Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cihad

kür yardımı

Önerilen İletiler

cihad    0

trenbolone enanthate

boldenone

testabolon 400 = bunu hakkında nette pek birşey bulamadım ne gibi + ları var bilgim yoksa bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

oxymetholone (titan) = bunun hakkında da nette pek birşey bulamadım bilgisi olan hocalarım yardımcı olursa sevinirim

ve böyle bir küre başlıcam sizce nasıl 10 haftalık bir kür olacak 2. kürüm bu benim

180 boy 80 kilo 23 yaş

TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.297

Kürün amacı nedir ? Hedef ne ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

Yağsız kas kütlesi bide hacim almak

Sizce böyle bi kür iyi midir kötü müdür ?

Bu kürle ortaya nasıl bişey cıkar ?

ve hocam böyle bir küre girdiğim zaman PCT dönemim nasıl olmalı

kür sırasında benoxol kullanmayı düşünüyorum kür bitene kadar

daha sonra kürün son iğnesi bittikten 7 gün sonra preg..5000 kullanmayı

bunların dışında önerebileceğiniz birşey var mı

ayrıca bu kür benim 2.kürüm olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    51

Öncelikle tüm ilaçların dozajlarını yazmanı rica ederim.

PCT'de 5000 ui tek seferde alırsan vücuduna büyük bir kötülük yapmış olursun. Günaşırı veya günlük 500 ui'yi, 5000 ui bitene kadar yani 10'a bölerek farklı günlerde PCT yapman daha doğru.

Ve her şeyden önce kürün son enjeksiyonunun bitiminden 14 gün sonra kan testi yaptırıp Testosteron-FSH-LH değerlerine baktırıp PCT ilaçlarını öyle kullanmalısın. Referans değerlerinin az altında değerlere sahipsen 4 haftalık Nolvadex-Klomen ikilisi kullanımı yeterli olacaktır. Ancak referans değerlerinin çok altındaysan Nolvadex-Klomen'in yanına Pregnyl de ekleyebilirsin. Nolvadex ve Klomen'in dozajlarını da yine referans değerlere senin değerlerinin yakınlığı belirleyecek.

PCT yapmanın temeli hemen hemen bu şekilde. Yani gerek olmadıkça Pregnyl'e bulaşmamak en doğrusu fikrini savunuyorum.

PCT konusuna ek olarak.

10 haftalık kür yapma bu kadar fazla sayıda ilaç kullanacaksan. Bana kalırsa ikinci kür için Testo-Boldenon-Dianabol yeterlidir.

İsmini bilmediğin ilacı bence öğrenemediğin sürece kullanma. İsminden yola çıkacak olursam testo ve trenbolone karışımı bir ilaç. İlla trenbolone almakta ısrarlıysan, ki ikinci kür için önermem o ilacı, düşük dozda ve tek başına alabilirsin bu kür için.

Oksimetelon yani Anapolon veya Anadrol, oldukça sert ve tehlikeli bir ilaç. Özellikle bunun dozajı ve kullanım süresi önemli. 6 haftayı kesinlikle geçirmemen gerekiyor. Oxandrolone mu Oxymethelone mu ilacın tam etken maddesi onu öğrenmelisin.

Kür içinde Multivitamin, çinko ve b kompleks desteklerinin yanısıra, karaciğer korumak için Milk Thistle veya NAC adlı ilacı kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

3 enjekte ilacım var hepsinden 1ml. karıştırarak tek seferde enjekte edicem hafta da 2 kez olucak hocam

ilk kürüm deca-sustabalon-iran enent. titan meta tablet 2 aylık bi kürdü buda ve yanında sadece benoxol kullandım karaciğer için

şimdi de böyle bi küre girmek istiyorum kür sonrası neler yapmam gerektiğini tam bilmiyordum sizlere danışmak istedim ve bu kür sonrasında buraya yazdığınız bilgilerin hepsini dikkate alarak uygulucam hocam

o ilaç hakkında hala bi bilgiye ulaşamadım ama kullananlar var kişilere de ulaşamadım hala araştırmaktayım testa 400 ü

kür esnasında multivitamin çinko gibi kompleks destekleri nasıl kullanmalıyım . ve karaciğer koruması için yazdığınız o ilaçları ne şekilde kullanmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    51

Bana kalırsa o dediğiniz ürünü çevrende kullanan yoksa kullanmayın. Başka bir ürün araştırmanız yararınıza olur.

Takviye ürün satılan sitelerdeki sporculara özel multivitaminlerde vitamin ve mineraller oldukça iyi dozajlarda bulunmakta. Buna ek olarak yine o sitelerden ZMA olarak geçen ürünleri alınabilir.

