Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wfatihi

Testo enantath+boldenon küründe kür içi alınması gereken koruyucular

Önerilen İletiler

wfatihi    3

Testo enantath+boldenon küründe kür içi alınması gereken koruyucular?

16 haftalık kür. 

1-16.. 500 mg testo (ilerleyen haftalar 750 ye çıkabilir. 

1-12.. 500 mg boldenon 

Kür içinde almam gereken koruyucular? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Asıl etkisini uzun vadede gosteren ilacı 12. Haftada kesip de testoyu 16 hafta devam ettirmenin mantıgını kuramadım, cunku bi mantıgı yok. Kesinlikle ikisi de aynı anda kesilmeli 16. Haftada. Sonuclar cok daha iyi olacaktır, yan etki vs anlamında bi fark olmayacak. Kür ici klasik takviyeler al ekstra bisey gerektiren bi kür degil (çinko, milk thistle, b complex , nac 600 )  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Boldenon ve bkompleks geçiliyor galiba yavaş yavaş. Çarpıntı yaparsa kan mı verelim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
wfatihi, 10 saat önce yazdı:

Testo enantath+boldenon küründe kür içi alınması gereken koruyucular?

16 haftalık kür. 

1-16.. 500 mg testo (ilerleyen haftalar 750 ye çıkabilir. 

1-12.. 500 mg boldenon 

Kür içinde almam gereken koruyucular? 

Selamlar,

Değerli arkadaşlar

Boldenon küründe kompleks b vitamini alımı hakkında kısa bir tavsiyede bulunmak istiyorum.

Benim dalağım iki buçuk yaşında genetik faktörler nedeniyle alındı;

dolayısı ile kırmızı kan hücrelerinse alyuvarlarda değişiklikler meydana geldi.

demek istediğim benim normalde hemoglabin değerlerim çok alt sınırda idi.

ta ki boldenon kürüme başlayana kadar, boldenon kandaki kırmızı kan hücrelerini çoğaltıyor aynı şekilde b12 vitaminide.

ben kürde benexol b12 vitamini kullandım ve kür sonu kırmızı kan değerlerim çok tavan çıktı...

bunun sizler üzerinde bir negatif etki yaratıp yaratmayacağını bilmiyorum sadece siz değerli arkadaşlarımla bu durumu paylaşmak istedim.

saygılarımla

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wfatihi    3
oguzdalkilic, 5 saat önce yazdı:

Asıl etkisini uzun vadede gosteren ilacı 12. Haftada kesip de testoyu 16 hafta devam ettirmenin mantıgını kuramadım, cunku bi mantıgı yok. Kesinlikle ikisi de aynı anda kesilmeli 16. Haftada. Sonuclar cok daha iyi olacaktır, yan etki vs anlamında bi fark olmayacak. Kür ici klasik takviyeler al ekstra bisey gerektiren bi kür degil (çinko, milk thistle, b complex , nac 600 )  

Tamamdır sağolun 1-16-1-16 yapacağım ilaçları 👍 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.254
aylardanKASIM, 32 dakika önce yazdı:

DANABOL EKLEMEYİ DÜŞÜNMEDİNİZ Mİ DÜŞÜNMEDİYSENİZ NEDEN MERAK ETTİM ?

Bende neden büyük harfler ile yazdığınızı çok merak ediyorum mesela :)

Yazım dilinde büyük harfler ile cümleyi tamamlamak argo olarak değerlendirilmektedir bilginize ve forum kurallarına aykırıdır.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving, 8 dakika önce yazdı:

Bende neden büyük harfler ile yazdığınızı çok merak ediyorum mesela :)

Yazım dilinde büyük harfler ile cümleyi tamamlamak argo olarak değerlendirilmektedir bilginize ve forum kurallarına aykırıdır.

Keyifli forumlar.

işyeri bilgisayarından giriyorum bilgisayar şifresi büyük harf capslok açık kalmış yazdıktan sonra farkettim terkarar silip tekrar yazmakla uğraşmak istemedim aslında çok da üzerinde durulması gereken bir detay değil diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wfatihi    3
aylardanKASIM, Bir saat önce yazdı:

işyeri bilgisayarından giriyorum bilgisayar şifresi büyük harf capslok açık kalmış yazdıktan sonra farkettim terkarar silip tekrar yazmakla uğraşmak istemedim aslında çok da üzerinde durulması gereken bir detay değil diye düşünüyorum

Danabol eklemeyi veya eklememeyi ben kendim karar veririm dostum 👍 eklemeyi düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.254
aylardanKASIM, 1 saat önce yazdı:

Üzerinde durulması gereken bir detay lütfen bir daha tekrarlamayın.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wfatihi, 17 saat önce yazdı:

