Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

emre oktay

Başlangıç küründe neler olmalı ?

Önerilen İletiler

emre oktay    9

Arkadaşlar 1,5 senedir düzenli olarak spor yapıyorum ektamorf bireyim 23 yaşındayım 52 kilodan 58 e çıkabildim en fazla gerek iş temposu olsun gerek özel hayatım olsun bunun için bir küre girmek istiyorum başlıca sorular 

1-Kaç ilacı mix yapmalıyım ve bunlar neler olmalı

2-Kaç liraya mal olur

3-Ne kadar aralıklarla tekrar küre girmeliyim

4-İlaçları nerde vurdurabilirim 

teşekkürler iyi forumlar 

(((( bugün bir hocayla geçen konuşma ; Kardesım kullanıcan urunler deca ,boldenon , testesteron enantad , methandırol ,dıanabol tablet 1500 tl)))

tarihinde emre oktay tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Captain Price    118
emre oktay, 55 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar 1,5 senedir düzenli olarak spor yapıyorum ektamorf bireyim 23 yaşındayım 52 kilodan 58 e çıkabildim en fazla gerek iş temposu olsun gerek özel hayatım olsun bunun için bir küre girmek istiyorum başlıca sorular 

1-Kaç ilacı mix yapmalıyım ve bunlar neler olmalı

2-Kaç liraya mal olur

3-Ne kadar aralıklarla tekrar küre girmeliyim

4-İlaçları nerde vurdurabilirim 

teşekkürler iyi forumlar 

(((( bugün bir hocayla geçen konuşma ; Kardesım kullanıcan urunler deca ,boldenon , testesteron enantad , methandırol ,dıanabol tablet 1500 tl)))

O hocayla muhattabını kesmeni öneririm veya pek samimi olma, o kiloda birine kür öneren birinin TEK amacı para kazanmaktır

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Reis yanlış anlama yargılamıyorum ama gerek iş temposu falan derken sporu beslenmeyi aksatmışsın sanırım, 1.5 senede 6 kilo çok az bir kazanç.

Kürdeyken daha çok yemen lazım, o yemeyi zaten şu anda oturtsan kilo alacaksın bayağı, küre girmen sadece yediğinin daha çok kaslara gitmesini sağlayacak.

"methandriol ,dianabol" demişsiniz hocam, methandriol hakkında pek bilgim yok ama kullanan kimseye denk gelmedim.

Genelde testoyla başlayıp sonraki kürlerde deca,testo,bolde gidiliyor fix. 1500 lira biraz pahalı bu kür için, pct ilaçları içinde mi?

En az kürü yaptığın süre boyunca ara vermen lazım denir genelde.

İlaçları vurma konusunda başlık açmıştım güzel yorum atan arkadaşlar var bakabilirsin: 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
morningstar, 5 saat önce yazdı:

Reis yanlış anlama yargılamıyorum ama gerek iş temposu falan derken sporu beslenmeyi aksatmışsın sanırım, 1.5 senede 6 kilo çok az bir kazanç.

Kürdeyken daha çok yemen lazım, o yemeyi zaten şu anda oturtsan kilo alacaksın bayağı, küre girmen sadece yediğinin daha çok kaslara gitmesini sağlayacak.

"methandriol ,dianabol" demişsiniz hocam, methandriol hakkında pek bilgim yok ama kullanan kimseye denk gelmedim.

Genelde testoyla başlayıp sonraki kürlerde deca,testo,bolde gidiliyor fix. 1500 lira biraz pahalı bu kür için, pct ilaçları içinde mi?

En az kürü yaptığın süre boyunca ara vermen lazım denir genelde.

İlaçları vurma konusunda başlık açmıştım güzel yorum atan arkadaşlar var bakabilirsin: 

yok hocam pct içinde değil böyle bir fiyat çıkarttı hoca bize ve genetikten gelen bir zayıflık var anne baba tarafı hepsi dal gibi bu böyle geldi böyle gidicek gibide duruyor bilmiyorum ne yapacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Kardeşim önce hoşgeldin şimdi ben ektoyum keza burak hoca ekto yani anadan babadan doğuştan zayıf olmak kaderin değil bu bi bahane de değil 6 kilo almışsın çok rahat davranarak kendini biraz sık bi 6 kilo daha al bu yoğun stresli hayata yemek uyku ve spor düzenini oturt ki küre girdiğine değsin yoksa kür biter kilolar gider Net

