Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tren

Tren küründe arimidex kullanıml

Önerilen İletiler

Tren    7

2 yıldır bu forumu ciddiyetle takip ediyorum aranıza katılmak yeni nasip oldu ve ayakta alkışlıyorum , bilgi paylaşan elleriniz dert görmesin. Değerli arkadaşlar 4 haftadır ikinci kürümü yapıorum ilk kürüm sustanon primabolandı . Bu sefer testo enant ve tren kullanıyorum haftada 400 tren 500 testo enant ve günlük 30 mg danabol hergün sabah 25 akşam 25 mg proviron, multivitamin , iki güne bir apikobal günde 2 tablet ester c antremandan snrada ayrıca c vitamini , günlük 2 tablet omega 3 , 1 kapsül çinko , 2-3 güne bir arimidex ve her öğünle birlikte milk thistle kullanıyorum. 73 kg ile küre başladm 1 ayda 80 kg oldum , fikirlerinizi almak istedim arimidex ne zaman kesilmeli ve  kürü 8. Haftadamı bitireyim 12. Haftadamı bitireyim ayrıca  ekleyip çıkaracagınız birşey varmı ? Danabolüde 6. Haftada kesecegim. 

tarihinde Tren tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252

Kür içi çinko alıyorsanız arimidexe gerek yok östrojeni tek başında baskılar zaten. Ciddi anlamda işin jinekomastiye doğru gittiğini fark ederseniz ancak kullanın aksi halde ben kür içi yan etki görmedikçe tavsiye etmiyorum. Deca ve tren kürlerinin olmazsa olmazı "CABASER" dir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

bir önceki kürümdede gögüs bölgemde yanmalar meme uçlarımda şişkinlik gibi jino belirtileri başlamıştı , oysa yine çinko kullanıordum ama bu sefer arimdex yoktu kürümde . bende kür içinde tamoxifende başlamıştım . 14. Günün sonunda tüm belirtileri kesmiş ve rahatlamış kürüme son hız devam etmiştim. Şimdide ilkine göre ağır bir kür giriyorum ve jino belirtlileri olmayınca Arimidex sayesinde diye düşündüm , bazılarıda 2 güne bir değilde 4 güne bir iç arimidexi diyorlar , 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Kürlerim de östrojen seviyesine göre arimideks eklerim 3-4 hafta da bir gider test yaptırırım ona göre miligram ve ilaçları belirlerim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Tren, Bir saat önce yazdı:

bir önceki kürümdede gögüs bölgemde yanmalar meme uçlarımda şişkinlik gibi jino belirtileri başlamıştı , oysa yine çinko kullanıordum ama bu sefer arimdex yoktu kürümde . bende kür içinde tamoxifende başlamıştım . 14. Günün sonunda tüm belirtileri kesmiş ve rahatlamış kürüme son hız devam etmiştim. Şimdide ilkine göre ağır bir kür giriyorum ve jino belirtlileri olmayınca Arimidex sayesinde diye düşündüm , bazılarıda 2 güne bir değilde 4 güne bir iç arimidexi diyorlar , 

Arimidex kullanım durumu ve gün sıklığı östrojen seviyenize göre belirlenir ezbere yapılmaması lazım. Evet çinko baskılar ama sorun çıkmasına engel değildir sert kürlerde. Arimidex kullanılabilir ama ben tavsiye etmiyorum yan etki görmedikçe vücuttan su atar ve kür performansınızı yarılar çünkü. Karar sizin tabi.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7

Teşekkür ederim . Peki hastanede doktora hormon testi istiyorum desem yeterlimi östrojn testini ayrıca belirteyim mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
daekmean    0

tren kurlerinde ostrajen degilde prolaktin kontrol altina alinmasi gerekir.sayet aromatize olan bir ilac degil. arimidex bosa alinicak hatta kurdeki verimi dusurucektir.

burda prolaktin kaynakli sorun yasarsan cabaser kullanicaksin.

cabaser de tren etkisini yuzde 50 ile 70 oranda azaltir.yani son care olarak kullanilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
daekmean, 23 saat önce yazdı:

tren kurlerinde ostrajen degilde prolaktin kontrol altina alinmasi gerekir.sayet aromatize olan bir ilac degil. arimidex bosa alinicak hatta kurdeki verimi dusurucektir.

burda prolaktin kaynakli sorun yasarsan cabaser kullanicaksin.

cabaser de tren etkisini yuzde 50 ile 70 oranda azaltir.yani son care olarak kullanilir.

Sonnogoku, 10 saat önce yazdı:

Yok %100 azaltır! Ne alaka hocam? Nerden okudunuz nerden edindiniz bu bilgiyi kaynak gösterir misiniz? 

