya çalışıyor parayla satın alınacak bilgiler veriyor ve çoğu kanal böyle , peki uzaktan eğitime karşısın adamın paylaştığı beslenme programına karşısın peki bir insan herhangi bir eğitim almadan bir bilgi edinmeden kendi beslenme programını yazabilir mi 🙂 umarım anlatabilmisimdir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
THATS_WHATS_UP, 17 saat önce yazdı:

@Fthh savaşın bir "hater" ı olabilirsin fakat ne bileyim adam birşeyler yapmaya çalışıyor parayla satın alınacak bilgiler veriyor ve çoğu kanal böyle , peki uzaktan eğitime karşısın adamın paylaştığı beslenme programına karşısın peki bir insan herhangi bir eğitim almadan bir bilgi edinmeden kendi beslenme programını yazabilir mi 🙂 umarım anlatabilmisimdir

Hater mi ? :)
parayla satın alınamayacak bilgiler mi ?

Eğitim tabi ki de alacaksın ama bire bir yüz-yüze

kaç kaloride kilo verdiğini

kaç kaloride kilo aldığını bilmeyen bir sporcusun galiba henüz yolun başındasın

neyse kardeşim sen aynen nasıl biliyorsan öyle devam et.

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Fthh reis olayım kavga çıkarmak değil ben zaten bu programı kullanmıyorum emin ol bazal metabolizma hızını bile hesaplamayı biliyorumda sıkıntı yok laf yapabilirsin yolun başında diye gerçi kim yolu bitirdi ki, yolun sonuna geldide erişebildi neyse bu konuyu açmanın sebebi birine öneride bulunmak gerçek hayatta yüz yüze görüştüğüm birisi bana önerdi bende düşündüm hesapladım makrolar gayet düzgün çıktı sizede bir sorayım görüşlerinizi alayım dedim ah en azından googlede indexlenir hiç sıkıntı değil. Bu arada senin dediğin laf "Serdar Aktolga daha iyi savaş Cebeci hiçbir şey bilmiyor" demek dostum hiçbirzaman hayatta bazı şeyleri kıyaslamaman gerekir serdarla yüz yüze tanışırsın adam küfür eder savaşla tanışırsın adam insanı bir şekilde cevap verir yani ne diyeyim kaç kaloride kilo verdiğini bilmeyen birisinin demişsin de niye böyle birşey yazdın gene iyi niyetle cevap veriyorum lütfen artık konuma yanıt vermez isen sevinirim, iyi günler

tarihinde THATS_WHATS_UP tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Beslenme programlari “kisiye özel” olarak hazirlanirsa sonuca ulasmak daha hizli olur.  Internetteki paylasilan programlar örnek olarak sunulmus programlardir. Kimse senin vucudunu bilemez. Kendin deneme yanilma yoluyla deneye deneye ögrenmeye calis veya seni iyi taniyan bilgili bir antrenore emanet et kendinj. Kendimden örnek vereyim; Mesela ben gecenlerde kafama göre ertug evreklinin yuksek tuz, carb ve su alin kurursunuz dedigi seyi uyguladim. Sonuc nemi oldu? 2. Günün gecesinde kan sekerim bir tavan yapti 😀 ellerim ayaklarim falan bir yanmaya basadi 😀 gece resmen uyku uyuyamadim saat basi el ayak yikayip su icmekten. Sonrada 3. Günde hüsranla biraktim bu sistemi. Halbuki ertug hocaya sordugumda yasadigim sikintinin anabolizan kullanmazken tuzu ve carbi gereginden fazla almam sonucunda ortaya ciktigini soyledi. Hersey bir tecrube tabi, bunuda tecrube etmis olduk 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
THATS_WHATS_UP, 19.01.2019 - 18:41 yazdı:

5agvGq.jpg

Arakadaşlar bakın bir hekim olarak ana öğünlerinize yulaf ezmesi koymayın besinlerinizi alamazsanız bu bunu bir yerden kopyala yapıştır yapmış savaş hoca yani genel bir program ve bence asla bir vücut geliştiricinin kullanmaması gerkeli 

Ben veteriner hekimim tosunlara broyler tavuklara koçlara kilo aldırmak günlük yaptığımız iş yumurtayı ya tam yiyin yâda yemeyin... Ben günde en az 15 tane yiyorum...

Geçen bilgehan koc yarışma öncesi omlet yapiyor omlet yaparken yaptığı hatalar. 6 yumurtanın sadece bir tanesinin beyazını aldı. 5 tanesi kullanılması yetmezmiş gibi birde çırptı.

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.