Sorularına gelelim başlangıç küründe ne olur testo bolde danabol olur 500 400 30 da mg lar olur bolde en az 16 hafta kullanılır danabol 5 haftayı geçme testo lifetime kullanılabilir ama ilk kürde 16 20 hafta olur bu ilaçların maliyeti 1000 lirayı bulur kürden sonra pct olur hormonları düzene sokman için yani kür + pct süresi kadar ara verilir sonra yeni küre girilir son olarak iğneyi kendin yapamayacaksan hiç bu işe kalkışma o hocana da fazla yakın durma

boy kaç bu arada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
megalodon, 6 dakika önce yazdı:

Kardeşim önce hoşgeldin şimdi ben ektoyum keza burak hoca ekto yani anadan babadan doğuştan zayıf olmak kaderin değil bu bi bahane de değil 6 kilo almışsın çok rahat davranarak kendini biraz sık bi 6 kilo daha al bu yoğun stresli hayata yemek uyku ve spor düzenini oturt ki küre girdiğine değsin yoksa kür biter kilolar gider Net

Sorularına gelelim başlangıç küründe ne olur testo bolde danabol olur 500 400 30 da mg lar olur bolde en az 16 hafta kullanılır danabol 5 haftayı geçme testo lifetime kullanılabilir ama ilk kürde 16 20 hafta olur bu ilaçların maliyeti 1000 lirayı bulur kürden sonra pct olur hormonları düzene sokman için yani kür + pct süresi kadar ara verilir sonra yeni küre girilir son olarak iğneyi kendin yapamayacaksan hiç bu işe kalkışma o hocana da fazla yakın durma

boy kaç bu arada 

yav bu foruma ve bu forumdaki insanlara BA YI LI YO RUM okadar samimi davranıp güzel cevaplar alıyorum ki her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum ezmeden hor görmeden yanlışlarımı düzelterek cevaplar geliyo 1 yorum bile beni incitmedi sağolun başka forumda şuan saldırıya ve hakaretlere net maruz kalmıştım hocayla iletişimimi kesiyorum benimde garibime giden başlangıç için 5 ilaç olması boyum bu arada 1,75

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
TheShoulder, 2 dakika önce yazdı:

1. Kür

1-5 turinabol

1-10 Deca

1-10 testo enant

2. kür

1-16 bolde

1-8 x mg enant

8-16 2x mg enant

kür programın için teşekkür ederim peki maliyeti ne olur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
TheShoulder, 10 dakika önce yazdı:

a şahsından x 

b şahsından 2x 

c şahsından 5x e kadar mümkün :D 

peki yukarıda forumdaşımızda şöyle bir kür verdi ve devamıda gelicektir diye umuyorum diğer hocalarımızdan abilerimizden bu kürle senin verdiğin kür arasında ki fark nedir düşüncen nedir daha doğrusu?? şimdidrn teşekkürler ..... testo bolde danabol 500 400 30da mg   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
TheShoulder, 3 dakika önce yazdı:

ilk kür için anabolikler yüksek dozlarda dianabol 40-50 çıkabilirsin soru değil..

hiçbir bilgim yok ilaçlarla ilgili sadece hep decayı kötüleyenleri gördüm ondan sordum üstadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
TheShoulder, 1 dakika önce yazdı:

estağrifullah üstat değilim sınırlı  bilgilerimle yardımcı olmaya çalışıyorum. 1 kutu 100 hap yani dianabol 1 flakon veya 10 ampül deca 1 kutu ve ya 10 ampül testo enan yeterli dozlarında 250 enant 200-250 markaya göre deca 4-50 mg da dianabol

gerekli bilgiler için teşekkür ederim tekrardan mütevazisiniz profildeki fotoğraf tank gelde çık işin içinden 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
TheShoulder, 41 dakika önce yazdı:

1. Kür

1-5 turinabol

1-10 Deca

1-10 testo enant

2. kür

1-16 bolde

1-8 x mg enant

8-16 2x mg enant

Yazdığın kür hatalı bu 1. Ve 2. Kür dediğin gibi yapıldığında pct zamanı istediğin verimi alamazsın açık ve net. Önüne gelen kür yazıyor yakında kahve de okey oynayan amcalar da kür cizelgesi yazmaya başlar... 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
mhmt22, 5 dakika önce yazdı:

Yazdığın kür hatalı bu 1. Ve 2. Kür dediğin gibi yapıldığında pct zamanı istediğin verimi alamazsın açık ve net. Önüne gelen kür yazıyor yakında kahve de okey oynayan amcalar da kür cizelgesi yazmaya başlar... 