Danabol eklemeyi veya eklememeyi ben kendim karar veririm dostum 👍 eklemeyi düşünüyorum. 

tamam güzel kardeşim danabol eklemeye ben karar veriyim demedim zaten sen karar vericeksin nedenini öğrenmek istedim sadece boldenonu 12, haftada kestiğin için kararları senin verdiğin alenen ortada zeten o konuya sözüm yok ben kickstart amaçlı tavsiye ederim danabolu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.254
wfatihi, 19 saat önce yazdı:

Merhaba @aylardanKASIM size sadece önerisini sunmuş sunduğu önerinin aksine karar aldıysanız da tecrübelerinizden faydalanmak istemiş böyle bir katılım göstermiş konunuza burada kimse kimsenin avukatı değil zira platform yöneticisi olarak en dikkat ettiğim şeylerden birisi karşılıklı diyaloglar aşağılayıcı,ezici,küçük düşürücü, ego patlaması yapılan konuşmalar üye olduğunuz platformda yasak bilginiz olsun. 

Burada verilmesi gereken en uygun cevap örneği; Merhaba @aylardanKASIM kürüme dianabol eklemedim sebebi şudur. 

Gibi bir giriş yapıp hem karşınızdakine saygınızı sunabilir hemde merakını giderebilirdiniz. Burada herkes birbirine yardım etmek ve karşılıklı tecrübelerinden faydalanmak için ziyaret etmekte. Lütfen bir daha ucu sivri diyaloglar içinde bulunmayın.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

1-16 Testo olsun

1-15 Boldenon

Kick start için anapolon, Dianabol veya Turinabol ekleyebilirsin.

E2 yi kontrol edebilmek için gerekli arimideks alabilirsin test sonuçlarına göre miligram belirsin başlangıç için haftalık 0.5 yada 1 mg arimideks ile başla test sonuçlarına göre dozu düzenlersin.

Anapolon varsa karaciğer için Liv 52 öneririm bulamazsan milk thistle.

Gerekli vitamin ve minerallar ben olimp vitavitamin ben kullanıyorum.

Anapolon varsa kurunden nolvadex ile e2 yi kontrol altına almanı öneririm anapolon bitince arimideks'e geçersin

Mobil uygulama keşfettim galiba daha önce yazmıştım grupta içeriği gayet profesyonel hazırlanmış benim hoşuma gitti ismi Fitness Bilgi Bankası Android'e var ios ta var mı bilmiyorum tavsiye ederim güzel uygulama.

Not : Uygulama ile bir bağlantım yok sadece kaliteli bilgi edinebilecekleri kaynak tavsiye etmek için önerdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Bence danabol yada anapolon olmadan gayet iyi olur boldenon kurunde danabol kullanimini ben sahsen sevmiyorum zaten boldenonun kullanım amacına göre bence pekde iyi kombine olduklari soylenemez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Boldenon ile dianabol benzer ve kuzen ilaçlardır. Aralarındaki temel fark östrojenik etkileri tetikleyen bağ farklılıklarıdır.

Dianabolu kullanma amacımız su tutmasından faydalanıp ağırlık arttırmaktır ve ekstra başka bir grup steroidin etkisi ile bonus bir güç kazanmak belki kas kütlesinde minimal artış sağlamaktır değil mi ? fakat bu iki ilaç c17 in alfa ve betalarıdır.  bu iki ilacın aynı anda alınması dianabolun etkisini yani aromatizasyondan gelen su tutumu ve güç artışını törpülemekte ve karaciğerimizi ufacık farklar için gereksiz yormamızı sağlar. Bu amaç ile dianabolu kullanmıyorsanız onu bilemem fakat kas geliştirmek için dianabol kullanmadığınızı düşünüyorum eğer öyle ise zaten büyük bir mantık kargaşası var demektir.

Dn: Benim yorumumdur.Gözlemlerime ve ilaçların çalışma prensiplerine göre kurulmuş mantıklardır. Boldenon ile danabol kullanılmaz saçma denilmemektedir. Sadece zarar/fayda doğrusu üzerinde Deca-danabol gibi güzel bir kombinasyon yakalanamamasından ötürü benim tercih etmeme sebebimdir.

Dn2:Ayrıca boldenonu düşük östrojenik aktivite az su tutumu nedeniyle daha lean büyümek isteyenlerin,kondisyon artışı isteyen sporcuların kullanması gerektiğini düşünüyorum bu açıdan bakıldığında da dianabol ile kombinasyonunu hedef-sonuç ilişkisine de oturtamadığımı söylemeliyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
mhmt22, 5 saat önce yazdı:

1-16 Testo olsun

1-15 Boldenon

Kick start için anapolon, Dianabol veya Turinabol ekleyebilirsin.

