Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

servt

Testesteron e - deca bilgi alma

Önerilen İletiler

servt    19

Testesteron e iğnesi vurulmaya başlandıktan sonra vucuda nasıl bir etkisi oluyor 

1 hafta mesala : 250 - 250 vurulduk etkisi ne olur yada etkisi ne zaman başlar.

,Deca'da aynı şekilde vucuda nasıl bir etkisi olur 

1 hafta mesal : 200 - 200 vurulduktan sonra etkisi ne olur yada etkisi ne zaman başlar.

kimileri Testesteron için 4. Haftada Başlar etkisini görmeye diyor kimisi 2.Hafta 

Etkileri ne olur Nasıl bir etkisi olur Kas kazanımı diyip kısaca geciyor herkes ama Mesela Testo alırken Aynı zamanda Protein Tozu ile desteklesek nasıl olur yada amino asit ile desteklesek.

Deca ağır bir Steroid diyorlar ama Etkisi Bi o derece yüksek diyorlar Kullanıma başlandıktan sonra ne zaman Decanın etkisi olur ve nasıl bir etki ile karşılarız.

Konular Var baktım ama Kimse Mesela Böyle bir kür Yaptıgında etkileri şu oldu gibi yada şunun destekledigimde şöyle bir fark gördüm demiyor. Tabi vucuttan vucuda genetik farkları vs. var ama genel anlamda deca ve testo küründe ölçü kg. libido vs. gibi etkileri tam anlamında yazan görmedim.vede Kür sonundan sonra şöyle bir hatadan dolayı şunları gördüm diyen olmamış.

Böyle Bir Kür Yapıp Etkilerini Yan etkilerini Yazan Arkadaşlar Olursa Çok Sevinirim :) Merakımdan Dolayı soruyorum Etkilerini Ve yan etkilerini  merak ediyorum

Yorum Yazan arkadaşlara Şimdiden Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alperen311    6

şuan deca küründeyim dostum bırak deca agır vs lafları. 500 testo + 400 deca yapıyorum 4.hafta bitti yarın akşam 5. enjeksiyon 600 deca+750 testo ya cıkartıcam. şuan efsane güc artışı var sadece cok hafif arada baş agrısı oluo. dün test yaptırdım. lh 0.00 olmuş:) testo seviyem 1500 civarı olmuş prolaktin sınırı geçmiş 3.haftadan itibaren haftada 1 tablet cabaser alabilrsin ben bugün ilk cabaseri içtim 4.haftada

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
alperen311, 12 saat önce yazdı:

şuan deca küründeyim dostum bırak deca agır vs lafları. 500 testo + 400 deca yapıyorum 4.hafta bitti yarın akşam 5. enjeksiyon 600 deca+750 testo ya cıkartıcam. şuan efsane güc artışı var sadece cok hafif arada baş agrısı oluo. dün test yaptırdım. lh 0.00 olmuş:) testo seviyem 1500 civarı olmuş prolaktin sınırı geçmiş 3.haftadan itibaren haftada 1 tablet cabaser alabilrsin ben bugün ilk cabaseri içtim 4.haftada

Teşekkür ederim :) Kullananlardan Bu küre girenlerden Yorum almak en temizi. Kulaktan duyma yerine . İlacın Markası vs. etkili tabide en iyisi kullananlardan bilgi almak :) cabaseri önerin için teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperen311    6

şuan 4 haftadır watson phama testo + balkan deca kullanıorum danabol oda balkanın. danabol btti o yüzden testo 750 + 600 deca yapcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Etkilerini görmen 2. Hafta dolayısıyla başlar. Yani %40 gibi bağlanmaya başlıyor. 4. Haftadan itibaren %100 bağlanır ve asıl etkisini göstermeye başlar. Ama 8. Haftada bşr plato evresi var diye biliyorum. O dönemde doz yükseltmek en iyisi. Bende önümüzseki hafta 500 testo 500 deca başlıycam inşallah. Deca candır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Mhmt38, Bir saat önce yazdı:

Etkilerini görmen 2. Hafta dolayısıyla başlar. Yani %40 gibi bağlanmaya başlıyor. 4. Haftadan itibaren %100 bağlanır ve asıl etkisini göstermeye başlar. Ama 8. Haftada bşr plato evresi var diye biliyorum. O dönemde doz yükseltmek en iyisi. Bende önümüzseki hafta 500 testo 500 deca başlıycam inşallah. Deca candır.

Teşekkürler Hocam . Peki Mesela Daha önceki kürlerimde Testo Libido güç vs. artış olur demişlerdi ama Nerdeyse %10 gibi bi etkisi oldu ilaçta sıkıntı oldugu için midir yoksa farklı bir sebebi mi vardır sizce.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
servt, 45 dakika önce yazdı:

Teşekkürler Hocam . Peki Mesela Daha önceki kürlerimde Testo Libido güç vs. artış olur demişlerdi ama Nerdeyse %10 gibi bi etkisi oldu ilaçta sıkıntı oldugu için midir yoksa farklı bir sebebi mi vardır sizce.

Undurdose olabilir. Hadi güç artışını çok hissetmesende libidonun tavanlarda gezmesi lazımdı. Test olmadan kesin konuşamayız ama dediğim gibi. İlk testo kullandığımda helak olmuştum😂

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Mhmt38, 22.12.2018 - 12:40 yazdı:

Undurdose olabilir. Hadi güç artışını çok hissetmesende libidonun tavanlarda gezmesi lazımdı. Test olmadan kesin konuşamayız ama dediğim gibi. İlk testo kullandığımda helak olmuştum😂

Deca'da aynı şekilde libido artışı yapıyor anladıgım kadarıyla ozaman. bu kürde libido ve güç artışı çok iyi olması lazım anladıgım kadarıyla. bunlar olmadıysa ilaçlardan şüphe etmek en mantıklısımı yoksa başka bi sebeb olabilir mi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
servt, 5 saat önce yazdı:

Deca'da aynı şekilde libido artışı yapıyor anladıgım kadarıyla ozaman. bu kürde libido ve güç artışı çok iyi olması lazım anladıgım kadarıyla. bunlar olmadıysa ilaçlardan şüphe etmek en mantıklısımı yoksa başka bi sebeb olabilir mi.

Öncelikle iki ilaçta testlerde çalışıp çalışmadığı kanıtlanabilir. Kür öncesi değerleriniz ile ilacı kullanırken ki değerleri karşılaştırarak ilacın içerisinin boş olup olmadığı bir şekilde anlaşılabilir. Total testosteron değeri ciddi bi artış göstermiş, kulanılan miligrama göre referans değerinin üzerinde ise kullandığınız testosteron orjinal denebilir. Aynı şekilde deca kan testlerinde prolaktin üzerinde ciddi bi artış sağlar ve buna göre de ilacın orjinalliği hakkında tahminde bulunulabilir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
xxgokhanzz21, 13 saat önce yazdı:

Öncelikle iki ilaçta testlerde çalışıp çalışmadığı kanıtlanabilir. Kür öncesi değerleriniz ile ilacı kullanırken ki değerleri karşılaştırarak ilacın içerisinin boş olup olmadığı bir şekilde anlaşılabilir. Total testosteron değeri ciddi bi artış göstermiş, kulanılan miligrama göre referans değerinin üzerinde ise kullandığınız testosteron orjinal denebilir. Aynı şekilde deca kan testlerinde prolaktin üzerinde ciddi bi artış sağlar ve buna göre de ilacın orjinalliği hakkında tahminde bulunulabilir.

teşekkür ederim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.