Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

THATS_WHATS_UP

Küre yeni ilaç ekleme?

Önerilen İletiler

Merhabalar bu forumda yeniyim çok şey öğrendim sayenizde, benimde birkaç sıkıntım oldu bunları sizlerle çözmeyi ümit ediyorum

192 cm 90 kg biriyim

Testo enanthate , Dianabol kürüne girdim 1 aydır, fakat eskiden 130 kgden 80e kadar düştüğüm için ister istemez vücut yağlanmaya yatkın olduğu için bu küre girdim fakat küre girdiğimde kas olarak kilo alacağımı düşünürken yağ olarak alıyorum düzgün bir program yapsam bile.

Benim çözümüm bu küre trenbolone mix yada tren enanthate ekleyip dianabolu çıkartmak 1 aydır kullanıyorum ve 5 6 kg aldım fakat kastan aldığımı düşünmüyorum yağlanma olarak belli oluyor şimdi birkaç kişi programımın yanlış olduğunu söyleyecek fakat bir güç kazanımı felanda gelmedi boşa alıyorum ilaçları diye düşünmeye başladım , yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fthh    70

Dianabol ü zaten 4 haftadan fazla kullanman karaciğerde toksit etki yaratır 1 aydır kullanıyorsan hemen kesmelisin.
kullandığın testo uzun esterli etkisini yeni yeni hissetmen lazım. sadece only testodan da çok kas kazanımı bekleme.
Tren demişsin pardon da tren kürü yapabilecek tecrübe , donanım , ve alt yapıya sahipmisin ? aile fertlerinden birini kesmek istemezsin herhalde! çevrem de o kadar tecrübeli sporcular var ki 20 yıldır kür yapan onlar bile trene girmeye çekiniyorlar onu aklından hemen çıkartmalısın bu kür planını only testo olarak devam ettirebilirsin uzun süre devam ettireceksen boldenon ekleyebilirsin. yaklaşık 15 hafta felan.
ürünleri ise @Loving hocamdan temin edebilirsin.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler desteğiniz için fakat anlamadığım noktalar var tren için gerekli donanıma sahip olmadığımı söylediniz de nasıl bir donanım yani kafaya bir kere koyunca bunu yapıcağım bunu kullanicagim diye insanoğlu ister istemez yapıyor hedeflere ulaşmak için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70

Sana tavsiyem ilaçları kesip tecrübeli bir hocayla yeni bir kür planı oluşturman zira ilk kürün en verim alacağın kür olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    303
THATS_WHATS_UP, 11 dakika önce yazdı:

Teşekkürler desteğiniz için fakat anlamadığım noktalar var tren için gerekli donanıma sahip olmadığımı söylediniz de nasıl bir donanım yani kafaya bir kere koyunca bunu yapıcağım bunu kullanicagim diye insanoğlu ister istemez yapıyor hedeflere ulaşmak için 

Arkadaşın kastettiği şey trenin çok sert vi roid olması. Steroide tövbe ettirebilir. Ama senin kiloda ben çok zorlayacağını sanmıyorum da ilk kürünse trenden uzak dur. Sonraki küründe de tren kullanacaksan enanthat yerine acetat ya da parabol öneririm. Çünki dediğin gibi çabuk kilo alıyosun. Kısa ester daha iyi olabilir. Bu kürde de arkadaş bolde önermiş ama o da iştah açan bi roid olduğu için ben tavsiye etmiyorum. Birde ostrojeni kontrol altında tut arimidexle fazla kilo ve su tutmayı sınırlandır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk kürüm değil fakat ilk bulk kürüm yani hacim almak için yaptığım kür amacım yağlanmadan kas kütlesi yapıcak birşey arıyorum fakat danabol enanthate yaglandirarak ekliyor tek sorunum bu birkaç okuduğum şeylere göre tren yağlanmadan ekliyormuş o yüzden böyle bir konu açma gereği duydum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    303
THATS_WHATS_UP, Şimdi yazdı:

İlk kürüm değil fakat ilk bulk kürüm yani hacim almak için yaptığım kür amacım yağlanmadan kas kütlesi yapıcak birşey arıyorum fakat danabol enanthate yaglandirarak ekliyor tek sorunum bu birkaç okuduğum şeylere göre tren yağlanmadan ekliyormuş o yüzden böyle bir konu açma gereği duydum

