Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delipanter00

Ventolin+yohimbine+caffein ile diyet?

Önerilen İletiler

Delipanter00    175

Selamlar degerli hocalarim, basliktada gordugunuz gibi ventolin yohimbine ve caffein tablet kullanarak 3 haftalik ufak bir cutting yapmak istiyorum fakat bu üclünün kalbe agir gelip gelmiyeceginden emin olamadim. Sizce bu üçlü cutting icin idealmidir? Idealse dozajlamayi ne şekilde yapmaliyim ve ventolin kullanirken nelere dikkat etmeliyim? 

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam hocam aynı kürü yapmaktayım karboda döngü halinde azalıp artıyor 2.5 haftada su kayıpları ile94 kilodan 86 ya düştüm. Ventolin etkisi 5 saate bitiyor günlük 4 sefer Ventolin almaktayım yan etki görmedim açıkçası ufak kalbin hızlanması dışında onda hitt kardiyo işe efsane. 3 ay kullanıp 2 ay ara vereni duymuştum 3 hafta yeterli olur mu emin değilim

tarihinde heavyweight35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
heavyweight35, 13.08.2018 - 19:37 yazdı:

Selam hocam aynı kürü yapmaktayım karboda döngü halinde azalıp artıyor 2.5 haftada su kayıpları ile94 kilodan 86 ya düştüm. Ventolin etkisi 5 saate bitiyor günlük 4 sefer Ventolin almaktayım yan etki görmedim açıkçası ufak kalbin hızlanması dışında onda hitt kardiyo işe efsane. 3 ay kullanıp 2 ay ara vereni duymuştum 3 hafta yeterli olur mu emin değilim

Selamlar, bu gun bende kendime dagali karbonhidrat mantigini baz alarak bir beslenme programi hazirladim. Ama internette yabanci forumlarda okudugum kdariyla bazi kisiler yohombin ve ventolinin birlikte kullaniminin kisiyi apacik kalp krizine goturebilecegini soyluyordu. Bunun aksine bu ikilinin inanilmaz bir yag yakimi ve su atimi yapicagini yazan bazi kisilerde vardi tabi. Bir sekilde karar veremedim ne yapsam diye, acaba ilk 1 ay ventolin kullanip sonraki surectemi yohombine gecis yapsam? Sizin kalp ritminde pek fazla degisiklik oluyormu? Carpinti falan yapiyormu bu ilac?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
heavyweight35, 12 dakika önce yazdı:

Ben bu yohombineyi aspirin diye okumuşum dostum ventolin asprin kafein kullanıyorum yanlış olmasın. 

Anladim hocam, peki suanda ne durumdasiniz? Ne kadar kilo kaybi yasadiniz? Ne gibi yan etkiler gordunuz bu 3 luden? Biraz bilgi verirmisiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 ay olacak bulktan çıktım 1 hafta kullanmadım tek kafein kullandım 3 haftadır bu 3 lüyü kullanıyorum. 94 den 85.5 kg dayım şuan. Çok su attırıyor ben 3 gün ağırlık 4 gün off günler aç karnına kum torbası yumrukluyorum hitt kardiyo. Yan etki olarak 4üncü tablette ufak parmak titremesi oluyor abartılı değil yatarken bile içiyorum uykuma da fazla engel değil ama vücut sıcaklığım yüksek 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Babamakina    3

merhabalar kürünüzü gerçekleştirdiniz mi acaba @Delipanter00 yohimbineyi gerçekten çok merak ediyorum ve kullanmak istiyorum hakkındada çok bilgim yok aslında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Babamakina, 47 dakika önce yazdı:

merhabalar kürünüzü gerçekleştirdiniz mi acaba @Delipanter00 yohimbineyi gerçekten çok merak ediyorum ve kullanmak istiyorum hakkındada çok bilgim yok aslında

Hayir daha gerceklestirmedim. Aksakliklar oldu. Sakatliktir, sehir degistirme muhabbetleridir falan filan derken spora ara verdim ve bu surec icerisinde inanilmaz yaglanip formdan bayagi dustum. Diyete ve spora bu gün tam anlami ile basladim. Konuyu güncellerim yakin zamanda tekrar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Babamakina, 2 saat önce yazdı:

@Delipanter00 brom kullandın mı güncelleme yapmamışsın merak içerisindeyim..

Uyelerin kür günlügü kisminda “yavastan geri donuyorum” adli baslik altindaki konumu takip et oradan gelismeleri paylasiyorum.

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo    10

beyler ben bu ventolin olayını halen anlamadım, bildiğimiz aerosol (buhar makinası) içine konup alınan ilaç mı bu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo, 14.02.2019 - 18:48 yazdı:

beyler ben bu ventolin olayını halen anlamadım, bildiğimiz aerosol (buhar makinası) içine konup alınan ilaç mı bu?

Hayır dostum ventolin 4 mg 100 tablet. Olanı. Yani bildiğin tablet ürün. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.