Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Takashi

Pct yardim

Önerilen İletiler

Takashi    119

Selamlar,

Omega meds marka 16 haftalık kürüm sona erdi.

Kürde 500 mg testo, 500 mg boldenon (SON 5 hafta iran testo) kullandım...

Kürüme 76 kg başladım zirve olarak 87 kilo gördüm şuan 83 kg kürüm biteli 1 ay oluyor pct için biraz geçiktim sanırım...

Test sonuçlarını siz değerli hocalarım ile paylaşıyorum yorumlarsanız sevinirim...

TEŞEKKÜRLER

lb60Xp.jpgSAYGILARIMLA...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fvx    101

değerler biraz normale dönmüş zaten , öncelikle prolaktin için 2 veya 3 günde bir yarım tablet cabaser(dostinex) , pregliny gereksiz gözüküor , 2 hafta boyunca günde 2 tablet tamoxifen(nolvadex) 1 tablet clomen yeterli olacaktır , kortizol önleme için ne olur ne olmaz günde 1-2 tablet ester-C  ve 1 tablet çinko

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
fvx, 12 saat önce yazdı:

değerler biraz normale dönmüş zaten , öncelikle prolaktin için 2 veya 3 günde bir yarım tablet cabaser(dostinex) , pregliny gereksiz gözüküor , 2 hafta boyunca günde 2 tablet tamoxifen(nolvadex) 1 tablet clomen yeterli olacaktır , kortizol önleme için ne olur ne olmaz günde 1-2 tablet ester-C  ve 1 tablet çinko

Hocam zaman ayırıp yanıtladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum saygılar sevgiler... 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Takashi, 1 dakika önce yazdı:

Hocam zaman ayırıp yanıtladığınız için teşekkürlerimi sunuyorum saygılar sevgiler... 

rica ederim , ayrıca tercihen tribulus ve keçi boynuzu pekmezi kullanabilrisin doğal testo artışına ciddi katkı sağlıyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
fvx, 18 dakika önce yazdı:

rica ederim , ayrıca tercihen tribulus ve keçi boynuzu pekmezi kullanabilrisin doğal testo artışına ciddi katkı sağlıyor

Hocam gıda tipi ester c kullanıyorum antrenman öncesi ve sonrası toplamda 1-1.5 gr kadar...

Konuyu açmışken ürün hakkında bilgi vermek istiyorum toz formda gıda tipi bir ürün 100 gr fiyatı şuanda 16 tl civarında hassas teraziniz varsa alıp kullanabilirsiniz...

Ek olarak balen marka türk menşeili bir tribulus ürünü kullanıyorum farkı hissediyorum gece yatmadan önce, idman öncesi kullanıyorum...

Annem köyden 3 çeşit doğal pekmez göndermiş elleri dert görmesin onları kullanıyorum beslenmemde bir fark olmadı aynı disiplin ile devam ediyorum...

saygılar sevgiler

teşekkürlerimi sunuyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.