O zman çare tren. Ben bir defa kullandım. Ama zayıf bir yapım var. 3 kg da 3 er santim ölçü verdi. Bence 8-10 hafta denemeye değer. Cabaseri elinin altında tut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki tren acetate mi enanthate mi tren mixler mi yağ yakarak(en azından yağ aldırmadan) temiz kas kütlesi ekler ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    303

Tabi ki kısa esterler. Mix ürün sıkıntılı. Bence enj. sıklığı konusunda acetat sıkıntılı. Bence en iyisi parabol. Bulabilirsen hem bulk hem de definasyonda kullanılıyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70

Ben olsam ;
1-4 hafta danabol
1-10 hafta deca
1-15 testo enanth
1-15 bolde

Şeklinde devam ederdim ikinci kürde tren denerdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyide ben şuan mesela 4. Haftadayım yazdığın gibi diyelim deca 1-10 yerine 4-10 dan mı başlıym yoksa taa kür bitince tekrar pct yapıp 2. Küre mi ekliyim onu tam olarak çözemedim yani sonradan küre ilaç eklersek sorun olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70

danabol için Test yaptır eğer karaciğerin iyi durumdaysa 2 hafta kendini dinlendirip sil baştan başlayabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 37 dakika önce yazdı:

Tabi ki kısa esterler. Mix ürün sıkıntılı. Bence enj. sıklığı konusunda acetat sıkıntılı. Bence en iyisi parabol. Bulabilirsen hem bulk hem de definasyonda kullanılıyor.

Mixler çok mantıklı duruyor nasıl sıkıntılı acaba merak ettim de hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

@Fthh gelmişsin burada tavsiye veriyorsun? yazık insanlarda dinliyor

THATS_WHATS_UP, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar bu forumda yeniyim çok şey öğrendim sayenizde, benimde birkaç sıkıntım oldu bunları sizlerle çözmeyi ümit ediyorum

192 cm 90 kg biriyim

Testo enanthate , Dianabol kürüne girdim 1 aydır, fakat eskiden 130 kgden 80e kadar düştüğüm için ister istemez vücut yağlanmaya yatkın olduğu için bu küre girdim fakat küre girdiğimde kas olarak kilo alacağımı düşünürken yağ olarak alıyorum düzgün bir program yapsam bile.

Benim çözümüm bu küre trenbolone mix yada tren enanthate ekleyip dianabolu çıkartmak 1 aydır kullanıyorum ve 5 6 kg aldım fakat kastan aldığımı düşünmüyorum yağlanma olarak belli oluyor şimdi birkaç kişi programımın yanlış olduğunu söyleyecek fakat bir güç kazanımı felanda gelmedi boşa alıyorum ilaçları diye düşünmeye başladım , yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

arkadaş bu kadar bilgi ile neden küre giriyorsunuz? küre başlamadan önceki yağ oranın önemli eğer yüksekse ilaçlar tabiki yağlanma yapacak forumda onlarca konusu var %12 üzerinde bulk yapmayın diye eğer yağ oranın normalse ilaçlar sahte olabilir bi test yaptır

tarihinde Deity tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity, 2 dakika önce yazdı:

@Fthh gelmişsin burada tavsiye veriyorsun? yazık insanlarda dinliyor

arkadaş bu kadar bilgi ile neden küre giriyorsunuz? küre başlamadan önceki yağ oranın önemli eğer yüksekse ilaçlar tabiki yağlanma yapacak forumda onlarca konusu var %12 üzerinde bulk yapmayın diye eğer yağ oranın normalse ilaçlar sahte olabilir bi test yaptır

%14 %15 civarı idi ben yağ oranım artmaz diye düşünüyordum sadece temiz kas ekler sanıyordum sıkıntım bu sadece teşekkürler yardımın için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

ne yalan söyleyeyim okumadım bile dün "kürden sonra pct yapmamak" demişsin bugün tavsiyelere başlamışsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    176