Karaciğer koruması için yazdığım ilaçların da üzerlerinde nasıl kullanılacağı yazar. Ancak genel olarak o ürünlerden günde 1 tane alınması tavsiye edilir. Yine takviye satan sitelerde Milk Thistle diye arattığınızda karşısınıza gelecektir.

Beslenme planınıza ekleyeceğiniz enginar ile de karaciğer sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Bunların haricinde hem tavuk ağırlıklı yani Omega 6 ağırlıklı bir beslenme planınız olduğunu göz önünde bulundurarak, hem de bu ürünlerin kalp sağlığı üzerinde olumsuz etkisi olduğunu göz önünde bulundurarak Omega 3 desteğinin de iyi olabileceğini belirtmek isterim. Kür haricinde de kullanılması Omega 6 ağırlıklı beslenme planlarında Omega 3 Omega 6 dengesinin sağlanması için ve dolayısıyla genel sağlık için önemlidir. Yine takviye satan sitelerde bulabilirsiniz. Alırken EPA ve DHA oranlarının yüksek, ürünün ise trigliserid forma olmasına dikkat ederseniz daha kaliteli bir ürün almış olursunuz.

Unutmayın ki beslenme ve antreman planı iyi olduğu ölçüde, alacağınız ürünler size katkı sağlayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

pekala hocam teşekkür ederim dediklerinizi araştırdım takviye ilaçlarınızı da buldum kendime bi liste yaptım sizin önerliriniz doğrultusunda ona göre hareket edicem

teşekkür ederim hocam

peki böyle bi küre girdiğim de ve takviye koruyucu işte ZMA omega 3 - milk thistle - ve ayriyetten suplement de olacak protein tozu amino asit tablet BCA matrix kreatin glutapure gibi suplementler , bu kadar çok ürünü bu vücut kaldırır mı hocam ? :D :D :D düşündürüyor yani ister istemez :)

Trenbolne 400 (MİX ürünmüş ama içerik yok )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234
pekala hocam teşekkür ederim dediklerinizi araştırdım takviye ilaçlarınızı da buldum kendime bi liste yaptım sizin önerliriniz doğrultusunda ona göre hareket edicem

teşekkür ederim hocam

peki böyle bi küre girdiğim de ve takviye koruyucu işte ZMA omega 3 - milk thistle - ve ayriyetten suplement de olacak protein tozu amino asit tablet BCA matrix kreatin glutapure gibi suplementler , bu kadar çok ürünü bu vücut kaldırır mı hocam ? :D :D :D düşündürüyor yani ister istemez :)

Trenbolne 400 (MİX ürünmüş ama içerik yok )

Su tüketimi de artmalı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    51

3 litre gayet yeterli. Üstüne de çıkabilirsin.

Whey ve kreatin yeterli olur takviye olarak, eğer beslenmen iyi ve zengin içerikli ise.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

pekala hocam ben şimdi bu küre başlıcam artık kesin ve net olarak sizinde bilgileriniz doğrultusunda....

ayriyetten kür içi destek koruyucularıda araştırdım HARDLİNE ZMA solgar omega 3 (950) ve milk thist... de alıcam

suplement olarak da elimde şuan bulunan ürünlerle takviye yapıcam sizinde dediğiniz gibi whey -kreatin ve bcaa matrix var elimde onu da kullanırım

beslenmem de zengin bu spor için uygun bi iş yerim var lokantam :))

bu şekilde bi küre başlıcam 10 güne kadar.. bütün malzemeleri ürünleri temin ettim sadece önümdek yoğun iş temposunu atlatmayı bekliyorum...

verdiğiniz bilgiler için çok teşşekkür ederim hepinize buraya uyarak bi plan hazırladım kendime sayenizde çok sağolun..

kür esnasında ve kür bitiminde sizinle tekrar iletişime geçicem... tekrardan sağolun... :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    51

Rica ederim. Gelişmelerden bizi de haberdar edersin. Antreman, beslenme gibi konularda da soruların olursa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Kür içinde zengin bir sporcu multivitamini yine o takviye satan sitelere bakabilirsin. Yüksek fiyatlı olanları almana gerek yok. En ucuzunu alsan bile yeter. Hatta Supradyn bile alabilirsin. Bunu da yazmıştım sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cihad    0

evet hocam yazmıştınız ona da bakıcam kesinlikle alır kullanırım...

gelişmelerden sizi de haberdar edicem , emeklerinize bilginize sağlık ilginiz için çok teşekkür ederim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.