ozaman sizin dediğinize göre başlangıç kürü nasıl olmalı madem iddialı konuştunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
TheShoulder, 4 dakika önce yazdı:

seçim yapması gereken 2 alternatif kür sundum tercih onun arka arkaya yapmayacak.. pct zamanı verim alabiliyorsan imza verde dövme yaptıralım kardeş ve ben nisan 2019 da gereken cevabı vereceğim :)

1. Ben senin kardeşin değilim. 

2. Ben arkası arkası ya kür yapacak diye yazmadım okuduğunu anlama sorunun var herhalde 

3. Benim eski gönderilerime bak on sonra bana atar yap 

4. 2019 da neyin cevabını vereceksin o Türkiye atletik fitness yarışmasında mı? 🤣

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
emre oktay, 6 dakika önce yazdı:

ozaman sizin dediğinize göre başlangıç kürü nasıl olmalı madem iddialı konuştunuz

Benim eski gönderilerime bak Burak hocanın gönderilerine bak ilk kür ile ilgili çok post var ne yaptığı konusunda bilgisi olmayan insanlar ile bilgi alışverişi de yapma sağlık, zaman ve para yatırıyoruz bu işe. İlaç konusuna gelirsek Burak hoca dan temin edebilirsin @Loving

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
mhmt22, Şimdi yazdı:

Benim eski gönderilerime bak Burak hocanın gönderilerine bak ilk kür ile ilgili çok post var ne yaptığı konusunda bilgisi olmayan insanlar ile bilgi alışverişi de yapma sağlık, zaman ve para yatırıyoruz bu işe. İlaç konusuna gelirsek Burak hoca dan temin edebilirsin @Loving

burak hocadan alınmalı başkasını bende düşünmemiştim bende bu başlık altında bilgiler toplansın istiyorum amacım o güzel bilgiler güzel arkadaşlıklar birbirimizi kırmadan konuşmalıyız mümkünse çünkü forumdaki herkes altın gibi insanlar uzun zamandır takip ediyodum üye olmak dün kısmet oldu çünkü kafaya koydum bu kür işini teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
TheShoulder, 5 dakika önce yazdı:

kürde bir sorun yok..  sadece kalabalıkyapıyorsun

İnsan okudukça ne kadar çok şey bilmediğini öğrenir. Bizim Türkiye'de çoğunluğu " NE KADAR CAHİL İSE KENDİNİ O KADAR BİLGİLİ SANAR" araştır oku yazdığın kür deki tek hatayı bul aksi taktirde akşama ben hatanı yazacağım 2019 Nisan ayında yapacağın yarışmada sana ve Chicken bacaklarına başarılar dilerim... 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.243
emre oktay, 28 dakika önce yazdı:

instagramdan bir kaç soru sorabilir miyim ?

Soramazsınız.. Yasak yasak yasak.. Kaç kere anlatacağım forum kurallarını okumadınız mı ?

İnstagramdan soru sorulacaksa bu platformu kapatalım gidelim biz.. Burası ne için var ? soru sormanız ve en net cevapları almanız için.

Bir daha forum'da özel mesaj ( zaten engelledim bu durumu ) yada platform dışı yardım alabilirmiyim gibi cevaplar gördüğüm an uyarmaksızın

uzaklaştıracağım bilginize.

Keyifli forumlar.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
Loving, 1 dakika önce yazdı:

Soramazsınız.. Yasak yasak yasak.. Kaç kere anlatacağım forum kurallarını okumadınız mı ?

İnstagramdan soru sorulacaksa bu platformu kapatalım gidelim biz.. Burası ne için var ? soru sormanız ve en net cevapları almanız için.

Bir daha forum'da özel mesaj ( zaten engelledim bu durumu ) yada platform dışı yardım alabilirmiyim gibi cevaplar gördüğüm an uyarmaksızın

uzaklaştıracağım bilginize.

Keyifli forumlar.

yo valla hiç okumadım bilmiyodum birdaha olmaz 🙄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
TheShoulder, 17.07.2018 - 13:20 yazdı:

1. Kür

1-5 turinabol

1-10 Deca

1-10 testo enant

2. kür

1-16 bolde

1-8 x mg enant

8-16 2x mg enant

Hatalarını yazayım insanlara yardımcı olmaya çalışırken zararın dokunmasın her bir şeyi biliyorsunuz yaa.... 

1-5 T-bol

1-10 Testo En. 

1-10 Deca 

Yazmışın 

1. İlk Kür de Htpa yı kapatacak ilaçlar ÖNERİLMEZ...