4. Haftadaysan hic kürü kesip pct muhabbetleri ile ugrasma derim ben. Köprüleme sistemi denen mantikla dusuk doz testo alarak girecegin küre kadar devam et. Hangi küre girecegini profesyonel biri ile kararlastirdiginizda ek anabolizan ekleyerek testonun dozunu arttirip yoluna devam edersin. @Loving yani Burak hocaya danis, hem orijinal ürün destegi hem de bilgi bakimindan yardim eder. Tren agir bir ürün evet arkadaslar dogru soyluyor ama hani abartilacak kadar da agir olmadigini dusunuyorum. Sonucta bunu kullanan bircok yarismaci var. Sadece dogalken normal hayatta sinirlerine hakim olamiyorsan tren kullandiginda cildiririp birilerine saldirma ihtimalin olabilir. Kaldiki ben tren kullanmamama ragmen sadece testo ile sinir patlamalari yasiyordum. Bir keresinde dersin ortasinda cocugu bogazlayip kavgaya tutusmustum, hoca da sasirmisti siniftakiler de😀. Ayrica guncel fotograf falan da paylasirsan arkadaslar daha iyi yorumlayabilir konuyu.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Deity, 15 saat önce yazdı:

ne yalan söyleyeyim okumadım bile dün "kürden sonra pct yapmamak" demişsin bugün tavsiyelere başlamışsın

İnsan merak edemez mi kardeşim ? bende '' enjesiyon yaparken kan fışkırdı''postunu okuduktan sonra sana enjeksiyon bile  yapmayı bilmiyorsun  gelmiş burada tavsiye veriyorsun muhabbetine mi gireyim ? insanlara tepeden baktığın belli verdiğin cevaplardan. herkesin nefsi benim nefsimden üstün. senin gibilerden salonlarda , sağda-solda çok, her şeyi ben bilirim herşeyi ben yaparım bence egon yerine kaslarını şişirmelisin.

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00, 2 dakika önce yazdı:

4. Haftadaysan hic kürü kesip pct muhabbetleri ile ugrasma derim ben. Köprüleme sistemi denen mantikla dusuk doz testo alarak girecegin küre kadar devam et. Hangi küre girecegini profesyonel biri ile kararlastirdiginizda ek anabolizan ekleyerek testonun dozunu arttirip yoluna devam edersin. @Loving yani Burak hocaya danis, hem orijinal ürün destegi hem de bilgi bakimindan yardim eder. Tren agir bir ürün evet arkadaslar dogru soyluyor ama hani abartilacak kadar da agir olmadigini dusunuyorum. Sonucta bunu kullanan bircok yarismaci var. Sadece dogalken normal hayatta sinirlerine hakim olamiyorsan tren kullandiginda cildiririp birilerine saldirma ihtimalin olabilir. Kaldiki ben tren kullanmamama ragmen sadece testo ile sinir patlamalari yasiyordum. Bir keresinde dersin ortasinda cocugu bogazlayip kavgaya tutusmustum, hoca da sasirmisti siniftakiler de😀. Ayrica guncel fotograf falan da paylasirsan arkadaslar daha iyi yorumlayabilir konuyu.

Sorun şu aslında kurden etki alamadığım için tren eklemek istiyorum 4. Haftadan itibaren 250 mg testo enanthate 30 mg etkisi olmuyor güç patlaması artması şeyi yaşamıyorum o yüzden Allah'a şükür sinir patlaması veya sınırlı biri değilim çok sıkıntıdayım bazen boşa kullanıyor Gibi hissediyorum vs vs eklemeyi düşünüyorum trenbolonu, ek olarak teşekkürler yardımın için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Fthh, 5 dakika önce yazdı:

İnsan merak edemez mi kardeşim ? bende '' enjesiyon yaparken kan fışkırdı''postunu okuduktan sonra sana enjeksiyon bile  yapmayı bilmiyorsun  gelmiş burada tavsiye veriyorsun muhabbetine mi gireyim ? insanlara tepeden baktığın belli verdiğin cevaplardan. herkesin nefsi benim nefsimden üstün. senin gibilerden salonlarda , sağda-solda çok, her şeyi ben bilirim herşeyi ben yaparım bence egon yerine kaslarını şişirmelisin.

başıma ilk defa gelen bi olay endişelendim paylaştım girseydin cevabını verirdim emin ol egoylada işim olmaz ama..

at bi güncel de kapışalım yiğidim!

THATS_WHATS_UP, 6 dakika önce yazdı:

Sorun şu aslında kurden etki alamadığım için tren eklemek istiyorum 4. Haftadan itibaren 250 mg testo enanthate 30 mg etkisi olmuyor güç patlaması artması şeyi yaşamıyorum o yüzden Allah'a şükür sinir patlaması veya sınırlı biri değilim çok sıkıntıdayım bazen boşa kullanıyor Gibi hissediyorum vs vs eklemeyi düşünüyorum trenbolonu, ek olarak teşekkürler yardımın için.

test yaptır paylaş burada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.