Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

büyümehormonu

Steroidin bağırsaklara etkisi

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar hangi kategoriye  açıcağımı bilemedim buraya açtım konuyu önemli bir konu.

Antibiyotik depresyon ilaçları kullanımı bağırsak floryasını bozuyor normel sağlıklı bağırsakta %98 yararlı %2 zararlı bakteri olması lazım bu oranlar değişirse yüzlerce hastalık çıkıyor ortaya ve tekrar düzeltmek çok zor.Abartmıyorum gerçekten yüzlerce hastalık ortaya çıkıyor  sende egzama sedef gibi cilt hastalıklarına sebep olur başkasında kişilik bozukluğu yapar bağırsak 2. beynimizdir.

Ben araştırdım pek bir şey buladım acaba bu steroidler peptidler ghlar   bağırsak floryasını bozuyor mu ?  Eğer bozuyorsa söyleyin bende bağırsak floryasını nasıl koruyacamıza nasıl düzelticeğimize dair uzun bir yazı yazayım .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.239
büyümehormonu, 01.01.2018 - 20:48 yazdı:

Merhaba arkadaşlar hangi kategoriye  açıcağımı bilemedim buraya açtım konuyu önemli bir konu.

Antibiyotik depresyon ilaçları kullanımı bağırsak floryasını bozuyor normel sağlıklı bağırsakta %98 yararlı %2 zararlı bakteri olması lazım bu oranlar değişirse yüzlerce hastalık çıkıyor ortaya ve tekrar düzeltmek çok zor.Abartmıyorum gerçekten yüzlerce hastalık ortaya çıkıyor  sende egzama sedef gibi cilt hastalıklarına sebep olur başkasında kişilik bozukluğu yapar bağırsak 2. beynimizdir.

Ben araştırdım pek bir şey buladım acaba bu steroidler peptidler ghlar   bağırsak floryasını bozuyor mu ?  Eğer bozuyorsa söyleyin bende bağırsak floryasını nasıl koruyacamıza nasıl düzelticeğimize dair uzun bir yazı yazayım .

Dostum selamalar ilk yaptığın açıklama doğru ama soruna dair olan kısım için çok eskiden okuduğum bir makalede sorun olmadığı yazıyordu int baktım dış kaynaklarda olan makaleyi ama bullamadım tekrar aramaya devam ediyorum bulursam ing varsa oku isterim yada çevirir ben eklerim buraya sorun değil. Elbette hadii bakalım sorun olmuyormuş deyip girme iyice araştır derim. Parazitler ısı , soğuk ve alan değişimi gibi hususlarda yok olabiliyor yada çoğalıp azalabiliyorlar bu gibi etkenler ilaca bağlı gelişmiyor diye düşünüyorum ve bu tamamen benim kendi l,şisel yorumum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Bay-T   Yorumunuz için teşekkür ederim. Ne demek istediğiniz çok net anladım,ben bu konuyu çok uzun süredir araştırıyorum ama malesef yeterli kaynak bulamıyorum.
Bulduklarım şunlar;
-
ağrı kesici ve analjezik ilaçlar,doğum kontrol hapları,Depresyon ilaçları,Antibiyotikler
-Hidrokortizon, deksametazon prednizolon gibi steroid ilaçlar
-Mide ekşimesini önlemek için kullanılan ilaçlar, sitotoksik ilaçlar ve uyku hapları

Bu ilaçların hepsi bağırsak floryasını bozuyor hepsi belgeli üniversite araştırmalı tıp dünyasının kabul ettiği şeyler  ama
gh peptid steroid  bağırsak  floryasını bozuyor mu bozmuyor mu herhangi bir bilgi kaynağı bulamadım bu konudada yardım istiyorum forumdan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.