Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tren

Test sonuçları 7. hafta ürünler sahtemi ?

Önerilen İletiler

Tren    7

Kürde 7. Hafta testo enanth ve trenbolon kürü . YalnıZ şöyle bir durum var  5 haftalık tren ve testoyu bir satıcıdan diğer 7 haftalığıda  bir başka satıcıdan aldm  yani ikinci aldığım satıcının ürünlerini kullanalı iki hafta oldu . Bırakmalımıyım kürü ve hangi tedaviyi yapayım ? Testo oranım normalin altında ?

IMG_2739.JPG

IMG_2740.JPG

tarihinde Tren tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tren    7
Tren, 34 dakika önce yazdı:

Kürde 7. Hafta testo enanth ve trenbolon kürü . YalnıZ şöyle bir durum var  5 haftalık tren ve testoyu bir satıcıdan diğer 7 haftalığıda  bir başka satıcıdan aldm  yani ikinci aldığım satıcının ürünlerini kullanalı iki hafta oldu . Bırakmalımıyım kürü ve hangi tedaviyi yapayım ? Testo oranım normalin altında ?

Baba sanki tren orjinal ama testo sahte gibi geldi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Tren, 10 dakika önce yazdı:

Baba sanki tren orjinal ama testo sahte gibi geldi 

Testoyu sahte veren adam treni orjinal mi verecek , en pahalı ilac tren 😂 t3 ve t4 de gayet normal yani trende calısmamıs testo da. Bir arkadasın daha hayalleri çöpe gitti işte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
oguzdalkilic, 1 dakika önce yazdı:

Testoyu sahte veren adam treni orjinal mi verecek , en pahalı ilac tren 😂 t3 ve t4 de gayet normal yani trende calısmamıs testo da. Bir arkadasın daha hayalleri çöpe gitti işte 

Kardeşim fsh lh dibe durmuş bence ikinci ürünü aldığım hani son iki haftadır kullandığım tren ve testo orjinal ama ilk 5 haftayı aldığım sahte belli yani . Son ürünlere devam edim kür sonumu bida test yapayım bilemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Tren, 6 dakika önce yazdı:

Kardeşim fsh lh dibe durmuş bence ikinci ürünü aldığım hani son iki haftadır kullandığım tren ve testo orjinal ama ilk 5 haftayı aldığım sahte belli yani . Son ürünlere devam edim kür sonumu bida test yapayım bilemedim

Dostum 2 haftadır orjinal testesteron vuruyorsun ve total testesteronun normalin altında oyle mi? Kendimizi kandırmayalım malesef ilaclar sahte. Forumda 2. Haftada teste giden baska arkadasların da örnekleri vardı, burak hocadan temin eden bi arkadasın da vardı yanlıs hatırlamıyosam. Testesteron zirve yapmıstı 2 haftada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
oguzdalkilic, 1 dakika önce yazdı:

Dostum 2 haftadır orjinal testesteron vuruyorsun ve total testesteronun normalin altında oyle mi? Kendimizi kandırmayalım malesef ilaclar sahte. Forumda 2. Haftada teste giden baska arkadasların da örnekleri vardı, burak hocadan temin eden bi arkadasın da vardı yanlıs hatırlamıyosam. Testesteron zirve yapmıstı 2 haftada

Oğuz kardeşim peki fsh lh neden diplerde  onu anlamadm ?  Bunu tren dibe çekmezmi ? Bide bu dakikadan sonra neyapmam gerekir ? Lh ve fsh ı yükseltmek için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Tren, 3 dakika önce yazdı:

Oğuz kardeşim peki fsh lh neden diplerde  onu anlamadm ?  Bunu tren dibe çekmezmi ? Bide bu dakikadan sonra neyapmam gerekir ? Lh ve fsh ı yükseltmek için

Kullandıgın 2-3 ampulde bile cok az miktarda testo veya tren olsa (50-60gr kadar) bu bile yeterli olur o degerleri 0 a cekmeye, bu orjinal oldugunu gostermez yani. Daha fazla vucuduna iğne girdigine degmez, kürü kes kücük bi pct yap bana kalırsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
oguzdalkilic, 6 dakika önce yazdı:

Kullandıgın 2-3 ampulde bile cok az miktarda testo veya tren olsa (50-60gr kadar) bu bile yeterli olur o degerleri 0 a cekmeye, bu orjinal oldugunu gostermez yani. Daha fazla vucuduna iğne girdigine degmez, kürü kes kücük bi pct yap bana kalırsa

Anladım kardeşim . Diğer hocalarımında yorumunu bekliyorum . Ayrıca bu satıcıyıda ifşa edecegim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Tehlike, 51 dakika önce yazdı:

@Loving hocamdan aldığım iran testoyu kullanıyorum. 2 Haftalik kullanım sonucu test sonuçları ;

QpLAzv.png

Gayet güzel sonuçların uzun ester biraz geç sonuç versede 2 hafta için gayet iyi. iran düz duvara tırmandırır uzun vadede kesinlikle herkese tavsiye ederim ödem yapıyor diyorlar ama bende kullanırım uzun süredir hiç bana ödem yaptığına denk gelmedim mesela.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
Bay-T, 5 dakika önce yazdı:

Gayet güzel sonuçların uzun ester biraz geç sonuç versede 2 hafta için gayet iyi. iran düz duvara tırmandırır uzun vadede kesinlikle herkese tavsiye ederim ödem yapıyor diyorlar ama bende kullanırım uzun süredir hiç bana ödem yaptığına denk gelmedim mesela.

Bendede ödem yapmadı şuana kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
Bay-T, 7 dakika önce yazdı:

Hocam benim sonuçlar için ne dersiniZ . Neyapmak gerekir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Tren, 35 dakika önce yazdı:

Hocam benim sonuçlar için ne dersiniZ . Neyapmak gerekir

Prolaktini belli seviyede tutmak adına cacbaasere başlaman yeterli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Prolaktini belli seviyede tutmak adına cacbaasere başlaman yeterli.

Lh ve fsh oranlarıda yükselir mi zamanla hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
gökhan1501030193, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba kardeşim,yalnız Testosteron mu kullanıyorsun eğer öyleyse dozajını ve kür içinde aromataz inhibitörü kullanıp kulanmadığını paylaşırsan çok sevinirim,kullanıcak arkadaşlarda fikir edinmiş olur saygılar...

500 testo-500 bolde kullanıyorum.Kür içinde proviron,vitamin ( kalsiyum,c,magnezyum),nac 600 alıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Tren, 4 saat önce yazdı:

Lh ve fsh oranlarıda yükselir mi zamanla hocam

Yükselmesin niye yükselecek ? :D ilacın çalıştığı sürece yükselmez pct den sonra yükseliş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
Bay-T, 17 saat önce yazdı:

Yükselmesin niye yükselecek ? :D ilacın çalıştığı sürece yükselmez pct den sonra yükseliş.

Testom sahte çıkınca bian bildiklerimide unuttum Rabbim kimsenin başına vermesin 😊 Dedigin gibi hocam pct de pregnl kendine getirecektir değerleri :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.