Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TheNoahSystem

Orallar ve karaciğer zararı tahlil sonuçlu

Önerilen İletiler

TheNoahSystem    158

Merhaba,

Dün kan tahlili vermek istedim adexi ayarlamak için hazır verirken diğer şeylere de baktırayım dedim de doktor kafasına göre karışık yapmış istediklerimin hepsine bakmamış, en önemlisi e2 bakmamış :D

Neyse 4 haftadır 50mg tbol+ test e 500 yapıyordum alt ast yüksek gelecek belliydi zaten ama bu kadar yüksek beklemiyordum bir de tahlilden önceki gün rüzgar çarptı biraz üşütmüşüm sanırım idrarda kan çıktı biraz idrar yolu iltihabına veriyorum onu 1 ay sonra tekrar tahlile gideceğim.

image.png.89f785983d78c52e3c1137293ef2f505.png

idrar

image.png.d30acd52983d68e66e842c73ad22ae09.png

image.png.50979fd0d7f07a0b8496e59c2f224290.png

hormon

image.png.2e2d62601e6126efba57c7d15d2a88b3.png

Günlük 500mg nac, ala, b12, multivitamin, omega 3, q10, green tea, spriluna kullanıyorum supplement olarak naca rağmen 6 kat yüksek normal sınırdan, oralları bıraktım bundan sonra da 10 günden fazla oral kullanmam sanırım :D

Total testo güzel haftalık 500mg 16+ gösteriyor ama keşke tam değer görebilseydim neyse en azından ilaçlar çalışıyor diyebiliyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sekoo    38

Benim gecen kur sonu alt ast 250 kusurdu ikiside bugun tekrar gittim teste bakicam benimki ne cikicak ama sebzeyi brokoliyi kesince bende yukseldi doktorda aynisi soyledi yemeye devam edicem ama tekrar kurdeyim illaki yukselicek yine o kadar koruyucu alioruz onlarinda etkisi var haliyle duzeltirken yorabilir bi yandan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
Sekoo, 7 dakika önce yazdı:

Benim gecen kur sonu alt ast 250 kusurdu ikiside bugun tekrar gittim teste bakicam benimki ne cikicak ama sebzeyi brokoliyi kesince bende yukseldi doktorda aynisi soyledi yemeye devam edicem ama tekrar kurdeyim illaki yukselicek yine o kadar koruyucu alioruz onlarinda etkisi var haliyle duzeltirken yorabilir bi yandan 

Ne kullanmıştınız geçen kür?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

xeaven fazla yüksek çıkmış karaciğer değerin. danabol kullanımı bende yaptım 60 ast - 80 alt değerdi. kürden önceki değerime göre tam 2 kat fazla çıkmıştı.

gerçi ben 30mg günlük kullandım. 50mg olunca işler bayağı değişiyormuş. 

total testo değerinin tam görünümünü (eğer özelden yaptırdıysan) isteyebilirsin. ben istedim ertesi gün verdiler 44 ng/ml gibi bir değer çıktı 4. hafta sonunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

ayrıca hatırladığım kadarıyla kür içi hcg yapıyordun değil mi? Lh sıfırlanmamış güzel, ama biraz daha yüksek olması gerekmiyormuydu?

bende kür içi kullanıyorum lh:0,350 şuan, haftalık 500iu(250+250)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

@merkar hocam hcg lh olarak gözükmüyor sıfırlanmamasını ben makinaya bağladım açıkçası veya başka bi sistemi var mı bilmiyorum çünkü benim bildiğim testisler hcg yi lh olarak algılıyor ve kendilerini büyük tutuyorlar vücutta lh varmış gibi ama aslında lh yok olan hcg hatta hormon tahlili yaptırırken hcg de var ama doktor yazdıklarımın hepsini yapmamış maalesef. Devlet hastahanesinde yaptırdım da aynı doktora 3. oldu gidiyorum 2 ayda bir bana gelmezsen sevinirim sonraki sefer dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

hahaha :)) iyi yine 3 sefer idare etmiş seni. bana 1 kez bile yapmadılar. özelden yaptırıyorum.

fakat Lh konusunu farklı forumlardan da takip ediyorum. 4.5. hafta testlerinde gördüğüm değerler 0.01-0.03-0.04 bunlar. bir kaç tane underdose kulladığı kesinleşen 4. haftaya göre total testo 13-14 ng/ml olanlarda 0.6-0.8 arası değerde lh var.

senin değer 0.13 bende de 0.35 olunca ben bu durumu hcg ye bağladım. şuan 5. haftam bitti testislerde herhangi bir küçülme falan yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
merkar, 9 dakika önce yazdı:

hahaha :)) iyi yine 3 sefer idare etmiş seni. bana 1 kez bile yapmadılar. özelden yaptırıyorum.

fakat Lh konusunu farklı forumlardan da takip ediyorum. 4.5. hafta testlerinde gördüğüm değerler 0.01-0.03-0.04 bunlar. bir kaç tane underdose kulladığı kesinleşen 4. haftaya göre total testo 13-14 ng/ml olanlarda 0.6-0.8 arası değerde lh var.

senin değer 0.13 bende de 0.35 olunca ben bu durumu hcg ye bağladım. şuan 5. haftam bitti testislerde herhangi bir küçülme falan yok

Belki dediğin gibi bi bağlantı vardır ben normalde haftalık 800 hcg alıyor sanıyordum fakat ilk 2 hafta 300 falan almışım çünkü ilacın yarıya gelmesi gerekiyordu benim vialde hala %80i duruyordu sonra yaptığım hesabı unuttuğumu farkettim az çekiyormuşum ilacı :D belki de o yüzden benim seninkinden daha az ve lh ile bi bağlantısı var dediğin gibi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.