Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yankiFit

Halsizlik yaşıyorum

Önerilen İletiler

yankiFit    2

İdmanda sabah erken kalkmamdan dolayı ve uyku getirip halsiz bırakan bir işte çalıştığımdan ötürü gün içinde yahut idman da kendimi çok yorgun hissediyorum.Önerebileceğiniz pre-workout var mıdır acaba? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

devildriver    3

ben de aynı durumdayım ama çözümü buldum kendi açımdan. pre workout olarak cellucor c4 yada mp assault iyidir. yabancı forumlarda c4 un çok etkili olduğunu okudum. deneyebilirsin.

tarihinde devildriver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2
M4jeste, Bir saat önce yazdı:

hardline nox2, antrenmana karb. sız gitme 1-2 saat önceden birşeyler ye

karb. almadan kesinlikle gitmem zaten fakat ruhsal olarak çok yorgun hissediyorum bu yüzden pre workout a ihtiyac duydum.Bir araştırayım bu markayı teşekkürler yorumun için :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2
devildriver, Bir saat önce yazdı:

ben de aynı durumdayım ama çözümü buldum kendi açımdan. pre workout olarak cellucor c4 yada mp assault iyidir. yabancı forumlarda c4 un çok etkili olduğunu okudum. deneyebilirsin.

sen hangisini önerirsin ya da şuan hangisini kullanıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2

assault iyidir. c4 yabancı forumlarda tutulur fakat bizim forumlarda pek sevilmez :) 

neden bir farkı mı var :)?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

c4 kullanmadım bilmiyorum ama tabiki fark var jack3d ile aynı olabilir mi mesela? kaldı ki nox2 ve assault black bile farklı etki oluştu bende nox2 enerji bitmiyor assault ilk setten müthiş pump veriyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2

c4 kullanmadım bilmiyorum ama tabiki fark var jack3d ile aynı olabilir mi mesela? kaldı ki nox2 ve assault black bile farklı etki oluştu bende nox2 enerji bitmiyor assault ilk setten müthiş pump veriyor 

Nox2 yi tercih etmeliyim o zaman,teşekkür ederim tekrardan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
yankiFit, 18 dakika önce yazdı:

sen hangisini önerirsin ya da şuan hangisini kullanıyorsun?

kullanmıyorum. bir ara almayı düşündüm ama şu an gerek duymuyorum.onun yerine gün içinde toplamda ikişer gramdan 3 bardak kahve+10 gram kreatinyüklüyorum. sabah ve akşam 2 tablet multi vitamin ve çinko alıyorum ekstradan. kafein biraz çok gelebilir ama iyi enerji veriyor antrenmanda. bir de iş yerine iki öğün götürüyorum antrenmandan 2-3 saat önce karb protein yüklüyorum. bazen de yemeğin yanında monster içiyorum.  yeterli oluyor benim için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2

kullanmıyorum. bir ara almayı düşündüm ama şu an gerek duymuyorum.onun yerine gün içinde toplamda ikişer gramdan 3 bardak kahve+10 gram kreatinyüklüyorum. sabah ve akşam 2 tablet multi vitamin ve çinko alıyorum ekstradan. kafein biraz çok gelebilir ama iyi enerji veriyor antrenmanda. bir de iş yerine iki öğün götürüyorum antrenmandan 2-3 saat önce karb protein yüklüyorum. bazen de yemeğin yanında monster içiyorum.  yeterli oluyor benim için.

Aslında sistemin bana da mantıklı geldi fakat kahveyi şekersiz içemiyorum malesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
yankiFit, 4 dakika önce yazdı:

Aslında sistemin bana da mantıklı geldi fakat kahveyi şekersiz içemiyorum malesef

shake hazırlıyorsan içine koyabilirsin. ya da son çare tatlandırıcı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2

shake hazırlıyorsan içine koyabilirsin. ya da son çare tatlandırıcı.