Arkadaş bayağı uçmuş yüzde 50 yüzde 70 verimi düşürmek demek neredeyse hiçbir fayda görmemek demek aşırı abartmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren, 08.10.2017 - 23:14 yazdı:

2 yıldır bu forumu ciddiyetle takip ediyorum aranıza katılmak yeni nasip oldu ve ayakta alkışlıyorum , bilgi paylaşan elleriniz dert görmesin. Değerli arkadaşlar 4 haftadır ikinci kürümü yapıorum ilk kürüm sustanon primabolandı . Bu sefer testo enant ve tren kullanıyorum haftada 400 tren 500 testo enant ve günlük 30 mg danabol hergün sabah 25 akşam 25 mg proviron, multivitamin , iki güne bir apikobal günde 2 tablet ester c antremandan snrada ayrıca c vitamini , günlük 2 tablet omega 3 , 1 kapsül çinko , 2-3 güne bir arimidex ve her öğünle birlikte milk thistle kullanıyorum. 73 kg ile küre başladm 1 ayda 80 kg oldum , fikirlerinizi almak istedim arimidex ne zaman kesilmeli ve  kürü 8. Haftadamı bitireyim 12. Haftadamı bitireyim ayrıca  ekleyip çıkaracagınız birşey varmı ? Danabolüde 6. Haftada kesecegim. 

hocam ilacların markaları neler ve günlük beslenmeniz nasıl bende aynı kürdeyim sayılır ama acetat ve bodlenon var :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

:)) çok değişik şey okudum bunları nerden okuyor yada öğreniyorsunuz :)) bune abi.  şimdi trenbolon aromatize olmaz ostrojenik etkiye sahip değildir sen armidex alırsa nemi olur hiçbir şey:)) armidex aromataz inhiibitorudur arkadaşlar:))  trenbolonun prolaktin değil :)))))  o nerden çıktı progenstajenik etkisi vardır azda olsa yani progestron etkisi  progesteronda vucutta fazla oldugunda gidip östrojen reseptorlerini uyarabilir mesela meme dokusunda yani biz yuksek trenbolon alıyorsak direk östrojen reseptor blokeri kullanmamız lazım oda novladextir 20-40 mg gunluk.  ayrıca trenbolon 5 alfa redukta enzimiyle metabolize olmaz yani finasterid gibi ilaçlar trenbolonun cilt ve saç üzerine kötü etkilerini (sivilce saç dökülmesi gibi ) engellemez. Saygılar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
Frank_McGrath, 16.10.2017 - 22:31 yazdı:

hocam ilacların markaları neler ve günlük beslenmeniz nasıl bende aynı kürdeyim sayılır ama acetat ve bodlenon var :)

Tren enanth markası gamma , testo enantda balkan pharma kardeşim . Ben uzun ester tercih ettim treni o yüzden enanth aldım :)  sabah kalkıyorum protein tozumu içiyorum ardından 100 gram kaşar ve 5 yumurta yiyorum üstünede yarım litre süt . Öğlen makarna üstü tavuk onunda üstüne 200 gr yoğurt . Günde bir litre ayran içerim ayrıca çok severim . Akşamda sadece tavuk yada tonbalığı. Ekmek olarakta tambuğday ekmegi tüketiyorum az oranda kardeşim . Bu bahsettigim 3 öğün arasındada ders çalışırım ve elimdede yulaf vardır kaşıklarım habire :) Antremandan önce ve sonra protein tozumuda içiyorum . Aminoasit ve omega 3 tabletlerimide gün içinde öğünlerden sonra alıyorum . Diğerleride koruyucu preparatlar ztn ; çinko multivitamin ester c apikobal  ve sabah akşam 25 mg proviron 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tren    7
RoCK, 22.10.2017 - 17:19 yazdı:

:)) çok değişik şey okudum bunları nerden okuyor yada öğreniyorsunuz :)) bune abi.  şimdi trenbolon aromatize olmaz ostrojenik etkiye sahip değildir sen armidex alırsa nemi olur hiçbir şey:)) armidex aromataz inhiibitorudur arkadaşlar:))  trenbolonun prolaktin değil :)))))  o nerden çıktı progenstajenik etkisi vardır azda olsa yani progestron etkisi  progesteronda vucutta fazla oldugunda gidip östrojen reseptorlerini uyarabilir mesela meme dokusunda yani biz yuksek trenbolon alıyorsak direk östrojen reseptor blokeri kullanmamız lazım oda novladextir 20-40 mg gunluk.  ayrıca trenbolon 5 alfa redukta enzimiyle metabolize olmaz yani finasterid gibi ilaçlar trenbolonun cilt ve saç üzerine kötü etkilerini (sivilce saç dökülmesi gibi ) engellemez. Saygılar

Kardeşim bende hergün değişik bilgiler öğreniyorum ve herkez çok net konuşuyor 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.