Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Burak55285528

Ilk kür deneyimim

Önerilen İletiler

Abilerim kardeslerim merhaba 20 yasindayim 185 75 kiloyum.2 yıldır fitness yapiyorum.Ilk defa bir kur denemesi yapicagim daha once testo lh fsh gibi degerleri olcturdum.10 Hafta Sustanon 250 mg kullanmayi dusunuyorum .Elimde nolvadex ve klomende var kur sonu pct icin.Tabi gerekli tahlilleri uygulayip oyle pct yapicagim.Sorum su Pregnyl kur icinde kullanmama sizce gerek var mi digeri ise kolesterol durumunu kur icinde nasil iyi bir sekilde koruyabilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

kolestrol için ben günlük 300mg epa+dha bulunan 4 adet omega 3 hapı + 100 gram uskumru yiyordum değerleri sınırlara yakın tutuyordu. 

Pregnyl kullanmanı tavsiye ederim kür içinde ben ilk kürümde kür içinde kullanmama ragmen yetersiz kalmıştı ve ilk kürümden sonra bir daha testisler eski boyuta ulaşmadı. Ayrıca sustoyu 500 yapmanı öneririm çünkü 250 ile haftanın 2 günü iyi kalan 5 günü kötü modta geçeçek çok dalgalanıyor sustanon kanka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
xeaven, 18 saat önce yazdı:

kolestrol için ben günlük 300mg epa+dha bulunan 4 adet omega 3 hapı + 100 gram uskumru yiyordum değerleri sınırlara yakın tutuyordu. 

Pregnyl kullanmanı tavsiye ederim kür içinde ben ilk kürümde kür içinde kullanmama ragmen yetersiz kalmıştı ve ilk kürümden sonra bir daha testisler eski boyuta ulaşmadı. Ayrıca sustoyu 500 yapmanı öneririm çünkü 250 ile haftanın 2 günü iyi kalan 5 günü kötü modta geçeçek çok dalgalanıyor sustanon kanka

ilk kür için kimse sözünü etmiyor pregnyl ayrıca only, sende nasıl öyle bir sorun oldu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
M4jeste, 2 saat önce yazdı:

ilk kür için kimse sözünü etmiyor pregnyl ayrıca only, sende nasıl öyle bir sorun oldu?

Burası Türkiye herkes star ve testisleri kaya gibi :),

Samimi olduğum insanlarla konuştuğumda hepsi söylüyor küçülmenin olduğunu hatta çoğu kişi ai'yi ayarlayamadığı için sertlik sorunu yaşıyor ama dediğim gibi bunlar Türkiye'de olmaz :)

Bence 250mg dahi küçültmeyi sağlayacak kadar güçlü bi değer.

Ayrıca testis küçülmesinin sebebi içerisindeki semen doluluğunun azalması, kür öncesi ürettiğimiz semen seviyesini yakalayamamamız bu da fsh ile alakalı biraz, FSH olarak üretilmiş sentetik bi hormon henüz yok bunun en benzer formu HMG var forumda anlatılmış nasıl kullanıldığı ama daha çok kullanan insanların feedbacklerini merak ediyorum iyi bi araştırma yapmak lazım zamanım olunca bakıcam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Söyle birsey benim arkadasim direk testosteron degilde nolvadex kullandi .Kullandiktan sonra libidosunda bir dusus oldu diye biliyorum acaba nolvadex libidoyu etkiler mi sizce yada bunun sebebi ne olabilir 2 hafta kullandi 20 mg kadar doktor soylemis direk testosteron yerine uyarici olarak almasini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
Burak55285528, 11 saat önce yazdı:

Söyle birsey benim arkadasim direk testosteron degilde nolvadex kullandi .Kullandiktan sonra libidosunda bir dusus oldu diye biliyorum acaba nolvadex libidoyu etkiler mi sizce yada bunun sebebi ne olabilir 2 hafta kullandi 20 mg kadar doktor soylemis direk testosteron yerine uyarici olarak almasini