Shake yapabilirim evet,çinko takviyesini neden yapıyorsun? kürde felan mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Granede 50 calibre cok saglam yarim kasik alsan yeter inanilmaz pump yapiyor ama uyutmaz sabaha kadar gec saate alirsan en gec 7 8 gibi alman lazim benim onerim spordan yarim saat once filitre kahve hemen hemen ayni etkiyi alirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2
Sekoo, Bir saat önce yazdı:

Granede 50 calibre cok saglam yarim kasik alsan yeter inanilmaz pump yapiyor ama uyutmaz sabaha kadar gec saate alirsan en gec 7 8 gibi alman lazim benim onerim spordan yarim saat once filitre kahve hemen hemen ayni etkiyi alirsin

Deniycem teşekkürler dostum yorumun için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
devildriver, 38 dakika önce yazdı:

antrenman öncesi double kahve ve kreatin iyi oluyor pump, enerji ve konsantrasyon harika. multi yerine amino daha iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
yankiFit, 33 dakika önce yazdı:

kürde veya değil belli aralıklara çinko ve b vitamin komplex kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
yankiFit, 14 dakika önce yazdı:

kürde değilim. ama vitamin mineral takviyesi yapıyorum. ek olarak çinko ve b6 alıyorum. iyi geri dönüşleri oluyor düzenli antrenman yapıyorsanız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
M4jeste, 14 dakika önce yazdı:

antrenman öncesi double kahve ve kreatin iyi oluyor pump, enerji ve konsantrasyon harika. multi yerine amino daha iyi olur

haklısın. ben kreatini sabah kalkınca shake içine atıyorum antrenman sonrası alıyorum bir de.kahve antrenman öncesi dediğin gibi 4 gram sabah da 2 gram alıyorum. bundan bir ay öncesinde salonda uyuklardım şimdi çok sağlam antrenmanlar çıkarıyorum.multi ve kreatinden vazgeçmem açıkçası. ama aminoyu da bir düşünebilirim tabi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
devildriver, 5 dakika önce yazdı:

haklısın. ben kreatini sabah kalkınca shake içine atıyorum antrenman sonrası alıyorum bir de.kahve antrenman öncesi dediğin gibi 4 gram sabah da 2 gram alıyorum. bundan bir ay öncesinde salonda uyuklardım şimdi çok sağlam antrenmanlar çıkarıyorum.multi ve kreatinden vazgeçmem açıkçası. ama aminoyu da bir düşünebilirim tabi.

günlük 6gr sadece kahve 9_9 1 fincan filtre kahve yaklaşık 150mg kafein içeriyor e çayı var kolası var? günlük kafein miktarı  300mg. ne zamandır bu şekilde tüketiyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2

multivitamin olarak ne alıyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
M4jeste, 9 dakika önce yazdı:

günlük 6gr sadece kahve 9_9 1 fincan filtre kahve yaklaşık 150mg kafein içeriyor e çayı var kolası var? günlük kafein miktarı  300mg. ne zamandır bu şekilde tüketiyorsun

antrenman zamanları böyle. kola haftada bir anca içerim. çay da günde 2 bardak. biliyorum fazla kafein alıyorum ama günde 11 saat çalıştığım bir iş hayatım olunca. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
devildriver    3
yankiFit, 6 dakika önce yazdı:

multivitamin olarak ne alıyorsunuz?

eskiden hardline kullanıyordum ama şu an eczanede satılan decavit adlı vitamin-mineral haplarını alıyorum. hem fiyatı çok uygun hem de içeriği çok kaliteli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2

eskiden hardline kullanıyordum ama şu an eczanede satılan decavit adlı vitamin-mineral haplarını alıyorum. hem fiyatı çok uygun hem de içeriği çok kaliteli. 

Bunu reçetesiz alabiliyoruz sanırım,çinkoyu reçeteyle satıyorlar nasıl alabilirim peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.