Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Tren enantate

Önerilen İletiler

Mhmt38    287

Öncelikle hayırlı forumlar. Kendimden bahsedeyim ektomorf yapıda 29 yaş 183boy 73kg. 65 kg başladığım testo deca anapolon küründen 10 kg aldım. Kür sonu su kaybıyla 73 kg da tutundum. Benim açımdan tatmin ediciydi. Yıllar önce yaptığım sustanon danabol only danabol küründen sonuç alamamıştım. Bu kürümde şöyle bi plan yaptım.

1-16 500 mg testo enantat

1-16 500 boldenon

1-10 300 tren enantat

1-4 100 mg anapolon 

Kür planı nasıl tecrübeli arkadaşkarımdan hocalarmdan yardım istiyorum.

tarihinde Mhmt38 tarafından düzenlendi
Yazım hatası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

RoCK    12
Mhmt38, 18 dakika önce yazdı:

Öncelikle hayırlı forumlar. Kendimden bahsedeyim ektomorf yapıda 29 yaş 183boy 73kg. 65 kg başladığım testo deca anapolon küründen 10 kg aldım. Kür sonu su kaybıyla 73 kg da tutundum. Benim açımdan tatmin ediciydi. Yıllar önce yaptığım sustanon danabol only danabol küründen sonuç alamamıştım. Bu kürümde şöyle bi plan yaptım.

1-16 500 mg testo enantat

1-16 500 boldenon

1-10 300 tren enantat

1-4 100 mg anapolon 

Kür planı nasıl tecrübeli arkadaşkarımdan hocalarmdan yardım istiyorum.

şimdi burdaki arkadaşların yorumlarına göre senin formunda olan birinin anapolon tren kurune girmemesi lazım boy ve kilo olarak ayrıca  2 yada bilemedin 3. kurun olacagından sana bununla ilgi tavsiyelerde bulunmamam lazım cunkü anapolon yan etkisi fazla olan bir ilaç ternde guclu anabolik ve androjenik. sana anapolon ve trenle ilgili tecrubelerimi anlatırsam bana adamın 2. kuru ve kas kutlesi fazla değil önce ilaçsız iyi beslenip bulk yapsın diyecekler. beni seni teşvik etmekle itham edecekler. kararsız kaldım. 

dostum sen bu kurden vazgeç sana göre değil bakasana 

birde merak ettiğim şey neden 16 hafta aynı doz ?? ayrıca 12 ile 16 hafta arasında  nekadar fark olacagını dusunuyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

olayın başından girersek aslında senin hiç kur yapmamış olman sadece duzgun bir ilaçsız bulkla ve sonrası ilaçsız temiz bir definasyonla  90 kilolara gelmiş olman lazımdı. sonra kuru planlayabilirsin. bu konuda yardımcı olabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Hocam öncelikle saol yorum için. Birincisi bu benim ilk kürüm değil. İkincisi ektomorf yapıda bi insan doğal yollarla kilo alamaz benim denemediğim bişey kalmadı. İlk kürdede 10 kilo kadar kazanım oldu. Ben bu kürde 80 kiloya çıkıp oralarda tutunmak istiyorum. Boldenonun iştah açıcı özelliğimden dolyı düşündüm. Etkisinide 12. Haftadan sonra gösterdiği için 16 hafta 10. Haftadan sonra 750 ye çıkarabilirim. Dınabol ekto yapıda birinde etkili değil o yüzden anaplon var bide bende aşırı iştah açıyo. Sadece tren dozajında kafamda soru işareti var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

anapolon 4 hafta az olmuş en az 6 hafta yapmalısın kur sonuna kadar dayandırırsan anapolonla aldıgın kutleyi hemen kaybetmezsin. boldenun bu kurde çok fonksiyonunu görmedim 12 haftada aldıgın kutlede 16 haftaya uzatman çok  birşey değiştirmeyecek. ne testo ne bolde  ama illa ekleyeceğim diyorsan önerim şudur

testo 1/8 500    8/12 750 ( 8 den sonra arttırmazsan pek birşey görmeyeceksin platoya ulaştın çünkü)

anapolon 3. hafta başla ilk hafta 50 mg al sonra 8 haftaya kadar  100 mg ( 6-8 hafta seçimini sana bıraktım 8 haftadan fazla kesinlikle kullanılmaz!!!) 

treni 11 haftaya çıkar (200-400 arasında alabilirsin)

boldede 1/12 500

kuru 12de kes boşuna kendini yorma 

anapolon alıyorsan tamoksifen unutma 40 mg gunluk kc koruyucular omega anti oksidanlar mutlak suretle alınmalı. duzenli hemogram kc enzimlerine baktırmalısın

anapolon kc toksitesi yuksek bir ilaçtır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Hocam boldenon asıl etkiyi 12. Haftadan sonra gösterir diyorlar o yüzden düşünmüştüm. Bi espirisi yok diyosan senin yazdığın şekilde yaparım. İnşallah sonuçlar tatmin edici olur.

