Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emre oktay

Hacim kürü

Önerilen İletiler

emre oktay    9

ARKADAŞLAR ŞUAN 3 TANE DÜŞÜNDÜĞÜM KÜR ÖRNEĞİ VAR BAŞLANGIÇ KÜRÜM OLUCAK 23 YAŞINDAYIM 1,75 ve 58 KG YİM 1,5 YILLIK SPOR GEÇMİŞİM VAR

SUSTAN-RİMOBOLAN

DANA-TESTA-DECA

DANA-TESTA- BOLDE

EĞER SİZİNDE BAŞLANGIÇ İÇİN ÖNERDİĞİNİZ KÜRLER VARSA BEKLİYORUM (LÜTFEN OKUYANLAR YORUMDA YAPSIN HERKES FAYDALANSIN)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Hocam selamlar, yanlis anlamayin ama 175 boya 58kg iken küre girmek hata olur. Bu kiloda ilaclardan istediginiz verimi alamazssiniz. Kaldiki 1.5yila 175kg vucudu istenilen sekilde dolduramadiysaniz ya beslenmenizde bir sikinti var yada tiroidlerinizde. Benim nacizane tavsiyem biraz daha dogal devam edip antrenman ve beslenme prensiplerini biraz daha kavrayip, yerine oturtup kure baslamaniz yonunde olur. Ha yok ben illa bu işe bulaşicam derseniz ''yine benim tavsiyem'' 10hafta test e. Ve 3 hafta danabol ile ilk kürünüzü yapmaniz yonunde olur. Ilerleyen zamanlarda baktinizki daha cok zevk aliyorsunuz, doyumsuzluk problemleri yasiyorsunuz( cogu küre giren kiside olur) daha cok anabolizan ekleyip ileriki kurlerde aldiginiz verimi arttirabilirsiniz. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
Delipanter00, 2 dakika önce yazdı:

Hocam selamlar, yanlis anlamayin ama 175 boya 58kg iken küre girmek hata olur. Bu kiloda ilaclardan istediginiz verimi alamazssiniz. Kaldiki 1.5yila 175kg vucudu istenilen sekilde dolduramadiysaniz ya beslenmenizde bir sikinti var yada tiroidlerinizde. Benim nacizane tavsiyem biraz daha dogal devam edip antrenman ve beslenme prensiplerini biraz daha kavrayip, yerine oturtup kure baslamaniz yonunde olur. Ha yok ben illa bu işe bulaşicam derseniz ''yine benim tavsiyem'' 10hafta test e. Ve 3 hafta danabol ile ilk kürünüzü yapmaniz yonunde olur. Ilerleyen zamanlarda baktinizki daha cok zevk aliyorsunuz, doyumsuzluk problemleri yasiyorsunuz( cogu küre giren kiside olur) daha cok anabolizan ekleyip ileriki kurlerde aldiginiz verimi arttirabilirsiniz. 

10 numara 5 yıldız bir yorum! tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim kibarlığınız içinde...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Yukarıda arkadaş açıklayıcı yorum yapmış illa ben kullanacağım diyorsanız. 12 haftalık only Testosteron En yada Cypionat kullanabilir siniz. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
mhmt22, 40 dakika önce yazdı:

Yukarıda arkadaş açıklayıcı yorum yapmış illa ben kullanacağım diyorsanız. 12 haftalık only Testosteron En yada Cypionat kullanabilir siniz. 

kilo almam lazım o aldığım kilo beni gazlıycak eminim buna aynaya baktığımda 😒😖 böyle oluyorum psikolojiyi anlamak zordur😔😔 teşekkür ederim fikrin için...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Bende senin durumuna benzer şekilde başladım bu spora. Bence kür vakti gelmiş ama dbol yerine anadrol daha etkili sonuç verir. Ve evet biraz risklidir. Genetiğini kırmak istiyorsan testo deca anapolon öneririm. Tabi biraz ağır kürdür. Ama iyi bir beslenmeyle sana 10 kg civarı kazandırır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
emre oktay, Bir saat önce yazdı:

kilo almam lazım o aldığım kilo beni gazlıycak eminim buna aynaya baktığımda 😒😖 böyle oluyorum psikolojiyi anlamak zordur😔😔 teşekkür ederim fikrin için...

Beslenmeniz nasıl? Herhangi bir sağlık sorunu var mı? Tiroid değerleriniz nasıl? Çalışıyor iseniz iş temponuz nasıl? 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
mhmt22, 24 dakika önce yazdı:

Beslenmeniz nasıl? Herhangi bir sağlık sorunu var mı? Tiroid değerleriniz nasıl? Çalışıyor iseniz iş temponuz nasıl? 

troidlrri kontrol ettirdim sorun yok dedi sağlık sorunum yok iş tempom çok ağır..

Mhmt38, 51 dakika önce yazdı:

Bende senin durumuna benzer şekilde başladım bu spora. Bence kür vakti gelmiş ama dbol yerine anadrol daha etkili sonuç verir. Ve evet biraz risklidir. Genetiğini kırmak istiyorsan testo deca anapolon öneririm. Tabi biraz ağır kürdür. Ama iyi bir beslenmeyle sana 10 kg civarı kazandırır.

tavsiye kür için teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur sayın forumdaş..😔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
mhmt22, 3 dakika önce yazdı:

Ne iş ile uğraşıyorsunuz? Bu sporda altın kural beslenmedir. 

otelde çalışıyorum sıkıntılı bir iş yeri sistemsiz berbat ötesi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.