Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mamba

Ilk deneyim - öneriler

Önerilen İletiler

Mamba    0

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2.5 senedir spor yapıyorum ( 1 seneden fazlası yağ yakımıyla geçti ).  25 yaşındayım. Gelişimin oldukça yavaşladığını ve kendimi bir üst seviyeye çıkarma gereksinimi duyduğumu düşünüyorum. Herkes gibi ben de tek seferde bırakırımcılardanım :P Bu konuyla ilgili araştırma yapmaya çalıştım ancak okadar farklı ilaç ve kullanım şekli var ki, bir bilene danışmak iyi olur diye düşündüm.

Benim hedefim çok daha kilolu olduğum zamanlardan kalan fazla yağlardan kurtulup karın kaslarımın tamamiyle gözükmesi ve haliyle hala hacimli durabilmek. 187 boyundayım Spora başladığımda kassız 102 kiloydum, şuan 86 kiloyum. Bu kadar yağ kaybına göre fena sayılmayacak da bir kas kütlesi ekledim. Ancak karın ve bel bölgesi istediğim gibi değil, olmuyor da.

Bu bilgiler eşliğinde ilk kürümle ilgili önerilerinize açığım. Haftanın yaklaşık 6 günü çok iyi antrenman çıkardıgımı düşünüyorum. Keza beslenmemi de kusursuza yakın sağlayabilirim. Kullanmam gereken supplementler de sıkıntı olmaz. Bu işi ciddiye alıyorum ve ne yapmam gerekirse onu yapabilecek seviyedeyim. Ancak sağlığımdan da ödün vermek istemiyorum. O yüzden olabildiğinde '' light '' ve yan etkileri bir nebze daha az bir küre ihtiyacım var.

Birkaç fotoğraf ekliyorum.

22.jpg 20180325_160022.jpg

31.png.a69c3bc32a6402db995d654f18d63dd3.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HalfNatty    175

Haftanın 6 günü "iyi" idman çıkarıp beslenme o kadar iyiyse neden sonuç elde edemiyorsunuz? Kür öncesi bazı şeyleri yanlış yaptığınızın farkına varıp, düzelttikten sonra küre girmek daha verimli olacaktır.Yoksa ne kazanırsanız kazanın daha kısa sürede gidecektir.

Not:Natty durumda haftada 6 idman çok.Genetik harikası değilseniz boşuna kürek çekersiniz.Her ne kadar yapılar birbirinden farklı olsada insan yapısı sürekli failure tipi çalışmaya müsait değil tıpkı diğer canlılar gibi.

tarihinde HalfNatty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mamba    0
HalfNatty, 38 dakika önce yazdı:

Haftanın 6 günü "iyi" idman çıkarıp beslenme o kadar iyiyse neden sonuç elde edemiyorsunuz? Kür öncesi bazı şeyleri yanlış yaptığınızın farkına varıp, düzelttikten sonra küre girmek daha verimli olacaktır.Yoksa ne kazanırsanız kazanın daha kısa sürede gidecektir.

Not:Natty durumda haftada 6 idman çok.Genetik harikası değilseniz boşuna kürek çekersiniz.Her ne kadar yapılar birbirinden farklı olsada insan yapısı sürekli failure tipi çalışmaya müsait değil tıpkı diğer canlılar gibi.

Sonuç alamadığımı söylemedim. İstediğim sonucu alamadığımı söyledim. 3 ay önce bulktan cıktıgımda 94 kiloydum, güçten zerre kaybetmeden 3 ayda 86'ya düştüm. Bu iyi bir sonuçtur. Ancak görüntü olarak istediğim yerlerde istediğim sonuç değildir. ''Stubborn Fat'' denilen olay var bende. Büyük ihtimal 80 civarına ( bu boyda ) düşmeden de gitmeyecek. Ozaman da büyük bir hacim kaybı yaşayacağım. Ben de bunu istemiyorum. Devamı için naturel olarak istediğim sonucu cok zor alacağımı düşünüyorum. O yüzden bu işi bilenlerden fikir istedim.

Haftada 6 idmanın bir ya da iki gününü sabah kardiosu oluşturuyor, overtrain falan olmuyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Selamlar,

İlk kür için testosteron-rimobolan  veya testosteron-boldenon olabilir. Yağ oranınız yüksek olduğu için bence testosteron-rimobolan uygun olur. 12 hafta kullanıp sonra pct yaparsınız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

beslenme nasıl olursa olsun ilaç yoksa haftada 6 idman verimsiz olacağına inanıyorum gereksiz yoğunluk oluyor toparlanma süresi yok supplementleri yiyor olman lazım :D form durumun iyi bu yüzden

1-16 testo 500mg

1-16 boldenon 400mg

1-4 danabol 30mg yapabilirsin gayette güzel olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mamba    0
M4jeste, 29 dakika önce yazdı:

beslenme nasıl olursa olsun ilaç yoksa haftada 6 idman verimsiz olacağına inanıyorum gereksiz yoğunluk oluyor toparlanma süresi yok supplementleri yiyor olman lazım :D form durumun iyi bu yüzden

1-16 testo 500mg

1-16 boldenon 400mg

1-4 danabol 30mg yapabilirsin gayette güzel olur

Dostum 16 hafta cok uzun süre ben daha cok 8 veya 12 haftalık en fazla düşünüyorum. En alttaki foto bi nevi bulk sonrası hali 93 kilo falanım, en üstteki en güncel hali. İşin ilginç tarafı yaklaşık 1.5 aydır supplementte kullanmıyorum. BCAA, whey, L-Karnitin gibi supplementler kullanıyordum ancak yavaş yavaş azaltıp kestim. Ne yalan söyliyim bir farkını da görmedim. Kreatin dışı hiçbirinden verim alamadım. 

