Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

heavyweight35

Virigen kürü definasyon

Önerilen İletiler

heavyweight35, 1 dakika önce yazdı:

Ana branşım vücut geliştirme değil yine bakarım kendimce yorumlayabilirim ancak :) 4 cm kısaymışım senden

:),  bende vücüt geliştirmeci degilim, serbest ve greko-romen ve Sambo güreşçisiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heavyweight35, 5 dakika önce yazdı:

Vücut geliştirme cidden nankör spor dönem dönem bıraktım hep kötü oluyor :) Ama bizim branşlarda sadece kondisyon düşüyor

Evt haklisin, bir iki ay birakinca eski agirliklari hiç kaldiramiyorum,  bu da sinirimi bozuyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Malesef öyle sporsuz da beslenmeyi devam ettirmeyi denedim ama kas o ağırlıkları görmeyince de küçülüyor hacim olarak o da can sıkıyor baya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim için hobiydi aslında 1-2 yıl boks 2 sene kickboks biraz jeet kune do wing chun karışık biraz kahverengi kemere kadar karate böyle böyle ilerlettik sonra baktım böyle bi branş var bu tam aradığım şey dedim Murat kazganla calıştım gidip sonra ufak tefek seminerlere katıl filan derken antrenörlük aldık bi kaç yerde ders verdim de salonsuz olmuyor be hocam.Kurtarmıyor yani iş olarak yapmaya salon şart kiralıyordum saatlik sorunlar çıkıyordu filan o yüzden :) Sonrada başladık belediyenin spor salonuna ondan beridir kas geliştiriyoruz evde kum torbam var aç karnına off günler hitt kardiyo ayağına teknik calışıyorum yine ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 4 dakika önce yazdı:

Benim için hobiydi aslında 1-2 yıl boks 2 sene kickboks biraz jeet kune do wing chun karışık biraz kahverengi kemere kadar karate böyle böyle ilerlettik sonra baktım böyle bi branş var bu tam aradığım şey dedim Murat kazganla calıştım gidip sonra ufak tefek seminerlere katıl filan derken antrenörlük aldık bi kaç yerde ders verdim de salonsuz olmuyor be hocam.Kurtarmıyor yani iş olarak yapmaya salon şart kiralıyordum saatlik sorunlar çıkıyordu filan o yüzden :) Sonrada başladık belediyenin spor salonuna ondan beridir kas geliştiriyoruz evde kum torbam var aç karnına off günler hitt kardiyo ayağına teknik calışıyorum yine ama

Birşey sorucam Savaş, şimdi ben üniversite  okumak için gidicem İstanbula, öğrencilere zormudur beslenme body fln?  Aylık 500$ gelicek bana master cardima, bu yetermi?  Ve istanbulda çalışmaya imkan varmı?  Bir de hem spor yapıp hem çalişabilirmiyim? 

tarihinde GRECO-ROMAN WRESTLER tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gelecek olan para güzel para dolar yüksek ama İstanbul'da eğer ayrı kiraya filan çıkacaksan pahalıdır yaşam şartları.Öğrenciyken de yapılabilir diye düşünüyorum o gelen parayla.Tabi ki calışmaya imkan var da iş bulmak biraz zorlaştı suriyeliler geldikten sonra ama illa ki mesleğine yönelik bir şey bulup calışabilirsin.Başlarda zor gelir belki ama imkansız değil yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 8 dakika önce yazdı:

Gelecek olan para güzel para dolar yüksek ama İstanbul'da eğer ayrı kiraya filan çıkacaksan pahalıdır yaşam şartları.Öğrenciyken de yapılabilir diye düşünüyorum o gelen parayla.Tabi ki calışmaya imkan var da iş bulmak biraz zorlaştı suriyeliler geldikten sonra ama illa ki mesleğine yönelik bir şey bulup calışabilirsin.Başlarda zor gelir belki ama imkansız değil yani

Onu TL ye çevirsen kaç tl olur Savaş? Hayır ayrı kiraya çıkmam sanırım, çünkü okuyacagim üniversitenin öğrenci evi çok güzel bir yere benziyodu foto da, ve meslek derken, spor yaparım genelde, serbest-grekoromen-sambo güreşi, ve şiir yazarım gitar çalabiliyorum, bunlarla ne iş yapabilirimki :D, antrenör yardimcisi olma imkanim varmı peki? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2.500 tl filan yapıyor googlenin kur çevirisine göre az para değil yine.Ayrı kiraya da çıkmayacaksan güzelce yetebilir.Gitar dersi bende veriyordum ama onada kursa girmek zor anca özel ders vericeksin :) Türkiye'de çoğu şey yine parayla dönüyor yani hiç seminere katılmadan ders almadan antrenör olan kişiler tanıyorum.Yada mesela boksta 1.kademe antrenörsün karatede almak istiyorsun denklik seviyesi mi ne var biraz da para verip bi kaç seminere katılıyorsun sana 1.kademe antrenörlük veriyor böyle işler dönmekte :) Gerçi bu her yerde böyle malesef. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 3 dakika önce yazdı:

2.500 tl filan yapıyor googlenin kur çevirisine göre az para değil yine.Ayrı kiraya da çıkmayacaksan güzelce yetebilir.Gitar dersi bende veriyordum ama onada kursa girmek zor anca özel ders vericeksin :) Türkiye'de çoğu şey yine parayla dönüyor yani hiç seminere katılmadan ders almadan antrenör olan kişiler tanıyorum.Yada mesela boksta 1.kademe antrenörsün karatede almak istiyorsun denklik seviyesi mi ne var biraz da para verip bi kaç seminere katılıyorsun sana 1.kademe antrenörlük veriyor böyle işler dönmekte :) Gerçi bu her yerde böyle malesef. 

