Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozzy1925

Ilk definasyon kürü merak ettiklerim

Önerilen İletiler

Ozzy1925    1

Merhaba,boyum 1.65 kilom 69 yaşım 38 .Yaklaşık 6 aydır spor yapıyorum.Savaş Cebeci'nin definasyon kürü ile yaklaşık 2 ayda 3 kilo verdim ama yağ yakarken kas kaybı yaşadım.Şimdi definasyon kürüne girip vücüdumdaki yağ oranını kas kaybetmeden düşürmek istiyorum ancak diğer konuları okuyunca ereksiyon problemi testis ufalması vs. sorunlar yaşayanlar olduğunu gördüm ve çekincelerim var.Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kas kaybetseniz  nolcak  kasların hafızası var kısa sürede eski kaslarını alırsın savaş cebeci kas hafızası yaz izle ne demek istediğimi anlarsınız :)

şu sorularıma cevap verirseniz daha fazla ve faydalı bir şekilde yardımcı olurum 
1-Daha önce ilaç kullandınız mı ? kür geçmişiniz nedir ?
2-Vücut geliştirme geçmişiniz ne kadar?
3-son form durumunuz nasıl fotoraf ekleyebilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozzy1925    1
kafasıkarışık, 20 dakika önce yazdı:

kas kaybetseniz  nolcak  kasların hafızası var kısa sürede eski kaslarını alırsın savaş cebeci kas hafızası yaz izle ne demek istediğimi anlarsınız :)

şu sorularıma cevap verirseniz daha fazla ve faydalı bir şekilde yardımcı olurum 
1-Daha önce ilaç kullandınız mı ? kür geçmişiniz nedir ?
2-Vücut geliştirme geçmişiniz ne kadar?
3-son form durumunuz nasıl fotoraf ekleyebilirsiniz

Supplementler harici herhangi bir ilaç vs kullanmadım ,vücut  geliştirme geçmişim yok sadece 6 bu aylık süre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

vücut yağ oranı tam nedir eğer fazla yağınız varsa yağ yakma kürüne girin yoksa fazla randıman alamazsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozzy1925    1
pavel, 2 dakika önce yazdı:

vücut yağ oranı tam nedir eğer fazla yağınız varsa yağ yakma kürüne girin yoksa fazla randıman alamazsınız

Yağ oranını internetten baktığımda ne kadar doğru bilmiyorum ama %25 -26 seviyelerinde çıkmıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozzy1925, 13 dakika önce yazdı:

Supplementler harici herhangi bir ilaç vs kullanmadım ,vücut  geliştirme geçmişim yok sadece 6 bu aylık süre.

Abi  gelmişsin 38 yaşına ilaç kullanmamışsın hiç bulaşma be bu saatten sonra endokrin sistemini bozma zaten 6 aylık geçmişin daha yenisin bu sporda su içsen kas olur vücut alışkın değil  boşver ilacı   sen yap güzel bir diyet spor salonuna git uykuna dikkat et zamanla her şey  olur merak etme ben sana bir şeyler öneriyim  araştır onları al kullan nerdeyse babam yaşındasınız ister oğlunuz olarak alın bu tavsiyeleri ister bilirkişi olarak 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
clenbeterol;Vücut geliştirmecilerin en çok kullandığı ilaç ,Astım ilacı kalp ritmini artırıyor zayıflamaya yardımcı hormon sistemini bozmaz tablet şeklinde
efedrin; Yine astim ılacı zayıflatır hormon sistemini bozmaz enerji verir tabletide var enjeksiyonuda
Anavar;Steroid ama en hafifi  hormon sistemini bozmaz kas artışı ve zayıflatır orjinali zor bulunur tablet şeklinde
anımal cuts; suplamentler arasındaki  en etkili yağ yakıcı enerjide verir  tablet
kreatin; suplamentler arasında kas yapmaya en çok yardımcı ürün tablet 

Bunlar haricinde dnp felan var ama sakın bulaşmayın ölüm tehlikesi var bizzat kullandım beyaz ışığı gördüm bu yazdığım 5 şeyi araştırıp kullanabilirsiniz piyasadakilerin %90 sahte dikkat edin alırken güvenilir kişiden alın başka sorunuz varsa cevaplayayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46
Ozzy1925, 59 dakika önce yazdı:

Yağ oranını internetten baktığımda ne kadar doğru bilmiyorum ama %25 -26 seviyelerinde çıkmıştı.

