Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Peptid kürü ve enjeksiyon ( ve gh )

Önerilen İletiler

Loving    9.225

Merhaba;

- Yeşil uçlu enjektöre steril suyu işaretli alan kadar (5 birim.) kadar çekin. (Ürün mg. göre birim ölçüsü değişiklik gösterebilir.)

2i.png.0f21351a259a51ef1636b98f9559921c.png

- Suyu filakon şişenize enjekte edin.

b2.png

- Suyu çektiğiniz enjektörün ucunu çıkarın ve filakon gh tüpüne takın (baş kısmın dan batırın yavaşça.) havasını alın.

1i.png.74a3823d3f872c62b9383d6db4beed2f.png

- İstediğiniz ölçüde (iu) çekin.

b4.png.66681dcf8530d680496e15ac34d02a52.png

- ve son olarak enjeksiyon yapın.

b1.png.b3b7d140fd00d7cda17e9182070178ab.png

ÖN BİLGİ

* Steril suyu yavaş enjekte edin köpürür yoksa. Suyu kendi iğneden çekecektir zaten batırınca.

* Havasını almak için yeşil enjektör ucunu yavaşça takın tazyikli bir şekilde hava verecektir dibine kadar batırmayın ki ilacı da püskürtmesin.

* Sabah uyanınca 2 iu 4,5 saat sonra 3 iu alın.

* Gece uyurken vücudunuz yaradılışınız ve yaş durumuna bağlı belli ölçüde salgıladığın dan tavsiye edilmez.

İyi forumlar.

b3.png.b2b646071b16237a77a579f61f1eeac4.png

b2.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    732

Abi süper bi anlatım yapmışsın tebrikler ve teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Abi süper bi anlatım yapmışsın tebrikler ve teşekkürler.

Teşekkürler.

çok hoş olmuş hocam bilmeyenler için tam bir rehber. :idea::idea::idea:

Teşekkürler. Faydası olur muhakkak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ghcicocuk    0

Hocam u-100 insilun ignesini takip geri dogru cekince bir miktar sivi geliyor daha sonradan duruyo . İnsilun ignesine cekene kadar canim cikiyor neden oluyordur sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Hocam u-100 insilun ignesini takip geri dogru cekince bir miktar sivi geliyor daha sonradan duruyo . İnsilun ignesine cekene kadar canim cikiyor neden oluyordur sizce?

Havasını almadığınız için bunu yapar ne kadar çekseniz de gelmez yada zor gelir. :idea:

- Suyu çektiğiniz enjektörün ucunu çıkarın ve filakon gh tüpüne takın (baş kısmın dan batırın yavaşça.) havasını alın.

1i.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Hocam benimde bir sorum olacak burda açılı bir şekilde göstermişsin deri altı enjeksiyonu ben direk dik vuruyorum sıkıntı olur mu?

1 - Apse yapabilir.

2 - Yanma yapabilir.

Bu 2 madde dışın da korkulacakbir şey yok. :!:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reistyle    0

Gh ve peptidleri eczaneden aldığımız distilled water ilemi karıştıracağız? Bakteriostatik su deniliyor yabancı forumlarda ancak türkiyede bulabilen var mı?

Ben mesela galen ilaç sanayii steril apirojen distile su kullanıyorum bu uygunmudur sizce hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Reistyle yazdı:
Gh ve peptidleri eczaneden aldığımız distilled water ilemi karıştıracağız? Bakteriostatik su deniliyor yabancı forumlarda ancak türkiyede bulabilen var mı?

Ben mesela galen ilaç sanayii steril apirojen distile su kullanıyorum bu uygunmudur sizce hocam?

63c5b4bdd7..thumb.jpg.c37cb1a52f274061b54182baa1df1386.jpg

Bu benim kullandığım tavsiye ettiğim 10-12 TL.

Tüm Peptid ve GH kullanabilirsiniz .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reistyle    0

Hocam peki bu bakteriostatik su olayı nedir? Hygetropin kürüne başlayacağım ancak bakteriostatik su ile 20 gün dayanır karısımdan sonra steril su ile ise 72 saat dayanır yazıyor. Bu yazanlar doğrumu sizce?

Edit: Birde gh' yi toz halindeyken daha su ile karıştırmadan buz dolabında saklamamın bir sakıncası olur mu? Buzluk değil buz dolabı kısmında.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Hocam peki bu bakteriostatik su olayı nedir? Hygetropin kürüne başlayacağım ancak bakteriostatik su ile 20 gün dayanır karısımdan sonra steril su ile ise 72 saat dayanır yazıyor. Bu yazanlar doğrumu sizce?

Edit: Birde gh' yi toz halindeyken daha su ile karıştırmadan buz dolabında saklamamın bir sakıncası olur mu? Buzluk değil buz dolabı kısmında.