2  Testo En yarılanma ömürü 10.5 gündür. Deca nın yarılanma ömürü 21 gündür. Deca testosteron dan 2 hafta önce "KESİLMELİDİR" 

3. DECA öneriyorsun prolaktini nasıl baskı altında tutacağını söylemiyorsun " büyük ihtimalle bilmiyorsun" 

4. 16 hafta Testosteron boldonene öneriyorsun akıllı arkadaşım boldenone testosteron dan 1 hafta önce kesilir. 

5. Kür içinde nelere dikkat edecek hangi testleri yaptırması gerekli amacı ne hedefi ne ona göre E2 yi hangi referans değerleri arasında tutacak. Kişinin herhangi bir sağlık sorunu var mı birisine bir şey önerirken ne kadar donanımlısın bu konuda birine öneride bulunabilir sun? İlk defa senin kadar cahil olup bilmişlik taslayan birini gördüm 🧠 bunu biraz çalıştır...

tarihinde mhmt22 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

2. Maddede yazdığın dozlara ve kesilme süreleri hesaba katılmalıdır kesinlikle çok takılmamlıdır diyen kişinin bilgi seviyesi ortadadır... 

4. Maddede yazdığının cevabını yukarıda verdim... 

5. Maddede yazdığın ben ezbere E2 baskılanır demiyorum hangi amaca göre hangi referans değerleri arasında tutulmalıdır diyorum. Buda düzenli testler ile takip edilir ve yapılır... 

Bunları bu üstlüm ile anlatman yanlış düzeltmeler daha naif olmalı yazmışın. Ben buradaki üslubumu senin üslubuna göre yazdım... Bu sporda kime göre neye göre diye bir tabir var... Bundan sonra bu başlık altında yazacağın cevaba yanıt vermeyeceğim. İlk önce doğru bir üslub ile konuşmayı (yazmayı) öğren ondan sonra naif lik ten söz et... 

Herkese iyi forumlar.... 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
mhmt22, 19.07.2018 - 00:05 yazdı:

2. Maddede yazdığın dozlara ve kesilme süreleri hesaba katılmalıdır kesinlikle çok takılmamlıdır diyen kişinin bilgi seviyesi ortadadır... 

4. Maddede yazdığının cevabını yukarıda verdim... 

5. Maddede yazdığın ben ezbere E2 baskılanır demiyorum hangi amaca göre hangi referans değerleri arasında tutulmalıdır diyorum. Buda düzenli testler ile takip edilir ve yapılır... 

Bunları bu üstlüm ile anlatman yanlış düzeltmeler daha naif olmalı yazmışın. Ben buradaki üslubumu senin üslubuna göre yazdım... Bu sporda kime göre neye göre diye bir tabir var... Bundan sonra bu başlık altında yazacağın cevaba yanıt vermeyeceğim. İlk önce doğru bir üslub ile konuşmayı (yazmayı) öğren ondan sonra naif lik ten söz et... 

Herkese iyi forumlar.... 

TheShoulder, 18.07.2018 - 23:51 yazdı:

2. Maddeyi açıklayayım min dozlarda (250T-200D) yaptırdığım arkadaşımda uyguladık sorun yaşamadık başlangıç dozlarda çok takılmamalı 

1. Madde de ise yeni öğrendim teşekkürler 

3. Maddede ise cabaser verilebilir prolaktin kişiden kişitw farklı reaksiyon gösteriyor..

4. Kendi uyguladığım kürümde buna dikkat etmedim tedavi bitti sorun yok şuan ilk defa duydum..

5. Maddede ezbere östrojen bastırılmaz teate göre armidex alınmalı..

bunları bu üslupla anlatman yanlış düzeltmeler daha naif olmalı ben ortadayım testlerim ortada sıfır bilgi diye itham etmen komik. 

Arkadaşlar bu konu altında tartışmak yerine şu güzel kardeşine yardımcı olsanız çokta iyi olmaz mı hepimiz yaşını almış insanlarız güzel ve naif bir şekilde konuşsak ikinizde kullanab kişiler olarak ortak kanıya varsak ? mesela birisi demişti ki hatırlamıyorum görünce düzeltirim eğer başlarsan ufak kürlerden başla insan oğlu doyumsuz fazlasını istersin diye bir mesaj atmıştı ben 2 kombinden başlayıp 2. ve 3. kürlerde ilaç sayısını yükseltsem nasıl olur? testa-anapolon diye düşündüm başka fikri olan çünkü herkes merak ediyor kombinlee görmek istiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

ilk kür konusunda kafası karışanlar için not: Gecko dediği deca'dır.Buna 1 ay danabol katılabilirse oldukça etkili olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.