Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

builderkerem

Kür tercihi bulk ve definasyon arasında kaldım.

Önerilen İletiler

Abilerim, hocalarım ve kardeşlerim cümleten merhabalar. Hayırlı forumlar diliyorum. Öncelikle kendimden bahsedeyim, bu foruma 2014 yılında üye olmuştum. Öğrenciyken omuz sakatlığım esnasında DECA girsem mi girmesem mi kararsızlıklarla boğuşurken üye olmuştum bilgi almak adına. Öncelikle onun bilgisini sunayım. Omuz sakatlığım kronik. Kortizon yaptırdıktan sonra 1.5 yıl kadar önce tekrar başlayabildim. Fizik tedavi dahilinde bir çok ilacın da içine girdiği (hormonal olmayan) tedavilerden sonuç alamadım. Fotoğrafları zaten yükleyeceğim. Şu an kısıtlı da olsa bazı bölgelerde 1 en fazla 2 hareket girebilsem de çok iyi bir şekilde ilerlediğimi düşünüyorum (sakatlık dahilinde.) Şimdi sorum şu olacak. Belim biraz kalın. Ön 4 lü karın kaslarım duruyor. Hiçbir şekilde ciddi anlamda diyet yaparak o beli inceltmeye çalışmadım. Sebebi de çok şey yiyerek büyümeye çalışmaktan zevk almam. Bel inceltmek için giriştiğim diyet ve programa 3-4 gün sadık kalıyorum, sonra tekrar alıp başını gidiyor. Kışta geliyorken nihai amacım sağlam dozajlı bi TESTO E & DECA kürüne girip, hem omzuma faydası olabilme ihtimali olan, hem de bana hacim kazandırabilecek bir kür yapsam mı acaba? diye düşünmeden edemiyorum. Fakat yağ oranım ne çok düşük, ne çok yüksek. Zaten fotoğraflardan buna karar verirsiniz. Bu yağ oranı ile TESTO E & DECA kürüne girdiğimde daha fazla yağlanıp su tutacağım için jinekomasti olma ihtimalinden korkmuyor değilim. Diğer bir soru işareti ise şu an PÖH yedeklerdeyim. Yedekten sıra beklerken aynı zamanda olmaz ise önümüzdeki alımlarda tekrar gireceğim mülakatlara. 90 95  civarı olmamın orada sorun olarak görülebilmesinden korkuyorum. Bu sebeple de diğer bir seçenek olarak TESTO PROP & WİNSTROL kürüne girerek belimi inceltip vücuduma biraz derinlik katmak. Kürler ve anabolizanlar hakkında ciddi anlamda bir bilgiye sahip değilim. Sadece etkilerini okuduğum kadarı ile biliyorum. 24 yaşında bir kardeşinizim. Görseller eşliğinde beni aydınlatarak yardımcı olabilirseniz çok memnun kalırım :)

ARAYA BİR TANE DE BAŞLAMADAN ÖNCESİ ATIYORUM BONUS OLARAKTAN :) 

Bu arada, illa da bir küre giricem diye bir kaide yok. Sadece bir düşünce. Derseniz ki kardeşim, devam et küre felan bulaşma, aynen yoluma devam ederim. Bu arada kısıt olarak, göğüs bölgesinde sadece CABLE CROSSOVER omuz hizasına çekip yapabiliyorum. Sırtta ise DAR TUTUŞ LAT PULLDOWN ve BARBELL ROW, omuzda ise sadece hafif ağırlıkla LATERAL RAİSE yapabiliyorum.

19959130_1500991466628297_341719167055261997_n.jpg 22291941_1582042605189849_1221685922_n.jpg

22323067_1582042475189862_1647794138_n.jpg 22331033_1582042585189851_1276656436_n.jpg

22386329_1582042485189861_301105711_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mhmt22    79

İlk öncelikle geçmiş olsun güzel gelişim göstermişiniz müsabık sporcu olmayı düşünmüyorsanız profesör anlamda yarışmalara katılmayı düşünüyorsan benim görüşüm hiç gerek yok illa ben ilaç kullanacağım diyorsan ilk öncelikle yağ oranını biraz aşağı çekmeni öneririm sonra küre girme ni tavsiye ederim. İlk kür de deca yerine Boldenon kullanmak daha makul. Aşağıda örnek paylaşıyorum.

1-6 Turinabol 50 mg

1-4 Testo Enanthat 250 mg

1-4 Boldenon 200 mg

5-14 Testo Enanthat 500 mg

15-16 Testo Enanthat 250 mg

5-15 Boldenone 400 mg

13-17 Winstrol 40 mg ( tablet - enjeksiyon çok can yakıyor )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Andraste1    7

dostum madem pöh için problem olacak niçin bulk kürü yapmak istiyorsun :) @mhmt22 arkadaşa katılıyorum illada bulk yapacaksan boldenon ve turinabol güzel tercih olacaktır fazla su tutmazsın ama benim tavsiyem önce bir definasyon kürüne girmen (pöh için)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Yag yakicaksanizda winstrol kullanmayin.Eklem agrilari dahada artar sakatliginiz varsa cok riske atarsiniz.Bulkada gerek yok gayet hacimlisiniz.