E2 yi kontrol edebilmek için gerekli arimideks alabilirsin test sonuçlarına göre miligram belirsin başlangıç için haftalık 0.5 yada 1 mg arimideks ile başla test sonuçlarına göre dozu düzenlersin.

Anapolon varsa karaciğer için Liv 52 öneririm bulamazsan milk thistle.

Gerekli vitamin ve minerallar ben olimp vitavitamin ben kullanıyorum.

Anapolon varsa kurunden nolvadex ile e2 yi kontrol altına almanı öneririm anapolon bitince arimideks'e geçersin

Mobil uygulama keşfettim galiba daha önce yazmıştım grupta içeriği gayet profesyonel hazırlanmış benim hoşuma gitti ismi Fitness Bilgi Bankası Android'e var ios ta var mı bilmiyorum tavsiye ederim güzel uygulama.

Not : Uygulama ile bir bağlantım yok sadece kaliteli bilgi edinebilecekleri kaynak tavsiye etmek için önerdim.

Hocam konuyla çok alakalı değil ama anapolonun yaptığı jinoyu arimidex kesmez mi? Ben antidepresan kullanıyorum nolvadexle birbirlerine zıt ilaçlarmış yeni başladığım kürümde de anapolon var ve arimidex kullanıcam. Nasıl bir yol izlemeliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Mhmt38, 33 dakika önce yazdı:

Hocam konuyla çok alakalı değil ama anapolonun yaptığı jinoyu arimidex kesmez mi? Ben antidepresan kullanıyorum nolvadexle birbirlerine zıt ilaçlarmış yeni başladığım kürümde de anapolon var ve arimidex kullanıcam. Nasıl bir yol izlemeliyim

Anapolon dihidrotestosteronun bir türevidir ve aromatize edilemez fakat östrojenik aktivitesi en yüksek olan ilaçlardan birisidir. Antiaromatize ilacı olan
Cytadren ve Arimidex® gibi ilaçlar oluşabilecek jinekomastiyi engellemez.

kür sırasında düzenli novaldex almayın belirti gördüğünüzde alın diyeceğim fakat etkileşime girecek ilacınız olduğundan bence anapolon kullanmayın demem daha mantıklı tabiki karar sizin :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
tolgacan94, 43 dakika önce yazdı:

Anapolon dihidrotestosteronun bir türevidir ve aromatize edilemez fakat östrojenik aktivitesi en yüksek olan ilaçlardan birisidir. Antiaromatize ilacı olan

kür sırasında düzenli novaldex almayın belirti gördüğünüzde alın diyeceğim fakat etkileşime girecek ilacınız olduğundan bence anapolon kullanmayın demem daha mantıklı tabiki karar sizin :)

Teşekkür ederim hocam cevap için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    288
tolgacan94, 56 dakika önce yazdı:

Hocam yine rahatsz ediyorum kusuruma bakmayn. Klomen de tamoxifen gibi serm grubundaymış yaptığım araştırmaya göre. Kür içinde kullanılabilir mi klomen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wfatihi    3
Loving, 20.12.2017 - 12:29 yazdı:

Merhaba @aylardanKASIM size sadece önerisini sunmuş sunduğu önerinin aksine karar aldıysanız da tecrübelerinizden faydalanmak istemiş böyle bir katılım göstermiş konunuza burada kimse kimsenin avukatı değil zira platform yöneticisi olarak en dikkat ettiğim şeylerden birisi karşılıklı diyaloglar aşağılayıcı,ezici,küçük düşürücü, ego patlaması yapılan konuşmalar üye olduğunuz platformda yasak bilginiz olsun. 

Burada verilmesi gereken en uygun cevap örneği; Merhaba @aylardanKASIM kürüme dianabol eklemedim sebebi şudur. 

Gibi bir giriş yapıp hem karşınızdakine saygınızı sunabilir hemde merakını giderebilirdiniz. Burada herkes birbirine yardım etmek ve karşılıklı tecrübelerinden faydalanmak için ziyaret etmekte. Lütfen bir daha ucu sivri diyaloglar içinde bulunmayın.

Keyifli forumlar.

Anladım hocam benim yanlış anlamam ozaman

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wfatihi    3
aylardanKASIM, 20.12.2017 - 10:30 yazdı:

tamam güzel kardeşim danabol eklemeye ben karar veriyim demedim zaten sen karar vericeksin nedenini öğrenmek istedim sadece boldenonu 12, haftada kestiğin için kararları senin verdiğin alenen ortada zeten o konuya sözüm yok ben kickstart amaçlı tavsiye ederim danabolu

Benim yanlış anlamam kusura bakmayın. Kickstart olarak kullanmayı düşünüyorum. Boldenonu 16 yapacağım

tarihinde wfatihi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.