Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

orcun9988

2.Kür planlamam

Önerilen İletiler

orcun9988    0

Merhabalar şöyle bir özet geçeyim 

fitnessa başyalı 1.7yıl oldu ve tablet steroidlere başladım winstrol anavar vb.

1.11yılda ilk gerçek kürüme girdim (carbon pharma ile) testo e 500mg  bolde 400mg  12haftalık kür 6haftada 30mg dianabol (kan sonuçlarıma göre ilaçlar çalışmış ama beklediğim etkiyi aldımmı hayır :D) 

pct ye başladım chromoin 5000iu

zinko 50mg  hergün alıyorum

nolvadex veya tamoksifen bulamadığım için kullanamıyorum 

son enjektem 12eylülde oldu  12kasımda yeni bir küre girmeyi planlıyorum

ilk girdiğim küre nazaran farklı bir ilaç eklemek istiyorum ve marka önerilirinizi dinliyorum  bulk kürü olucak

güncel ölçülerim

kol:39

bel:79

kilo: 72

boy: 178

gögüs omuz bilmiyorum  tahmini yağ oranım %9.8 , %11 arasında

15hafta testo bolde yine deevam başka neler eklim

şöylede kendimce bir plan yaptım aslında ama maaliyeti çok yüksek oldu + thaiger orjinalliği sıkıntı vs dendi https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hR7X0v-Nvdm7q4XOaWgWfLNI1Al_OZMaRMSD4co5mys/edit#gid=0

tarihinde orcun9988 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Big_ramy    14
orcun9988, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar şöyle bir özet geçeyim 

fitnessa başyalı 1.7yıl oldu ve tablet steroidlere başladım winstrol anavar vb.

1.11yılda ilk gerçek kürüme girdim (carbon pharma ile) testo e 500mg  bolde 400mg  12haftalık kür 6haftada 30mg dianabol (kan sonuçlarıma göre ilaçlar çalışmış ama beklediğim etkiyi aldımmı hayır :D) 

pct ye başladım chromoin 5000iu

zinko 50mg  hergün alıyorum

nolvadex veya tamoksifen bulamadığım için kullanamıyorum 

son enjektem 12eylülde oldu  12kasımda yeni bir küre girmeyi planlıyorum

ilk girdiğim küre nazaran farklı bir ilaç eklemek istiyorum ve marka önerilirinizi dinliyorum  bulk kürü olucak

güncel ölçülerim

kol:39

bel:79

kilo: 72

boy: 178

gögüs omuz bilmiyorum  tahmini yağ oranım %9.8 , %11 arasında

15hafta testo bolde yine deevam başka neler eklim

şöylede kendimce bir plan yaptım aslında ama maaliyeti çok yüksek oldu + thaiger orjinalliği sıkıntı vs dendi https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hR7X0v-Nvdm7q4XOaWgWfLNI1Al_OZMaRMSD4co5mys/edit#gid=0

Carbon kullanmissin normaldir etki gormemen ama dikkatimi birsey cekti kilon 72 yag oranin 11 belin 79.bu sasirtici bence belin kilona ve yag oranina gore cok kalin beslenmende sorun var diye dusuniyorum kardesim.tavsiyem ilaclari bu site uzerinden alman.

Senin yerinde olsam 500 testo 400 bolde 16-20 hafta arasi orjinal ilaclarla girerdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orcun9988    0
Big_ramy, 2 saat önce yazdı:

Carbon kullanmissin normaldir etki gormemen ama dikkatimi birsey cekti kilon 72 yag oranin 11 belin 79.bu sasirtici bence belin kilona ve yag oranina gore cok kalin beslenmende sorun var diye dusuniyorum kardesim.tavsiyem ilaclari bu site uzerinden alman.

Senin yerinde olsam 500 testo 400 bolde 16-20 hafta arasi orjinal ilaclarla girerdim

oblik çalışıyorum ondan belim kalın  ve tuaftırki test yaptırdım steroid küründenden sonra olması gereken değerler çıktı fh fsh 0 a yakın yani çalıştığı halde 2cm kol aldım diyebilirim :D 66kilodan -72ye çıktım   testo bolde nin yanına birşeyler daha eklemek istiyorum hocam ne önerirsiniz ? ve + olarak aslında bende bu siteden alma taraftarıydımda fiyatlar fazla geldi balkan pharma ürünlerini nerdeyse 60tl daha ucuza alabileceğim tanıdıklarım var stoerid siteleri var o yüzden düşünücem

parabolon 5hafta girsem nasıl olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Sorunu ilaç arttırarak değil de düzgün beslenerek çözmeyi denediniz mi? birde kol ölçüsü ile yapılan karşılaştırma pekde sağlıklı değil daha büyük ve major kaslar dururken :) 

Parabolan konusu ise tartışmalı piyasanın en pahalı hammaddesine sahip ürünü ve 72 kg biri için trenbolone gibi ağır bir ilaca gerek yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orcun9988    0
gönderildi (düzenlendi)
tolgacan94, Bir saat önce yazdı:

Sorunu ilaç arttırarak değil de düzgün beslenerek çözmeyi denediniz mi? birde kol ölçüsü ile yapılan karşılaştırma pekde sağlıklı değil daha büyük ve major kaslar dururken :) 

Parabolan konusu ise tartışmalı piyasanın en pahalı hammaddesine sahip ürünü ve 72 kg biri için trenbolone gibi ağır bir ilaca gerek yok.

bolde dbol anavar testo e  düzgün beslenme yanında bcaa kreatin protein temiz karb besinler devam diyorsun yani hocam :D

zaten ilk kürde kullandığım marka carbondu çok bi verim almadım ama test sonuçlarım çalıştığını gösteriyordu bence 500mg testo yerine 200 felan çekiyordum diye böyle oldu :P saolun tavsiyeniz için  (Carbon için düşük değerler mevzuusu çok fazla)

tarihinde orcun9988 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orcun9988    0

1907tl toplam bir fiyat çıktı tabi ilaçlarda ve supplementlerde biraz indirim sağlayabileceğimi düşünüyorum :D şuanlık böyle birşey düşünüyorum sizce nasıl olmuş

1.png

2.png

3.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.