Nerede yazıyor bu bilgi :?: Kaynak nedir :?:

Sorun değil tüm eczaneler gh - pfizer sattığı ürünleri dolap içinde muhafaza eder.

Ve 20 gün dayansa ne olur 50 gün dayansa ne olur :roll: ? Siz su ile ( ağız alışkanlığı steril su aslında bakteriostatik ) ürünü

karıştırdığınız zaman dan 1 hafta içinde maks. o tüp içindeki karışımı kendinize enjekte etmelisiniz yoksa verim alamazsınız.

b2.png

1 Hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reistyle    0

Bu hygetropin kutusu içerisinden çıkan kullanma talimatlarında yazıyor. Başka bir siteden alıntı değil. Ancak bende şu an elimdeki sterile su ile karıştırdım 2. gün kullanıyorum ilk gün nedense bende ateş yaptı ve çok uykumu getirdi. Bu etkiler normal mi sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Bu hygetropin kutusu içerisinden çıkan kullanma talimatlarında yazıyor. Başka bir siteden alıntı değil. Ancak bende şu an elimdeki sterile su ile karıştırdım 2. gün kullanıyorum ilk gün nedense bende ateş yaptı ve çok uykumu getirdi. Bu etkiler normal mi sizce?

Uyku normal küründe testo varsa ve 500 veya üzeri mg ise ateş yapar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reistyle    0

Hocam bu ustteki ampul 10 ml. Bunu kirdikmi omru ne kadar steril suyun? Cunku tek seferde 8 ui gh ya 1ml su koyuyorum geriye kalan 9 ml copemi gider?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Hocam bu ustteki ampul 10 ml. Bunu kirdikmi omru ne kadar steril suyun? Cunku tek seferde 8 ui gh ya 1ml su koyuyorum geriye kalan 9 ml copemi gider?

Tam olarak anlayamadım ne demek istediğini ama karışım sonrası 10iu şişeyi 1 haftada kullanmalısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reistyle    0

Stèril su icin soruyorum. 10 ml lik ampullerde geliyor ustteki resimde gosterdiginiz. Bunun icinden 1 ml cekip koyuyorum gh a. Peki suyun geri kalan 9 ml i copmu oluyor? Yani seeum fizyolojik ampulu 1 defa kullandikmi artani cop mu? Yoksa acildiktan sonra kullanim omru varmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Stèril su icin soruyorum. 10 ml lik ampullerde geliyor ustteki resimde gosterdiginiz. Bunun icinden 1 ml cekip koyuyorum gh a. Peki suyun geri kalan 9 ml i copmu oluyor? Yani seeum fizyolojik ampulu 1 defa kullandikmi artani cop mu? Yoksa acildiktan sonra kullanim omru varmi?

Şimdi anladım. Ben bu sorunu şöyle çözüyordum; kalan suyu boş şırıngaya çekip o şekilde dolapta muhafaza ediyordum.

Gerektikçe de şırınga'dan takviye yapıyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reistyle    0

Şırıngayı buz dolabına koyduğumuz sürece bir sıkıntı yokmu? Her 8 ui su katıcam diye 10 ml distile su gidiyor yazık günah valla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Şırıngayı buz dolabına koyduğumuz sürece bir sıkıntı yokmu? Her 8 ui su katıcam diye 10 ml distile su gidiyor yazık günah valla.

aynen öyle sorun olmaz ben o şekilde 300 ünite gh kullandım :idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SENEL    0

Üstad mağlum herkesin bildiği üzere mide bölgesine enjekte ediliyor. Burda ölçü nedir? Yani göbek deliğinin alt kısımlarına yada üst kısımlarına vurulabilirmi? Ayrıca yan bel bölgesine ve bel bölgesinin hafif arkasına doğru vuranlarda gördüm. ne kdar doğru bu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Üstad mağlum herkesin bildiği üzere mide bölgesine enjekte ediliyor. Burda ölçü nedir? Yani göbek deliğinin alt kısımlarına yada üst kısımlarına vurulabilirmi? Ayrıca yan bel bölgesine ve bel bölgesinin hafif arkasına doğru vuranlarda gördüm. ne kdar doğru bu?

viewtopic.php?f=12&t=997&p=7125&hilit=enjeksiyon+b%C3%B6lgeleri#p7125

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SENEL    0
DeMoNhUnTeR yazdı:
SENEL yazdı:

viewtopic.php?f=12&t=997&p=7125&hilit=enjeksiyon+b%C3%B6lgeleri#p7125

eyv tşk ederim. o sayfayı incelemiştim daha önce. sadece ekstra bir bilginiz varmı diye öğrenmek istedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.