Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tehlike

Yarışma için 750 mg testo ?

Önerilen İletiler

Tehlike    26

500 bolde 500 testo küründeyim ve 3.haftamı bitirdim.Nisanda yarışma varmış arkadaşım katılcak.Benimde aklıma soktu düşünmeye başladım bende.

Yanlız testoyu 750ye çıkarıp boldenin 500 de kalmasını önerdi.Siz ne düşünüyorsunuz ? Yaşım 19 ilk kürüm bu.

Bu yaşta ilk kürden 750 almak geri dönüşü olmayan birşeye sorun açar mi ?

tarihinde Tehlike tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81
Tehlike, 31 dakika önce yazdı:

500 bolde 500 testo küründeyim ve 3.haftamı bitirdim.Nisanda yarışma varmış arkadaşım katılcak.Benimde aklıma soktu düşünmeye başladım bende.

Yanlız testoyu 750ye çıkarıp boldenin 500 de kalmasını önerdi.Siz ne düşünüyorsunuz ? Yaşım 19 ilk kürüm bu.

500 alınca geri dönüşü olmayan soruna yol acmayacagını dusunuyosanız emin olun 750 ve 500 arasında cok fazla yan etki farkı yok. Testo boldeyle yarısmaya hazırlanmak da biraz hayal gibi, formunuz nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
oguzdalkilic, 7 dakika önce yazdı:

500 alınca geri dönüşü olmayan soruna yol acmayacagını dusunuyosanız emin olun 750 ve 500 arasında cok fazla yan etki farkı yok. Testo boldeyle yarısmaya hazırlanmak da biraz hayal gibi, formunuz nasıl

Anladım.Açıkcası derece gibi bi düşünce yok sadece tecrübe olsun kafasındayım.Ozaman diceksin 750ye niye çıkartıyosun maksat podyuma çıktıgımda bu formla çıkmaya utanmamışmı demesinler arkamızdan 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Tehlike, 13 dakika önce yazdı:

Anladım.Açıkcası derece gibi bi düşünce yok sadece tecrübe olsun kafasındayım.Ozaman diceksin 750ye niye çıkartıyosun maksat podyuma çıktıgımda bu formla çıkmaya utanmamışmı demesinler arkamızdan 😀

Ekstra bi yan etki falan gormezsin de yine de ilk kür 500 de kalsın, gelecekte yapacak biseylerin olsun, sabır işi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
Tehlike, 10 saat önce yazdı:

Şimdi soru ve olay çok saçma..

Yarışmaya hazırlanmak demek 500 testo 500 bolde küründeyim yarışma varmış giriyim demekle olacak iş değil... Yarışma olayı bambaşka bir olay .. Nisanda olacak yarışmaya çevremden 2 kişi hazırlanıyor.Çok yakınlarım sayılırlar.2 senedir bu yarışmayı bekliyorlar.Bir tanesi 105 kg da %15 yağ oranı var.Yarışma kilosu muhtemelen 75 olacak klasik vücutta yarışacak .... diğer 90 kg da %12 yağ oranında atletik te yarışacak.o da muhtemelen 75 kg baremine gelir yarışmaya kadar.

Bunları niye yazdım ? Olayın mantıgını ve gidişatını hafiften kavra diye...

500 testo 500 bolde ile yarışmaya hazırlanılır mı ? 

Bu tamamen senin şuanki form durumuna göre konuşulacak birşey.Ha uzun esterli kullanıyorsun yarışmaya kalab sürede bir kaç küçük değişiklik gerekecektir..

Dozajlamada senin formuna göre ayarlanacak birşey.1500 mg testodan aşağı almayıp hala podyuma bile çıkamayab gördüm.750 mg ile Türkiye 2.si olanıda..

Bu olayın %70 i genetik maalesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

20 senelik spor hayatımda iki defa hazırlandım podyuma cıkamadım istediğim basarıyı sağlayamadım çok dikkat etmen gerekiyor suyu bile ölçekle içecesin zamnı gelince emek cok ister kardeşim burdaki abilerini dinle saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.