Rehab hareketleri yapin omuza,presslerden ziyade high rep izole(lateral,facepull vs) yapmaniz hem sakatlik konusunda yardimci olur hemde fazla riske atmadan hacime katkida bulunur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22, 10 saat önce yazdı:

İlk öncelikle geçmiş olsun güzel gelişim göstermişiniz müsabık sporcu olmayı düşünmüyorsanız profesör anlamda yarışmalara katılmayı düşünüyorsan benim görüşüm hiç gerek yok illa ben ilaç kullanacağım diyorsan ilk öncelikle yağ oranını biraz aşağı çekmeni öneririm sonra küre girme ni tavsiye ederim. İlk kür de deca yerine Boldenon kullanmak daha makul. Aşağıda örnek paylaşıyorum.

1-6 Turinabol 50 mg

1-4 Testo Enanthat 250 mg

1-4 Boldenon 200 mg

5-14 Testo Enanthat 500 mg

15-16 Testo Enanthat 250 mg

5-15 Boldenone 400 mg

13-17 Winstrol 40 mg ( tablet - enjeksiyon çok can yakıyor )

Yarışma olayı felan yok dediğim gibi ille de küre giricem illa da ilaç kullanıcam diye bir düşüncem yok. Sadece birden aklıma geldi ve kafamı kurcaladı hepsi o ben de siz bu konuda usta ve bilgili kişilerden öneri almak istedim. Bu kürü bir köşeye kayıt alıyorum. O gün geldiğinde ilk kür olarak bunu uygulayacağım. Çok teşekkür ederim ilgi ve bilgiler için :)

Andraste1, 4 saat önce yazdı:

dostum madem pöh için problem olacak niçin bulk kürü yapmak istiyorsun :) @mhmt22 arkadaşa katılıyorum illada bulk yapacaksan boldenon ve turinabol güzel tercih olacaktır fazla su tutmazsın ama benim tavsiyem önce bir definasyon kürüne girmen (pöh için)

Pöh olayı da şöyle ki geçen sene mülakatlara girdiğimde 87 kiloydum, 51 sınırından 47 saniye ile parkuru bitirdim. Daha da irileşip biraz daha hantallaşıp bitirememe haricinde bu halimle bile içeride sorun yaşamamdı. Boy kilo indeksi çıkaran makinada fazla kilolu yazıyor. Oradaki yetkili kişiler ben belgeye bakarım diyerek o ön elemeden geçiremeyebilirler :D Korkum o yönde ki zaten öncelik definasyondaydı, bulk ise 2. planda ama kafa karışıklığı yaptığı için söylediğim gibi danışıp bi karara varmak istedim :)

HalfNatty, 3 saat önce yazdı:

Yag yakicaksanizda winstrol kullanmayin.Eklem agrilari dahada artar sakatliginiz varsa cok riske atarsiniz.Bulkada gerek yok gayet hacimlisiniz.

Rehab hareketleri yapin omuza,presslerden ziyade high rep izole(lateral,facepull vs) yapmaniz hem sakatlik konusunda yardimci olur hemde fazla riske atmadan hacime katkida bulunur.

Öneriler için teşekkürler :) Rotator cuff için ayrı bi antrenman uyguluyorum, sadece aktif program dahilinde omuz bölgesi için lateral raise uyguluyorum. Pressler zaten yaparken resmen ''kardeşim bak henüz tam iyileşmedin, beni yapmaya devam edersen daha kötü olursun'' diye mesaj veriyor. O yüzden onları tamamen çıkardım hayatımdan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
builderkerem, 1 dakika önce yazdı:

Yarışma olayı felan yok dediğim gibi ille de küre giricem illa da ilaç kullanıcam diye bir düşüncem yok. Sadece birden aklıma geldi ve kafamı kurcaladı hepsi o ben de siz bu konuda usta ve bilgili kişilerden öneri almak istedim. Bu kürü bir köşeye kayıt alıyorum. O gün geldiğinde ilk kür olarak bunu uygulayacağım. Çok teşekkür ederim ilgi ve bilgiler için :)

Pöh olayı da şöyle ki geçen sene mülakatlara girdiğimde 87 kiloydum, 51 sınırından 47 saniye ile parkuru bitirdim. Daha da irileşip biraz daha hantallaşıp bitirememe haricinde bu halimle bile içeride sorun yaşamamdı. Boy kilo indeksi çıkaran makinada fazla kilolu yazıyor. Oradaki yetkili kişiler ben belgeye bakarım diyerek o ön elemeden geçiremeyebilirler :D Korkum o yönde ki zaten öncelik definasyondaydı, bulk ise 2. planda ama kafa karışıklığı yaptığı için söylediğim gibi danışıp bi karara varmak istedim :)

Öneriler için teşekkürler :) Rotator cuff için ayrı bi antrenman uyguluyorum, sadece aktif program dahilinde omuz bölgesi için lateral raise uyguluyorum. Pressler zaten yaparken resmen ''kardeşim bak henüz tam iyileşmedin, beni yapmaya devam edersen daha kötü olursun'' diye mesaj veriyor. O yüzden onları tamamen çıkardım hayatımdan :)

bu arada 2.fotoğraftaki şuanki güncel formunuz değil galiba o karna sahip olupta öyle yüzünüz durmaz çünkü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kratos9084    3

Ben bir kür önermek isterim

tren acetat, sustanon, winstrol, anapolon

tam bir cutting kürü olmasada kısmen temiz büyütür, ben yapmıştım, ürünlerin centriol lab ve hawkpharm dı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.