Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bumin

Kür sonu pct değerler için yorum

Önerilen İletiler

Bumin    72

Herkese selamlar,

ilk kürüm biteli 1.5 ay civarı oldu pct olarak 4 hafta ilk 3 hafta 40 son hafta 20 olarak temoxifen pct nin 3 gününde 1500ui choriomon  4 gun sonra tekrar 1500u vurdum

değerler gözüktüğü gibi e2 baskılanmış baya düşük ama LH yükselmemiş 2.5 ay sonra falan tekrar testo c bolde kürüne gireceğim sizce pct yi devam ettirmeye gerek varmı 2.5 ay içinde değerler biraz daha düzelir sanırım ? tecrübeli arkadaşlarımın fikirlerini almak isterim.

bu arada ilk kür 500 testo 400 deca 1 kutu danabol dü ürünleri burak hocadan almıştım ve çok verimli geçti kür 10kg den fazla kılo alımım oldu ektemorf kılo alamayan bir insandım şuan koruyorum aldığım kiloları bakalım nekadarını koruyabileceğim :)

bu1.jpg

bu2.jpg

bu3.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Cok guzel tahlil sonuclari olmus forumdaki pct oncesi icinde sonunda hcg oneren arkadaslarin iyi incelemesini isterim. Hcg vurduktan 10-12 gun sonraya kadar lh'i sarsar hpta kapatabilir. Sen pctdeyken hcg vurunca testisler testo uretimine baslamis cunku lh'i taklit ediyor fakat hpta hic duzelmemis. Tekrar 4 hafta bi pct yapmani oneriyorum tamoxifen yaninda klomen de eklersen iyi olur ve 3-4 ay kure girme bence biraz zaman ver vucuduna. 40 40 20 20 tamox 50 50 25 25 klomen.

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
xeaven, 3 saat önce yazdı:

Cok guzel tahlil sonuclari olmus forumdaki pct oncesi icinde sonunda hcg oneren arkadaslarin iyi incelemesini isterim. Hcg vurduktan 10-12 gun sonraya kadar lh'i sarsar hpta kapatabilir. Sen pctdeyken hcg vurunca testisler testo uretimine baslamis cunku lh'i taklit ediyor fakat hpta hic duzelmemis. Tekrar 4 hafta bi pct yapmani oneriyorum tamoxifen yaninda klomen de eklersen iyi olur ve 3-4 ay kure girme bence biraz zaman ver vucuduna. 40 40 20 20 tamox 50 50 25 25 klomen.

Teşekkürler yorum ve tavsiye için bende dinlenmeyi düşünüyorum bir süre zaten ama yaz gelmeden 2. kürüde aradan çıkarmak istiyorum bakalım artık.

fvx, Bir saat önce yazdı:

prolaktinde yükselmiş , dostinex kullanmalısın 3 günde bir yarım tablet

Teşekkürler, hocam prolaktin yüksekliği gögüs uçlarını etkilemiyormuydu jino başlangıcı gibi falan ? benim kür içindeyken bi ara baya hassaslaşmıştı ama şuan çok normal hiçbir hassasiyet yok olanada cabaser tavsiye ediyorlar genelde yanlış bilmiyorsam,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Bumin, 2 saat önce yazdı:

Teşekkürler yorum ve tavsiye için bende dinlenmeyi düşünüyorum bir süre zaten ama yaz gelmeden 2. kürüde aradan çıkarmak istiyorum bakalım artık.

Teşekkürler, hocam prolaktin yüksekliği gögüs uçlarını etkilemiyormuydu jino başlangıcı gibi falan ? benim kür içindeyken bi ara baya hassaslaşmıştı ama şuan çok normal hiçbir hassasiyet yok olanada cabaser tavsiye ediyorlar genelde yanlış bilmiyorsam,

göğüs ucunda hissedilicek kadar yüksek değil senin prolaktin ama yinede normal seviyeye cekmen gerekir , kısa süreli cabaser yeterli olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.