Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cucu1453

Yerli mali

Önerilen İletiler

cucu1453    1

Arkadaşlar ben yıllar yılı naturel calismiştim.  Sonra eczane mali sustanon ve primobolon kullanmistim. Bir ara leonlabs deca kullandım sıfır etki.  Sonra Suriye'den ucuz tanesi 3 tl ye gonadon getirtiyordum savaş öncesi.  Ve balkan pharma parabolone kullanmistim.  Diyet yapmadan kurut olmuştum ve cok memnun kalmıştım.  Şimdi bakıyorum balkan parabolone tanesi 30 tl . Haftada 4 ampul vurulucan ee memur maaşiyla zor iş.  O zaman Bekar dik şimdi evlendik malum cocukta var. Diyorumki hiç mi yerli malı kaliteli trenbolone yok. Forumlarda bakıyorum misal leonlabs roxpharma jd pharma yerli malı uzak durun deniyo.  Spor geçmişim 25 sene ama streoid geçmişim pek yok olan da eczane maliydı.  Şimdi üretilen ülkeler yani thayger pharma olsun balkan pharma olsun abd almanya ingiltere menşei değil.  Onlar sağlam denirse ovulurken bizde hiç mi çalışan yerli malı üretim yok. Çünkü yerli malı demek gumruksuz sstis demek fiyatı daha uygun demek. Neden illa dà yerli malı çakma calismiyor olsun. Bilmediğimden soruyorum Turkiyede merdiven altı üretilip canavar gibi çalışan trenbolone defa olamaz mı.  Bir ara Optimum tren de kullanmistim 2013 de o zaman çalışmıştı.  Ama ödem yapmıştı.  Şimdi kiler calismiyo deniyo. Hatta yabancı sitekerde hammaddeyi alıp kendi treninı ucuza maleden özellikle Üniv öğrencisi insanlar var. Çinden aliekspres den ucuz tren hammeddesi getirip kendimiz zeytinyağıyla karistirip ucuz çalışan tren yapamaz miyiz.  Moldova'da üretilen rusyada üretilen streoid merdiven altı bile olsa çalışıyorken bizim yerli mallari bu kadar mı kötü.  Yada bizim insanlar çok mu sahtekâr.  Ürettiği bi flag calisirken göz boyamak için diğerini sahte versin. Zaten bende guvenemedigimden eczane mali susto primo yapmayı düşünüyorum.  Bi sitede 125 tl ye leon labs tren enenhat alacaktım.  3 4 şişe.  Ama gogllede yazınca kullanıcı yorumları Facia.  Tamamen çakma.  Jd pharma da öyle.  Geçen yaz tek flag bvs labs trenbolone acetat aldım.  Oda guya Hint maliymis.  Ne güç artışı ne yağ azalimi.  Oysa bvs labs da övülen marka. Oysa ülkede merdiven altıda olsa çalışan ürünler olsa daha ucuza canavar gibi ürün temin ederiz. Hem kur yarım kalmaz. Pahalı olunca 1 ay sonra yeri geliyo bırakmak zorunda kaliyosun. Aslında eczane mali primobolon da pahalıya geliyo. Zam gelmediyse en Son 20 tl ydi.  Haftada 4 vurulsun 80 . Ayda yapar 320 tl. Tren é güvensen daha bile uygun ama. Biri Bayern marka primo düşük çalışan çaylak işi de olsa en azından sağlam kullaniyon.  Leonlabs trene girip ayçiçeği yağı vurmAktan iyi diyon. Sizin yerli malı üretim hakkında düşünceniz nedir.  Tabi bulunmaktadır çalışmalar gizli devletten ruhsatsiz olduğu için içindeki etken maddeler düşük oluyo. Efedrin de olsen marka ampul alıyodum ama hem pahalıya geliyo hem feri düşük.  Belçika 1000 adet efedrinden sonra 5 para etmez geldi bana. Cussem 100 Kilo üstü en az 3 ampul çakmam lazimki verim alayım.  Bende çareyi aliexpress den efedra çayın da buldum. Çok wtki etmese de yine hiasediyosun.  Dolar artmadan oncede çok uygun à geliyodu efedra cayi . Normal demleilyip 1 saat sonra iyice kararınca iciyom. Etki iyi. Aliekspresten tren gelse onuda deniycem ama malesef satış yok. Yada ben beceremedim.

