Jump to content
  • Duyurular

  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

    Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

  • Reklam

talhakanbay

Defınasyon kürüne boldenon eklemek

Önerilen İletiler

talhakanbay    3
Oluşturuldu: (düzenlendi)

Çevremdeki arkadaslarımın tren küründe yaşadıkları psikolojik tramvayı gorup duyunca tren ace den korktum acıkcası.oyuzden kullanmayı düşünmüyorum bugun itibariyle.Biliyosunuzki boldenon en masum steroidlerden ve en güzel temiz kas kütlesi veren ilaçlardan biri.Definasyon donemınde boldenon kullanarak hem yağ yakıp hem kas kütlesi ekleyebilirmiyim? 

1-4 300 MG testo prop 

4-16 500 MG  testo prop 

1-10 500 MG boldenon 

10-16 750 MG boldenon 

12-16 50 MG Winstrol 

Boldenon kas kütlesi kazandıran bi ilaç oldugu ıcın defınede eklemeyi mantıklı gordum siz ne Dusunuyosunuz? Siz olsanız boldenonmu yoksa masteron mu tercih ederdınız ? Ikisini birden ekleyemem bütcem yetersiz

tarihinde talhakanbay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş


Atalay    83
gönderildi (düzenlendi)

@talhakanbay Mesajından sonra biraz araştırdım. Yabancı forum ve Youtube'da izlediğim bazı güvenilir videolarda kullanıldığı belirtiliyor.

Fazla aromatize olmayan bir ilaç. Diyet döneminde kalori açığı yaratıyorsak bu beraberinde adele kaybı riskini getiriyor. Bu nedenle bu tip bir anaboliğin eklenmesi mantıklı duruyor. Bence gayet olur ama tabi Tren etkisini vermeyeceği de belirtiliyor. Kendim Tren kullanmadığım için bilemeyeceğim. 

Kaynak: https://www.steroid.com/Effects-of-Equipoise.php

*Cutting Effects of Equipoise:

The effects of Equipoise can be extremely beneficial to a cutting phase. When dieting, in order to lose body fat we must burn more calories than we consume. This can and will put lean tissue at risk. The leaner we become the greater the risk will be. In order to lose body fat and protect our lean muscle mass, we need an anabolic protectant, and EQ is a perfect protectant. The effects of Equipoise will greatly protect the individual from a catabolic state. Not only will their be protection, the effects of Equipoise on the metabolism will enable the individual to burn body fat at a far more efficient rate. This does not mean you won’t have to diet, but the diet can become more efficient.

While the effects of Equipoise on conditioning are nowhere near as strong as some steroids, EQ can still produce some nice changes. A pronounced level of hardness and definition are all possible due to this steroid’s use assuming the individual diets and reaches a lean state. As was with off-season use, the improved rate of recovery and muscular endurance will greatly aid the individual. In fact, it may be more beneficial during phases of dieting as such areas are often diminished during long-term phases of low calorie consumption.

tarihinde Atalay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    54

Turinabol 50mg

Testo P 500 mg

Primo 600 mg

Masteron 600 mg

Son 5 hafta Winstrol 70 mg

Mg ve haftaları sen belirle masteron ve primo da 500 altına düşme 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×