öncelikle fazla yağ sorununuzu halletmeniz lazım.Definasyonun ana amacı vücuttaki kasları düşük yağ seviyesindeyken çok daha belirgen yapmaktır ve düşük yağ seviyesinde yapılır.Üsteki arakadaşın verdiğin ürünler oldukça işinize yarayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozzy1925    1
kafasıkarışık, 2 saat önce yazdı:

Abi  gelmişsin 38 yaşına ilaç kullanmamışsın hiç bulaşma be bu saatten sonra endokrin sistemini bozma zaten 6 aylık geçmişin daha yenisin bu sporda su içsen kas olur vücut alışkın değil  boşver ilacı   sen yap güzel bir diyet spor salonuna git uykuna dikkat et zamanla her şey  olur merak etme ben sana bir şeyler öneriyim  araştır onları al kullan nerdeyse babam yaşındasınız ister oğlunuz olarak alın bu tavsiyeleri ister bilirkişi olarak 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
clenbeterol;Vücut geliştirmecilerin en çok kullandığı ilaç ,Astım ilacı kalp ritmini artırıyor zayıflamaya yardımcı hormon sistemini bozmaz tablet şeklinde
efedrin; Yine astim ılacı zayıflatır hormon sistemini bozmaz enerji verir tabletide var enjeksiyonuda
Anavar;Steroid ama en hafifi  hormon sistemini bozmaz kas artışı ve zayıflatır orjinali zor bulunur tablet şeklinde
anımal cuts; suplamentler arasındaki  en etkili yağ yakıcı enerjide verir  tablet
kreatin; suplamentler arasında kas yapmaya en çok yardımcı ürün tablet 

Bunlar haricinde dnp felan var ama sakın bulaşmayın ölüm tehlikesi var bizzat kullandım beyaz ışığı gördüm bu yazdığım 5 şeyi araştırıp kullanabilirsiniz piyasadakilerin %90 sahte dikkat edin alırken güvenilir kişiden alın başka sorunuz varsa cevaplayayım.

Bilgiler için teşekkür ederim , dediğiniz gibi bu yaştan sonra riske girmek pek istemiyorum o yüzden burada sizler gibi tecrübeli arkadaşların bilgisini almak istedim.Clenbuterolu araştırmıştım çarpıntı ,el titremesi gibi yan etkileri olduğunu duyunca açıkcası cesaret edemedim .kreatinide hacim artışı ve kilo almak alırken tavsiye ediyorlar diye kullanmak istemedim.Anavar  ve animal cuts duymadım.Peki size kendi diyetimi söyleyeyim eksik veya yanlış varsa lütfen yardımcı olun.Sabah 9.30 kahvaltı 6 beyaz 1 tam yumurta ,45gr lifalif ,2 adet gün kurusu saat 10da bcaa + amiso asit tablet  + glutamine + balık yağı.saat 11 de antreman yaklaşık 1-1,30 saat sürüyor. Hemen sonrası bcaa ve amino asit. Saat 14.30 -15 civarı öğle yemeği 300 gr yağsız tuzsuz 1 kaşık zeytinyağı ile pişirilmiş köfte ,40gr esmer pirinç 2 kaşık light yoğurt ve 1 tane gün kurusu akşam sadece 300gr köfte 1 adet gün kurusu ve 2 kaşık light yoğurt.Gece yatmadan casein .Antrenman haftada 4 gün pzt,salı,perşembe ,cuma.Bazen haftada 5 gün oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Ozzy1925  Abi basit bir ağrı kesicinin bile yan etkilerine bakarsan neler neler yazıyor ben 7 yıldır clenbeterol kullanıyorum el titremesi haricinde yan etki görmedim zaten oda 1 saat felan sonra geçiyor 1 kutu alıp deneyebilirsiniz ucuz zaten.
Kreatin diyettede kullanılır onuda 5 yıldır günde 3gr alıyorum biraz su tutuyor ama öyle kilo aldırma felan yok güç artışı ve enerji artışı sağlıyor 1 kutu alıp deneyebilirsiniz suplamentler arasında en çok işe yarayan şey kreatin
Diyetiniz çok profosyonelce gerek yok  ne yememeniz gerektiğini biliyorsanız sorun yok  bu kadar detaycı plancı yaklaşırsanız sıkılırsınız aminoasitler bcaalar glutaminler casein proteinler bunlara gerek yok  çok derin konulara girmek istemiyorum ama ağız yoluyla alınan glutaminin %99'nu bağırsaklar kullanır casein proteini vücut kullanamaz  boşuna alıyorsunuz glutamin casein protein felan reklam ürünü bunlar tek amaçları var cebindeki parayı almak  bu söylediklerimi herkes bilmez çok özel isimlerden öğrendim suplamentler boş iş para masrafı hepsi reklam ürünü üzerinde protein yazıyor içinde mısırunu puding var bu konularına hiç girmiyorum ben şimdi size diyet programınızı yazayım
Şeker yok alkol yok tanlandırıcı yok glisemik indeksi 70 üzeri karbonhidrat yok sağlıksız yağlar yok bu kadar diyet programı
geri kalan ne varsa yiyin önemli olan ne yememeniz gerektiğini öğrenmek spor yaptığınız için protein ağırlıklı beslenin bu kadar basit yumurtayı 3 tam yemek varken neden 6 beyaz 1 sarı kalan 5 tane sarı çöpe hep israf yazık günah siz profosyonel değilsiniz kasmayın bu kadar eziyet etmeyin kendinize beslenmeyi çözdüğümüze göre sıra suplamentlerde  oda çok basit yağ yakan animal cuts  kas yapan kreatin  diğerlerine gerek yok hepsini kullandım işi yarayan 2 şey var animal cuts ve kreatin  animal cuts pahalı olduğu için yılda 1 kutu alabiliyorum ama kreatini hergün 3 gr kullanırım bazen ara veririm ama yılda 9 ay kullanırım genelde anteraman en basiti haftada 3-4-5 gün ağırlık ve cardio   bu iş kadar basit 
Ama ilaç kullanırsan profosyonel olarak yapcaksan dünyanın en karmaşık işi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