Sarmlar kullanıldığı süre boyunca (HPTA geri döndürülemez hasar görmediyse) belirli bi testosteron artışı sağlar çünkü HTPA'nın östrojen reseptörlerini blocklarlar, bu da testosteron üretme mekanizmasına bağlı olarak testosteronu arttırır fakat vücudunuzda testosteron arttığında östrojen de artacağından sizin bunun için önlem almanız gerekmektedir Çinko güzel bi destek olabilir bu ufak seviyede artışları dengelemek için. 

M4jeste, 13 saat önce yazdı:

Sertlik sorununda ai dozunu biraz açar mısın @xeaven

Östrojen yüksekliğinin çeşitli yan etkileri oluyor libido sorunu, sertleşme ve psikolojik gibi. Erkeklerde tavsiye edilen e2 seviyesi 20 ile 48 arasıydı yanılmıyorsam birimlerini unuttum, kan tahlili raporlarında gözükür, kür içinde de bu seviyede tutmak gerekiyor tutamadığımızda kişiden kişiye değişmekle beraber yan etkileri görmeye başlarız. Fazla e2'nin kemik yoğunluğuna ufak bi katkısı olduğu söyleniyor fakat kas kütesine katkıda bulunduğunu gösteren bir şey yok vücut sadece gereksizce su topluyor ki zaten e2 kas yapsaydı kadınlar bizden daha kaslı olurdu :). Bu yüzden kürün ilk gününden itibaren bana göre bir AI kullanılmalı ve 3.-4.-5. hafta verilecek kan tahlilleri ile AI dozu ayarlanmalı bu arada AI olarak aromasin kullanılması daha sağlıklı.

Arimidex gözde kataratk oluşumunu etkiliyor ve doz ayarı zor oluyor. Aromasin bu gibi etkilere sahip değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    176
xeaven, 21 dakika önce yazdı:

Sarmlar kullanıldığı süre boyunca (HPTA geri döndürülemez hasar görmediyse) belirli bi testosteron artışı sağlar çünkü HTPA'nın östrojen reseptörlerini blocklarlar, bu da testosteron üretme mekanizmasına bağlı olarak testosteronu arttırır fakat vücudunuzda testosteron arttığında östrojen de artacağından sizin bunun için önlem almanız gerekmektedir Çinko güzel bi destek olabilir bu ufak seviyede artışları dengelemek için. 

Östrojen yüksekliğinin çeşitli yan etkileri oluyor libido sorunu, sertleşme ve psikolojik gibi. Erkeklerde tavsiye edilen e2 seviyesi 20 ile 48 arasıydı yanılmıyorsam birimlerini unuttum, kan tahlili raporlarında gözükür, kür içinde de bu seviyede tutmak gerekiyor tutamadığımızda kişiden kişiye değişmekle beraber yan etkileri görmeye başlarız. Fazla e2'nin kemik yoğunluğuna ufak bi katkısı olduğu söyleniyor fakat kas kütesine katkıda bulunduğunu gösteren bir şey yok vücut sadece gereksizce su topluyor ki zaten e2 kas yapsaydı kadınlar bizden daha kaslı olurdu :). Bu yüzden kürün ilk gününden itibaren bana göre bir AI kullanılmalı ve 3.-4.-5. hafta verilecek kan tahlilleri ile AI dozu ayarlanmalı bu arada AI olarak aromasin kullanılması daha sağlıklı.

Arimidex gözde kataratk oluşumunu etkiliyor ve doz ayarı zor oluyor. Aromasin bu gibi etkilere sahip değil.

Hocam e2 nin cok dusuk olmasida libido dusurmuyormu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Benim yarın tam 1 hafta olacak arimidex almıştım fakat hiç kullanmadım bugün bi çeyrek kullanayım o zaman @xeaven

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.