Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cyying

Yağ yakım kürüm - hayaller, hayatlar

Önerilen İletiler

cyying    0

Merhaba Arkadaşlar ,
yaşım 36. ilk kürüme başladım. 6 yıllık spor geçmişine sahibim fakat geçen yıl geçirmiş olduğum bir süreç sonrası 1 yıl spora ara verdim ve yaklaşık 25 kilo aldım. Bu süreci tahmin edersiniz ki , sonradan psikolojik baskısı çok ağır oldu. yani, karın kaslarınızı sayabildğiniz bir durumdan , göbekli , biceps'i bile olmayan bir insana dönüşmek , sizi psikolojik olarak çok yoruyor. 
Etrafımdaki insanlar eskiden de kürlü olduğumu düşündükleri zamanlar olmuştu , ben de tamamen bir steroid düşmanı gibi tavsiyelerde bulunuyordum fakat , hızlı bir çare arayışı ile ilk kürüme başladım. Sizinle aşağıda ilk kürümü paylaşacağım ve sorum şu olacak. tam 10 gün olmasına rağmen 1 kilo oynamadı. halen aynı kilodayım. Güç artışı var mı bilemiyorum çünkü zaten esk,i kilolarımla çalışamadığım için , bunu kestirmek zor. 
vücudum su mu topluyor , yoksa beslenmemde mi hata var , kardioda mı eksik kalıyorum çözemedim. fikirleriniz benim için önemli. He bu arada , ilk küre göre belki biraz sert gibi görünen kür olabilir fakat , çok kontrol altında ve profesyonellerle yürüttüğüm bir kür. Amma velakin , insanların profesyonel olması demek , sürekli sizinle 24 saat ilgilenecekleri anlamına da gelmiyor , bu sebeple sizlerden de fikir desteği alma gereği duydum. Şimdiden teşekkürler.

Pazartesi : 
20 cc sabah , 20 cc yatmadan önce growth
1 ml tren
1 ml masteron
1 ml testo

Salı:
winstrol

Çarşamba:
1 ml tren
1 ml masteron
1 ml testo

Perşembe:
winstrol

Cuma:
1 ml tren
1 ml masteron
1 ml testo

Ctesi:

Pazar:

Ayrıca her antrenmandan yarım saat önce clen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Abi vucut fotografinida atarmisin hazirda varsa? Ayrica bu kadar yuksek mg larda degisim olmuyorsa bir sikinti olabilir ilaclarinda. Tren zaten kisa esterse hemen kendini belli eder. En iyi cozum hemen bir kan testi yaptirmak. Bu devirde abi dedigimiz, en cok guvendigimiz insanlardan bile bicak darbesi yedigimizi hatirlatmak isterim😕

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cyying    0
Delipanter00, 10 dakika önce yazdı:

Abi vucut fotografinida atarmisin hazirda varsa? Ayrica bu kadar yuksek mg larda degisim olmuyorsa bir sikinti olabilir ilaclarinda. Tren zaten kisa esterse hemen kendini belli eder. En iyi cozum hemen bir kan testi yaptirmak. Bu devirde abi dedigimiz, en cok guvendigimiz insanlardan bile bicak darbesi yedigimizi hatirlatmak isterim😕

Haklisin kardesim, ama ilaclarin uzerinde dogrulama kodlari vardi, orijinalligini dogruladim hepsinin kendi sitelerinden. Vucudumun daha cok aslinda toparlandigini, calistigim her kas grubunun sifir bi adama gore cok daha hizli pump oldugunu falan hissediyorum ama kiloya takildim, nedendir bilmem takilmazdim eskiden ama simdi uykuma giriyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Opglv    0
cyying, 1 saat önce yazdı:

Haklisin kardesim, ama ilaclarin uzerinde dogrulama kodlari vardi, orijinalligini dogruladim hepsinin kendi sitelerinden. Vucudumun daha cok aslinda toparlandigini, calistigim her kas grubunun sifir bi adama gore cok daha hizli pump oldugunu falan hissediyorum ama kiloya takildim, nedendir bilmem takilmazdim eskiden ama simdi uykuma giriyor :)

Merhaba hocam muhtemelen aralarında çalışmayan ilaç vardır borkod işlerinin kolay olduğunu duymuştum emin değilim yanıltmak istemem daha fazla detaylandırma yapar iseniz buradaki profesyonel arkadaşlar size yardımcı olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cyying    0
Opglv, 13 dakika önce yazdı:

Merhaba hocam muhtemelen aralarında çalışmayan ilaç vardır borkod işlerinin kolay olduğunu duymuştum emin değilim yanıltmak istemem daha fazla detaylandırma yapar iseniz buradaki profesyonel arkadaşlar size yardımcı olacaktır

Yani tabi ilk tecrubem oldugu icin, 8-10 gunde aniden etki olur mu, olmaz mi bilemedim. Okudugum yabanci makalelerin bazilarinda, 6-10 hafta arasinda pik etkinin gorulecegi, o doneme kadar hizli ve mucizevi etkinin olmayacagi yaziyordu. Aksine, vucudunuz su toplayabilir vs vs olumsuzluklardan bahsetmisler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Opglv    0
cyying, 17.10.2018 - 00:58 yazdı:

Yani tabi ilk tecrubem oldugu icin, 8-10 gunde aniden etki olur mu, olmaz mi bilemedim. Okudugum yabanci makalelerin bazilarinda, 6-10 hafta arasinda pik etkinin gorulecegi, o doneme kadar hizli ve mucizevi etkinin olmayacagi yaziyordu. Aksine, vucudunuz su toplayabilir vs vs olumsuzluklardan bahsetmisler

Kalp ritmininizde artış olmuştur öyle düşünüyorum ancak tabiki de ilaçlardan 6-10 gün gibi bir sürede etki beklemek hayal kırıklığı olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cyying    0

Evet epey bir artis oldu. İlk gun fotograf cekmistim, bugun de cekip yanyana koyunca bariz fark var bu arada, motive oldum. Kalp ritmi konusuna yeniden gelmek istiyorum, tum gun minimum 120 nabizla yasiyorsunuz bu surecte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.