Peki kafelerde fln nargileci olabilirmiyim?  Iyi biliyorum o işleri,   Ne dersin?  Ya da antrenör yardimcisi fln.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 5 dakika önce yazdı:

Görüşmen lazım ihtiyaç varsa neden olmasın.Antrenör yardımcısı için de para harcaman lazım yine de ama o zor biraz.

Kimimle görüşmem lazim? İşletme müdürüyle fln mi? 

Nasil ve neye para harcamam lazim yardımcılık için? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O branşın Türkiye'de federasyonu var mı onu bilmiyorum açıkcası o yüzden net bir şey demem yanlış olur.Eğer federasyon varsa ve seviyen uygunsa seminerlere antrenörlük için başvurulabilir.Ama salonsuz iş yapmak cidden zor antrenör olunca bile şahsen yaşadığım için söylüyorum :) Başka meslek mi yok yahu girersin elbet sana uygun saatli maaşlı bir işe.Ona göre de salon bulursun sporunu da yaparsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 2 dakika önce yazdı:

O branşın Türkiye'de federasyonu var mı onu bilmiyorum açıkcası o yüzden net bir şey demem yanlış olur.Eğer federasyon varsa ve seviyen uygunsa seminerlere antrenörlük için başvurulabilir.Ama salonsuz iş yapmak cidden zor antrenör olunca bile şahsen yaşadığım için söylüyorum :) Başka meslek mi yok yahu girersin elbet sana uygun saatli maaşlı bir işe.Ona göre de salon bulursun sporunu da yaparsın 

Anladim Savaş teşekkür  ederim  :) konuyu da dağıttım iyice

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Estağfurullah ne olacak zaten bu konu hakkında pek yorum gelmiyor sanırım bu ilacı deneyen yok fazla :) 

Virigen bilinen bir ilaç degil galiba, ama ventolin ve clen var, enjeksiyon kullanacaksan sustanonu düşün derim, enjeksiyon yapmam diyorsanda ne tablet kullanicagina karar verebilirsin, ama winstrol kullanma tablet, çünkü winstrolun enjeksiyonu daha efektif, ve genelde podyuma çikanlar son haftalarda\günlerde kullaniyor bildigim kadariyla, ve etkisi de geçici, ben şahsen kardio yaptigimda aspirin kahve veya aspirin pre workout sekilli yapiyordum, belki yag yakici lipo 6 fln kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Supplement olarak nox ile whey kullanıyorum nox zaten ciddi anlamda antreman performansımı arttırıyor.Bu virigen yılların ürünü ama vücut geliştirme sektöründe fazla kullanılmıyor anladığım kadarıyla tedavi amaçlı oral yapılmış :) Gerçi hepsi tedavi amaçlı ama enjeksiyon gibi etki etmiyor diye tutulmuyor olsa gerek.Yok winstrol zaten yağ oranım için lüzumsuz diye biliyorum.Şu enjeksiyonu yaptıracak yer bulursam only testo yapabilirim yoksa da ertelerim şimdilik zaten yağ yakıyoruz çok kurumak değil niyetim bir görüş alayım dedim öyle :) Bu arada karpuzu da dene iyi pump veriyor.Arkadaş karpuz suyu kahve asprin karıştırıp içtiğini söylüyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Supplement olarak nox ile whey kullanıyorum nox zaten ciddi anlamda antreman performansımı arttırıyor.Bu virigen yılların ürünü ama vücut geliştirme sektöründe fazla kullanılmıyor anladığım kadarıyla tedavi amaçlı oral yapılmış :) Gerçi hepsi tedavi amaçlı ama enjeksiyon gibi etki etmiyor diye tutulmuyor olsa gerek.Yok winstrol zaten yağ oranım için lüzumsuz diye biliyorum.Şu enjeksiyonu yaptıracak yer bulursam only testo yapabilirim yoksa da ertelerim şimdilik zaten yağ yakıyoruz çok kurumak değil niyetim bir görüş alayım dedim öyle :) Bu arada karpuzu da dene iyi pump veriyor.Arkadaş karpuz suyu kahve asprin karıştırıp içtiğini söylüyordu

Evt, arkadaşlarindan veya tanidiklarindan inan bana birinden biri igne yapabiliyordur, evt karpuzun içinde citrulline malate oldugu için gùzel recovery oluyo, ve yorgunluk olmuyo, ama karpuzu Nasil su haline getirecem onu anlamadim :),  mixer da kariştirdim olmadi, Nasil yapsamki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Kardeşim benden sana bi dost tavsiyesi bu işe gireceksen enjeksiyondan kaçışın yok ona göre plan yap. Enjeksiyonu kendine bacaktn yapabilirsin. Youtube ta videosu var. Benim gibi iğneden fobi derecesinde aşırı korkan biri bile yapabiliyosa sende yaparsın. Ben korkumu böyle yendim çok şükür 😂 günaşırı 100 mg testo prop işini görcektir yanına ox. falanda eklersin definasyonda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.