Hocam siz baya tecrübeli gibisiniz bu konuda bide su tutumundan dolayı kramplar oluyo ona yapabilrcrğimiz bişey varmı. Şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

Vücutta şu sodyumla Tuzla beraber tutulur. Karşılığında ise böbrek tubullerinden potasyum atılır su tutulumuyla beraber artan kan hacmi ve hücreler arası artan sıvı matrikste iyon konsantrasyonu değişir. Krampları onleyebileceginiz yegane ilaç magmezyum dur effervesan tablet şeklinde şu atilip eriyen form seklinde satılır. Günde bir kez alman yeterli

Şu diyip durmuşum 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
RoCK, 10 dakika önce yazdı:

Şu diyip durmuşum 😂😂

Olur hocam öyle. Bu arada ilk mesajda ironi yapmışsınz ben yeni farkettim. Bide boldenonun 12 hafta üzeri espirisi yok diyosunuz değilmi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
Mhmt38, 27 dakika önce yazdı:

Olur hocam öyle. Bu arada ilk mesajda ironi yapmışsınz ben yeni farkettim. Bide boldenonun 12 hafta üzeri espirisi yok diyosunuz değilmi.

Sadece testo boldenon kullansan boldenon için ciddi etki gören birçok insan var arkadaşın dediği diğer ilaçlar olduğu için kendini yorma 12 hafta yeterli diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12
caner06, 16 dakika önce yazdı:

Sadece testo boldenon kullansan boldenon için ciddi etki gören birçok insan var arkadaşın dediği diğer ilaçlar olduğu için kendini yorma 12 hafta yeterli diyor

aynen boldenon testonun androjenik ve estrojenik etkileri azaltımış halidir. sen only testo kullansan oky kullan boldeyi ama zaten anapolon gibi yuksek estrojenik anabolik , tren gibi güçlü androjenik anabolik ilaç alıyorsun boldenin çok anlamı kalmaz boyle bir kurde. yerinde olsam kullanmam anapolonu 3-11 alırım olay biter. illa kullanacagım diyorsanda 12de bırak. 

gelelim sure meselesine bolde için cycle da uzun kullanımda etki çıkarder ama bu 16 hafta demek değil en az 8 haftadan söz ediliyor ve 12 hafta için idealder. ama ben uzun kullanacagım oky kullan ben sana sunu diyorum 12 haftada aldın 8 kilo sen bunu 16 ya aynı dozla devam etsen max yarım kilo fark eder etmez bunada değmez pskolojik ve fiziksel yorgunluğunda cabası.

uzun kurlere karşı değilim uzun kurlerde ilaç değişiklikleri definasyonlar falan vs gibi bir çok farklı mevzu var. 22 haftalık kür duydunuzmu  hiç?? mesela 22 haftalık super blitz lean mass cycle var ama sayısını bile hatırlamadığım kadar cok ilaç değişikliği oluyor kısa aralıklarla.

birde aslında sunu söylemek istiyorum her nekadar kurde yapsanız aldığınız verim ( ilaçları orjinal kabul ediyorum) tamamen beslenmenizle alakalı. bu konu kullandıgın ilaçlardan daha önemlidir. aman beslenmeye dikkaet edelim bosuna kurek çekmeyelim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287
RoCK, 1 dakika önce yazdı:

aynen boldenon testonun androjenik ve estrojenik etkileri azaltımış halidir. sen only testo kullansan oky kullan boldeyi ama zaten anapolon gibi yuksek estrojenik anabolik , tren gibi güçlü androjenik anabolik ilaç alıyorsun boldenin çok anlamı kalmaz boyle bir kurde. yerinde olsam kullanmam anapolonu 3-11 alırım olay biter. illa kullanacagım diyorsanda 12de bırak. 

gelelim sure meselesine bolde için cycle da uzun kullanımda etki çıkarder ama bu 16 hafta demek değil en az 8 haftadan söz ediliyor ve 12 hafta için idealder. ama ben uzun kullanacagım oky kullan ben sana sunu diyorum 12 haftada aldın 8 kilo sen bunu 16 ya aynı dozla devam etsen max yarım kilo fark eder etmez bunada değmez pskolojik ve fiziksel yorgunluğunda cabası.

uzun kurlere karşı değilim uzun kurlerde ilaç değişiklikleri definasyonlar falan vs gibi bir çok farklı mevzu var. 22 haftalık kür duydunuzmu  hiç?? mesela 22 haftalık super blitz lean mass cycle var ama sayısını bile hatırlamadığım kadar cok ilaç değişikliği oluyor kısa aralıklarla.

birde aslında sunu söylemek istiyorum her nekadar kurde yapsanız aldığınız verim ( ilaçları orjinal kabul ediyorum) tamamen beslenmenizle alakalı. bu konu kullandıgın ilaçlardan daha önemlidir. aman beslenmeye dikkaet edelim bosuna kurek çekmeyelim. 

Hocam çok haklısınız dediğim gibi boldenonu iştah uyarımı ve kalıcılık artar mı diye düşündüm deca sonrası boldenonun tek başına bana bi getirisi olmaz diye düşünüyrum. Benim vucut tipinin kilo alması çok zor anapolon bizim ilacımız. Öyle diyorsanız ben boldenonu tamamen çıkarır. Bi sonraki kürde artık temiz olsun diye girerim boldeyi. Benim nihai amacım genetiği kırmak bi önceki testo deca küründe ilaçların sağlam çalışmasına rağmen kürün ortasında anapplon ekleyene kadar kilo alamadım. Anaplonu kullanır kullanmaz ani kilo artışı oldu 4 haftada. Bu kürde en güçlü anabolizanlarla giripi 80 kilo üzerine çılkarsam sonraki kürlerde daha temiz ilaçlara yönelirim yada doğal devam ederim. 1 yıldan fazladır bb yapıyorum ağırlıklarda hemen ilerleme kaydediyorum ama kilo olayı motivasyonumu yerle bir ediyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.