Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Opglv

Ilk kür için öneri

Önerilen İletiler

Opglv    0

Merhaba millet aranıza yeni katıldım forumu 2 3 gündür inceliyorum hoşuma gitti ve kayıt olmaya karar verdim

Tecrübeli arkadaşlarım abilerim kardeşlerim ilk kürüme girmeyi düşünüyorum ilk Kür için düşündüğüm ilaçlar;

Testeseron Enanthate 

Boldenon

Masteron 

Sizce ilk Kür için iyi bir başlangıç olur mu 1-16 hafta arası kullanmayı düşünüyorum dozlar ne olmalıdır? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

wezlard    10

Bende aranıza yeni katıldım.Yaşım 26 boyum 1.90  kilom şuan 97.Natural olarak 2 yıldır bu sporu yapıyorum.Şuan clean bulk tayım.Bende küre girmeyi düşünüyorum.İlk kür için öneriniz nedir.Ne yapmamız gerekir.kür öncesi test kür sonrası test vs... detaylı açık bir anlatımla bilgilendirebilirmisiniz.Şimdiden tüm yorumlar için teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

İkiniz de hoşgeldiniz bence ikiniz de 

bu kürü denemelisiniz dostlar. Ha yan etkilerden başa çıkarım derseniz bu küre deca da ekleyebilirsiniz ben şahsen ilk kürümden deca kullanmıştım yararını gördüm :D . Bunun haricinde bütçenize uyarsa follistatin 344 ve ghrp 6 da ekleyebilirsiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Opglv    0

Standart bir Kür bu sıradışı şeyler kullanılabilir mi

Opglv, 2 saat önce yazdı:

Standart bir Kür bu sıradışı şeyler kullanılabilir mi

Örneğin benim söylediğim gibi masteron 

Bu arada yorum için teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Ne demek her zaman. Masteron definasyonda tercih etmelisin. O zaman şöyle diyelim bütçe sorunun yoksa ben sana kendi kasım ortası gibi gireceğim kürü söyleyeyim :D . 1/16 testo e 500 (9,10,11,12,13,14 750mg) , 1/14 deca 400 (11,12,13,14 500mg) , 1/16 100mcg follistatin 334 , 1/16 250mcg ghrp6.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Opglv    0
JrRommel, 6 saat önce yazdı:

Ne demek her zaman. Masteron definasyonda tercih etmelisin. O zaman şöyle diyelim bütçe sorunun yoksa ben sana kendi kasım ortası gibi gireceğim kürü söyleyeyim :D . 1/16 testo e 500 (9,10,11,12,13,14 750mg) , 1/14 deca 400 (11,12,13,14 500mg) , 1/16 100mcg follistatin 334 , 1/16 250mcg ghrp6.

Hoş görünüyor maliyeti ne olur bunun ortalama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Opglv, 3 dakika önce yazdı:

Hoş görünüyor maliyeti ne olur bunun ortalama

9000

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Opglv    0
JrRommel, 9 dakika önce yazdı:

9000

Eh biraz beni aşıyor maksimum 6.000

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

canım 16 hafta kullanmazsın da ghrp 6 ve follistatini 12 hafta kullanırsın 4. 5. haftadan sonra başlarsın nolacak. He bi de oraya danabol yazmayı unutmuşum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.