Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

champion

kürüm için görüşleriniz

Önerilen İletiler

champion    0

Boy : 176

Kilo : 80

Yağ oranı : %20

12 hafta 500 bolde 500 testo (alpha & iran)

4 hafta 50-100 mg anapolon

İlk kür için anapolon ağır mı ?

Pct için nolvadex, çinko,ginseng, felan düşünüyorum.

Sizce testislerimde küçülme olmadığı takdirde pregnyl e gerek var mı ?

Kür içinde proviron hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Son olarak yaşım icabı sorun yaşar mıyım ?

Eklemek istediğiniz birşey varsa yazarsanız sevinirim.

Görüşlerinizi bekliyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    51

1-) Yüzde 20 yağ oranı ile aşağıdaki ilaçlarla küre girilmesi yanlış.

2-) Bu yaşta bu kadar veya az da olsa Anapolon kullanılmaz. Böyle bir küre de ağır kaçar. Boldenon yanına da daha temiz kilo aldıran ilaç kullanılır genelde. Ilk kürde Dianabol tercih edilmeli. Daha doğrusu ilk kür sadece Testo ve Dianabol olsa yeterli olur her kim ilk kürünü yapıyorsa. Ilk kürde bu kadar çok ilaç kullanmak mantıksız.

3-) Hayatında en fazla hormon üretimi olduğu zamanlarda ilaç kullanmak anlamsız. Vücudu yorman ve erkekliğe verdiğin zararlar yanında aldığın kas bence çok önemsiz. Kürde yaptığın her yanlış ve eksik erkekliğine daha fazla zarar verecek.

4-) PCT nolvadex, çinko falan diyip düşüneceğin bir şey değil. Adam akıllı forumu ve başka konu açtığın veya okuduğun forumları araştırmalısın. Hem bu yaşta kür yapıp PCT yi önemsememezlik etme. Hazıra konmak yerine zaten bir kaç tane olan forumu araştırıp bir şeyler öğrenmek daha doğru. Sorduğun tüm soruların cevabı bir çok kez anlatılmış veya bilgi içerikli başlıklarda okuyup anlayabileceğin şekilde var.

5-) Spor geçmişin ne bilmiyorum ama bu yaşta adam akıllı beslenme ve antreman ile çatır çatır istediğini yaparsın. Insanlar bunları düzgün yapmayıp tembellikten çözümü kür yapmakta arıyor. Sırf ilaç alıp beslenme yapmayıp küre girdikten sonra niye az şiştim diyen insanlar çok gördüm.

6-) Bu yaşta kür yapacaksan burası yardım alacağın yer değil. Kimse bir çocuğun ilaç kullanmasını destekleyecek değildir diye düşünüyorum.

7-) Antreman ve beslenme planını paylaştığın takdirde her türlü yardımı yaparız.

8- ) Spor geçmişin nedir ?

9-) Pregynl peynir ekmek gibi alacağın bir ilaç değil. Çok iyi araştırmalısın. Bu kürde vücut tepkileri ve kan tahlilleri gibi şeylere göre kullanmaya karar vermelisin.

10-) Ben bir küre girmemen için elimden gelen yardımı yaparım. Antreman ve beslenme ile ilgili her konuda yardım da ederim. Ancak kür yapmak bu yaş için çok yanlış geliyor. Geleceğini düşünüp, hedef koyup buna bağlı olarak şekillendireceğin yaşlarda kür düşünmemek gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
champion    0

2 senedir spor yapıyorum, küre girmemin amacı güzel gözükmek değil, hayallerime yaklaşmak.

Beslenme programım:

kalkar kalkmaz whey

20-30 dk sonra 5 bütün yumurta 100 gr yulaf 1 muz

Öğlen yemeğim : 200-300 gr tavuk 100 gram makarna/bulgur

Spor öncesi : 150-200 gram makarna/bulgur

Spor sonrası 2 ölçek whey

45 dk sonra sadece pirinç pilavı

30-60 dk sonra 300-400 gr tavuk 100 gr makarna/bulgur.

2-3 saat sonra (yatmadan önce) süt/yoğurt/lor

Ant programım tek bölge 5 hareket 4x10-12

Pct yi kestirip atmıyorum, pregnyl kullanmamak istiyorum sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    884

ıran testodan çok verim alırsın. yaş erken değil mi kardeşim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.