Dediğim gibi karın bölgesi dışında çok da problemim yok aslında. O yüzden 4 aylık bir kür gözümü korkutmuyor değil.

Antrenman her bölgeyi haftada 1 kez çalıştırıyorum ve haftada 1 ya da iki gün sabah aç karna kardio yapıyorum. 6 günün fazla oldugunu söylüyorsunuz ancak benim sistemime göre bu overtrain ya da gelişmeyi yavaşlatan bir durum olabilir mi? Dediğim gibi tek bölge sert antrenman çıkartıyorum ( antrenman sonu kardio da oluyor bazen ) 94 civarından 86'ya indim. Epey yağ attım ancak karın bir türlü düzelmiyor. Güzel ışıkta sıkınca 4 taneyi görebiliyorum ancak ışık mı arayacağız 7/24 :D 

tarihinde Mamba tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Mamba, 1 saat önce yazdı:

Dostum 16 hafta cok uzun süre ben daha cok 8 veya 12 haftalık en fazla düşünüyorum. En alttaki foto bi nevi bulk sonrası hali 93 kilo falanım, en üstteki en güncel hali. İşin ilginç tarafı yaklaşık 1.5 aydır supplementte kullanmıyorum. BCAA, whey, L-Karnitin gibi supplementler kullanıyordum ancak yavaş yavaş azaltıp kestim. Ne yalan söyliyim bir farkını da görmedim. Kreatin dışı hiçbirinden verim alamadım. 

Dediğim gibi karın bölgesi dışında çok da problemim yok aslında. O yüzden 4 aylık bir kür gözümü korkutmuyor değil.

Antrenman her bölgeyi haftada 1 kez çalıştırıyorum ve haftada 1 ya da iki gün sabah aç karna kardio yapıyorum. 6 günün fazla oldugunu söylüyorsunuz ancak benim sistemime göre bu overtrain ya da gelişmeyi yavaşlatan bir durum olabilir mi? Dediğim gibi tek bölge sert antrenman çıkartıyorum ( antrenman sonu kardio da oluyor bazen ) 94 civarından 86'ya indim. Epey yağ attım ancak karın bir türlü düzelmiyor. Güzel ışıkta sıkınca 4 taneyi görebiliyorum ancak ışık mı arayacağız 7/24 :D 

Natty seviyede önerilen haftada min 2 

Mike israetel(ki bu adam tonla atlet yetiştiriyor) biceps,lateral,rear,calf ve forearm haftada 5 6 çalıştırılıp daha iyi verim alınıyormuş. Bu adamların elinde data var, eğittiği kişi sayısı salonlardaki kişi sayılarından fazla.

Split ayırıp haftada 1 çalışmak optimal değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34
HalfNatty, 2 saat önce yazdı:

Natty seviyede önerilen haftada min 2 

Mike israetel(ki bu adam tonla atlet yetiştiriyor) biceps,lateral,rear,calf ve forearm haftada 5 6 çalıştırılıp daha iyi verim alınıyormuş. Bu adamların elinde data var, eğittiği kişi sayısı salonlardaki kişi sayılarından fazla.

Split ayırıp haftada 1 çalışmak optimal değil.

Her bölgeyi 4-5 kez girdiğim zamanlar efsane derinlik kazanmaya başlamıştım ama herkesin harcı değil ciddi bi beslenme gerektiriyor azıcık aksattığımda güçten ve psikolojik olarak çöküşe geçiyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mamba    0

6 gün antrenmana cok diyip her bölgeyi haftada en az iki kez , mümkünse 5 kez çalıştırmayı önermek de ayrı bir tezat. Ben burada antrenman programı önerisi almaya gelmedim arkadaşlar. Niyetimi düzgünce anlattığımı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

durumun için önerdiğim kür ideal arkadaşlarda antrenman sistemi üzerinden yorumlamış öneri değil yorum. bu arada 16 hafta çok demişsin de yani 12 hafta ile minimal zarar alacağını mı düşünüyorsun? boldenon çalışması için yeterli zamanı ver max kazanç sağla derim elini kirlettiğine değsin açıkçası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@Mamba Düşük yan etki için Testosteron Enanthate + Rimobolan olabilir, 500mg / 400mg şeklinde. Ama bir şeyi unutmamakta fayda var; Anabolik/Androjenik ilaçların esas amacı "yağ yakımı" değil, dolaylı yoldan teşvik ettikleri söylenebilir (Kortizol seviyesinin düşmesi, kas miktarının artması v.b.). 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Mamba, 3 saat önce yazdı:

6 gün antrenmana cok diyip her bölgeyi haftada en az iki kez , mümkünse 5 kez çalıştırmayı önermek de ayrı bir tezat. Ben burada antrenman programı önerisi almaya gelmedim arkadaşlar. Niyetimi düzgünce anlattığımı düşünüyorum.

Dostum intensity,volume,p.overload önemli.

Haftada 5 6 çalıştırılan yerler 2x20,3x15 gibi rakamlarla çalışılıyor ant total 20dk sürmüyor.

Haftalık 6 programın çok olmasının sebebi kasları 1 kez çalıştırıp 6 gün max efor denemekten bahsediyorum.Öneri istemişsin bizde fikir verelim,optimum önerelim diye yazıyoruz. Beslenmen antremanın bahsettiğin gibi kusursuz*a  yakın olsa, amacıma ulaşamıyorum, gelişim yavaşladı gibi nedenlerden küre girmezdin.(Spor yaptığın süreyi ele alırsak)Neyse başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.