Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dogukanzulal

Dek pharma acil

Önerilen İletiler

Dorukk    2

%90 sahte diye yorum yapan arkadaşlar başka forumlarda dekpharma icin bende %100 sahte diye daha iddialı yorum yapmıştım fakat marksyı kim satıyor bilmiyorum ama tahlil sınucları hep burdaki gibi cıkıyor doğukan arkadasım satıcıyı paylaşabilirmisin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pavel    46

bitmiyo zart pharma zurt pharma bunları yapan türkiyede 2-3 kişi zaten bir marka patlayınca hop diğer marka yapıyolar.Zamanında açıklamıştım hangi markalar sorunlu diye.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muammer    1

Beyler bu ürün yeni olduğu için sağlam ürün bende yeni kullanmaya başladım fakat ürün çok sağlam testo enantat ve bolde kullanıyorum ilk başlangıcım testler çok iyi çıktı ürünün sahtesi henüz yok sahtesi basılmadan alıp stoklamayı düşünüyorum, başlangıçta deca kullanmayı önerirmisiniz vucut parçalı bulutlu gerek var mı sizce deca ya zararı diğerlerinden fazla olduğu iöin kullanmayı ön görmüyorum... ve destek olarak zinco ve armidex kullanıyorum birde aktardan karaciğer koruyucu bunlar yeterlimidir??

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06    14

Çok pharma gördüm ben daha tamamen sahte ürünle karşılaşmadım.Testodan hiç bir üretici kaçmıyor çünkü ucuz.Sahtekarlığı tren deca bolde gibi ürünlerde yapıyorlar yazan oranlar çıkmıyor çünkü ham maddesi pahalı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu, 10.07.2020 - 23:17 yazdı:

Dek pharma primosunu aldım kullanıp sonuçları buraya yazarım ..

Sonuçlar nasıl hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2017    2

Bir satıcı Hilma biocare ve dek pharma yi önerdi. Ne dersiniz? Kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim. İlaçlar çalışıyor mu? Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukk    2
kerem2017, 23 dakika önce yazdı:

Bir satıcı Hilma biocare ve dek pharma yi önerdi. Ne dersiniz? Kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim. İlaçlar çalışıyor mu? Teşekkürler 

DEK NOKTA.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

dek Pharma  düşük kalite malum kişilerin yaptığı bir ürün . Hilma biocare ise dünyaca bilinen bir marka . Tercih senin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
akaemre    12

Yorum yapıp markayı övenlerin hepsi 1-5 arası mesaj :D komik oluyor  yapmayın arkadaşlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lusifer    19

Dostum ürünleri kimden aldın? Test sonuçların gayet güzel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Dek pharma ilaçları çalışıyor , 2.ye hala dek primo ve npp kullanmaktayım ,ama nerede üretiliyor bilemem bilginize. 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu, 29.03.2021 - 04:53 yazdı:

Dek pharma ilaçları çalışıyor , 2.ye hala dek primo ve npp kullanmaktayım ,ama nerede üretiliyor bilemem bilginize. 

Kardeşim selam. Sen bu ürünü A.Ö isimli kişiden mi aldın kendisi hatta şu an yarışmaya hazırlanıyor instagram üzerinden takip ediyorum ama bu dek pharma google üzerinden steroid satan sitelere kadar düştü. Genel olarak hangi ilaçları kullandın ve nasıl verim aldın ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Dek in bütün ilaçlarını kullandım en çok verimi primo prop npp küründe creatine de vardı , a ö den almadım kim olduğunuda bilmiyorum sitedeki ilaç ile benim kullandığım ilaç aynımı onu bilemiyorum söyliyim

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16

Dostum son fikrin nasıl ürün benim elime de geldi ama kimse ne olduğunu bilmediğinden tereddütteyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol, 34 dakika önce yazdı:

Dostum son fikrin nasıl ürün benim elime de geldi ama kimse ne olduğunu bilmediğinden tereddütteyim 

Beş para etmez bir ilaç kesinlikle kullanma üstünden yıllar geçti makina gibi çalışan ilaçları görünce tamamen c vitamini vermişler yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Yorumlarda yazmıştım ben kullandım memnun kaldım yalnız benim kullandgım mal ile senin alacağın aynı olmayabilir içeriği boş olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16
Testocu, 4 saat önce yazdı:

Yorumlarda yazmıştım ben kullandım memnun kaldım yalnız benim kullandgım mal ile senin alacağın aynı olmayabilir içeriği boş olabilir 

Valla bilemiyorum sanırım kullanmadan bilemiyicem tahliller ne olduğunu göstericek ama boş bir şeyi vurmakta istemem sanırım satın aldığım kişiden tammnir bilgi almam gerekicek

Dogukanzulal, 5 saat önce yazdı:

Beş para etmez bir ilaç kesinlikle kullanma üstünden yıllar geçti makina gibi çalışan ilaçları görünce tamamen c vitamini vermişler yani 

Anladım hocam teşekkür ederim valla çok tereddütteydim iyi oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: symbol
      merhabalar elime dek pharma markalı testo ve boldenon geldi ama internetten araştırdığımda çok fazla bir bilgi bulamadım kullanan veya bir bilgisi olan var mı acaba yardımcı olursanız çok memnun olurum
    • Yazan: Ceyl
      Merhaba,
      Dek pharma markası ile 40 mg clenbuterol aldım, ilk iki gün yarım aldım dün itibarıyle tam aldım, ama nabzım pek değişmedi, piramit olarak nasıl devam etmeliyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
      not:ürün lisans kodunu siteye girince orjinal olduğu belirtildi.
      -kadınım
      -crossfit ve maraton koşucusuyum
      -%24 yağ oranına çıktım, son 3 ayda 5 kg aldım
      -daha önce steroid kullanmadım
      @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.