Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sursedat

Bu kür uygunmudur?

Önerilen İletiler

Sursedat    0

Boyum 1,73  Kilo 80 buyume kuru icin 12 haft pripionat 12 hafta deca kuru yapicam deca 200 mg tek ampul marka gep sizce uygunmudur ucuncu kurum 5 seenedir bu isin icindeyim 2 kere daha once kure girdim spor gecmisimin 3 uncu yilinda sonra 4 uncu yilindada eczane kuru diye adlandirdigim kuru kullandim bu kur ile 3 uncu kurumu yapicam ve 6 inci yilima giriyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Anlasılır olmamıs. 12 hafta sadece propionate sonra da 12 hafta sadece deca kullanacaksın gibi yazmıssın. İkisini birlikte 12 hafta dusunuyosan decayı en fazla 10 hafta yap sıkıntısını yasarsın 12 haftanın. Hatta ben 8 de bırak derim deca icin 12 uygun degil bana gore. Deca iranın 25 mg olanı olsaydı propionate ile kullanmak uygun olabilirdi fakat gep deca ise hic kısa esterin bi anlamı yok enanthate olmalı kesinlikle. Markaya gelince orjinalse marka farketmez ama yinede gepin decasını ben begenmedim hic tavsiye etmem. İran deca favorim. Testesteron da hic fark gormedim markalar arasında bugune kadar, orjinalse 3 asagı 5 yukarı hepsi aynı etkiyi verdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sursedat    0

@oguzdalkilic peki nasil bir sikinti oluyor 8 haftanin ustunde deca da yani neden 8 haftada birakmak daha dogru  bu arada ikisini birlikte 12 haft dusunuyorum evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
HallOfFame, Bir saat önce yazdı:

Deca 12 hafta üstü olmalıdır diye biliyorum ben etkisini zaten 6 haftadan önce göstermez.

Kimden duyduysan iliskini kes, herhangi bi forumda okuduysan uyeligini iptal et yarar gelmez zarar gelir. 10 hafta olabilir 12 de cok buyuk sıkıntılar cıkarmaz fakat gereksizdir ekstra seyler vermez sana 2-3 hafta fazla olması. Decadan alacagını 8-10 haftada zaten alırsın. Arkadasın dedigi 12 haftanın üstünde alınan ilac boldenondur. İnsallah birgün decayı 12 hafta üstü almayı kendisi de denemez :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
Sursedat, 2 saat önce yazdı:

@oguzdalkilic peki nasil bir sikinti oluyor 8 haftanin ustunde deca da yani neden 8 haftada birakmak daha dogru  bu arada ikisini birlikte 12 haft dusunuyorum evet

Testislere baskısı en yuksek ilaclardan bitanesi ve onceki mesajımda belirttigim gibi 10 hafta decadan alacagın herseyi alman icin yeterlidir. Ha bu arada decayı 10.hafta kesip testoyu 12 hafta kullanman gerekir, deca testesteronu baskıladıgından dolayı decayı kesip bi 2 hafta daha testesteron kullanmak mantıklı olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.