okuduğum bilimsel bir araştırmada dünyada her yıl aspirinden sadece 4000 kişi ölüyor.Zaten böyle düşünülürse hiç bişey almamanız lazım.Yediklerimizin hepsi zaten kanser yapıcı GDO'lar var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozzy1925    1
kafasıkarışık, 12 saat önce yazdı:

@Ozzy1925  Abi basit bir ağrı kesicinin bile yan etkilerine bakarsan neler neler yazıyor ben 7 yıldır clenbeterol kullanıyorum el titremesi haricinde yan etki görmedim zaten oda 1 saat felan sonra geçiyor 1 kutu alıp deneyebilirsiniz ucuz zaten.
Kreatin diyettede kullanılır onuda 5 yıldır günde 3gr alıyorum biraz su tutuyor ama öyle kilo aldırma felan yok güç artışı ve enerji artışı sağlıyor 1 kutu alıp deneyebilirsiniz suplamentler arasında en çok işe yarayan şey kreatin
Diyetiniz çok profosyonelce gerek yok  ne yememeniz gerektiğini biliyorsanız sorun yok  bu kadar detaycı plancı yaklaşırsanız sıkılırsınız aminoasitler bcaalar glutaminler casein proteinler bunlara gerek yok  çok derin konulara girmek istemiyorum ama ağız yoluyla alınan glutaminin %99'nu bağırsaklar kullanır casein proteini vücut kullanamaz  boşuna alıyorsunuz glutamin casein protein felan reklam ürünü bunlar tek amaçları var cebindeki parayı almak  bu söylediklerimi herkes bilmez çok özel isimlerden öğrendim suplamentler boş iş para masrafı hepsi reklam ürünü üzerinde protein yazıyor içinde mısırunu puding var bu konularına hiç girmiyorum ben şimdi size diyet programınızı yazayım
Şeker yok alkol yok tanlandırıcı yok glisemik indeksi 70 üzeri karbonhidrat yok sağlıksız yağlar yok bu kadar diyet programı
geri kalan ne varsa yiyin önemli olan ne yememeniz gerektiğini öğrenmek spor yaptığınız için protein ağırlıklı beslenin bu kadar basit yumurtayı 3 tam yemek varken neden 6 beyaz 1 sarı kalan 5 tane sarı çöpe hep israf yazık günah siz profosyonel değilsiniz kasmayın bu kadar eziyet etmeyin kendinize beslenmeyi çözdüğümüze göre sıra suplamentlerde  oda çok basit yağ yakan animal cuts  kas yapan kreatin  diğerlerine gerek yok hepsini kullandım işi yarayan 2 şey var animal cuts ve kreatin  animal cuts pahalı olduğu için yılda 1 kutu alabiliyorum ama kreatini hergün 3 gr kullanırım bazen ara veririm ama yılda 9 ay kullanırım genelde anteraman en basiti haftada 3-4-5 gün ağırlık ve cardio   bu iş kadar basit 
Ama ilaç kullanırsan profosyonel olarak yapcaksan dünyanın en karmaşık işi 

Veririm bilgiler için teşekkür ederim bugün animal cut ve kreatin sipariş edeceğim bütün diğer ürünleri weiderdan  almıştım marka olarak  başka bir önerin varmı ve clenbuterol tek çeşit herhalde

tarihinde Ozzy1925 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozzy1925, 4 saat önce yazdı:

Veririm bilgiler için teşekkür ederim bugün animal cut ve kreatin sipariş edeceğim bütün diğer ürünleri weiderdan  almıştım marka olarak  başka bir önerin varmı ve clenbuterol tek çeşit herhalde

Önemli değil abi, animal cuts tek marka zaten güvenilir yerden alın sorun yok kreatinde hardline kullanıyorum memnunum clenbeterolde balkan pharma işinizi görür fazla çeşit yok clenbeterolde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.