tarihinde cucu1453 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam ülkede 21 aydır OHAL var  yabancı ülkelerden öyle  kutulu steroid getirmek kolay değil dolarda 4.8  şuan, Türkiyedeki  steroidlerin %95'i Yerli üretim  en  fazla İran bulgaristan rusyadan gelebilir   ben testesterona para vermiyorum 3 yıl önce arkadaşımla hammadde almıştık  kendimiz yapıp kullanıyoruz  yapımı basit gayette güzel çalışıyor kutusu 20tlye geliyor 250mg/15ml    ama ozamanlar dolar 2.7ydi  hammaddeler dolarla satıyor dediğim gibi ülkede Ohal  var gümrükten geçirmek kolay değil.
Bulgar mallarına güvenceğime Türk markalarını kullanırım ama şöyle bi durumda var içinde sadece kortizol ve yağ olan çok Türk markası var benim her zaman dediğim bir şey var güvenilir satıcı bulun markası BOK olsa bile çalışır  ben bunu genshe boldenonda öğrendim satın aldıktan sonra yunan malımı japon malımı diye sormuştum satıcıya, çünkü genshe 2 ülkede üretiliyor satıcı bana ne yunanı ne japonu kadıköyde biz üretiyoruz demişti  100 dolarlık veteriner boldenon gibi çalışmıştı çok güzel etki almıştım sonra başka yerden genshe aldım çalışmadı   ne marka kullanırsam kullanayım aynı sonuça çıkıyorum güvenilir satıcı bulmaktan başka çare yok markayla check koduyla ülkeyle  olcak iş değil ÇARE GÜVENİLİR SATICI.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cucu1453    1
pavel, 29.03.2018 - 06:49 yazdı:

sahte ve türkiye malıdır içine ne koydukları belli değil sağlığını düşünüyorsan kullanma hocam

büyümehormonu, 42 dakika önce yazdı:

hocam ülkede 21 aydır OHAL var  yabancı ülkelerden öyle  kutulu steroid getirmek kolay değil dolarda 4.8  şuan, Türkiyedeki  steroidlerin %95'i Yerli üretim  en  fazla İran bulgaristan rusyadan gelebilir   ben testesterona para vermiyorum 3 yıl önce arkadaşımla hammadde almıştık  kendimiz yapıp kullanıyoruz  yapımı basit gayette güzel çalışıyor kutusu 20tlye geliyor 250mg/15ml    ama ozamanlar dolar 2.7ydi  hammaddeler dolarla satıyor dediğim gibi ülkede Ohal  var gümrükten geçirmek kolay değil.
Bulgar mallarına güvenceğime Türk markalarını kullanırım ama şöyle bi durumda var içinde sadece kortizol ve yağ olan çok Türk markası var benim her zaman dediğim bir şey var güvenilir satıcı bulun markası BOK olsa bile çalışır  ben bunu genshe boldenonda öğrendim satın aldıktan sonra yunan malımı japon malımı diye sormuştum satıcıya, çünkü genshe 2 ülkede üretiliyor satıcı bana ne yunanı ne japonu kadıköyde biz üretiyoruz demişti  100 dolarlık veteriner boldenon gibi çalışmıştı çok güzel etki almıştım sonra başka yerden genshe aldım çalışmadı   ne marka kullanırsam kullanayım aynı sonuça çıkıyorum güvenilir satıcı bulmaktan başka çare yok markayla check koduyla ülkeyle  olcak iş değil ÇARE GÜVENİLİR SATICI.

Aynen hocam. Primobolon o yüzden mantıklı gözüküyor.  Leon labs satan satıcıdan balkan pharma da alınmaz. Balkan parabolone dan çok. Memnun kalmistim. Diyetsiz kurut olmuştum 5 sene önce.  Birde sp ovuluyo.  Bu ikisinin fiyatları nedir. Birde sağlam yerli malı var mı ayciceksiz kortizolsuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cucu1453, 21 dakika önce yazdı:

Aynen hocam. Primobolon o yüzden mantıklı gözüküyor.  Leon labs satan satıcıdan balkan pharma da alınmaz. Balkan parabolone dan çok. Memnun kalmistim. Diyetsiz kurut olmuştum 5 sene önce.  Birde sp ovuluyo.  Bu ikisinin fiyatları nedir. Birde sağlam yerli malı var mı ayciceksiz kortizolsuz

Valla hocam hiç bir markaya kefil olmam  zaten satıcı söylemek yasak   balkan sp  düşünürseniz bu forumla iletişime geçip alabilirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
cucu1453, 45 dakika önce yazdı:

Sp labs hakkında tatmin edici referanslar bulamadım Acaba benim gözümdenmi kaçtı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.