Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mucoo

Testo-tren-bolde 2. bulk kürüm ?

Önerilen İletiler

Mucoo    36

Arkadaslar 2. Gircegm bulk kurunde biraz daha agr girmek istiyorm ilk kurde testo enanhte 500 - boldenon 500-danabol 40 mg 10 hafta girmstm 10 kilo aldm 60 dan 70 oldm baya bi deisim oldu

-------  2. Kürüm ------

1/18 hafta testo enanhte cynpnt haftada 500 enanhte 250 cynpt

1/16 hafta boldenon 500 mg

1/10 hafta trenbolon enanhte 400 mg

1/10 hafta winstrol 200 mg (Enjekte)

1/6 hafta 40 mg danabol

----- Peptidler ------

MGF - GH - GHRP 6 - İGF LR3 

Kürüm 18 hafta olcak p.tesi persembe enjekteler olcak aslnda ilk basta kafamda winstrol yoktu ama eklemek istedim acaba winstrol eklesem fazlamı agır gelr yanlsm varsa duzeltrmisiniz yardımcı olrmusunz tesekkurler 😊😊😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yabgu    27

Hocam eğer amacın bulk ise winstrol gereksiz bence. Testosteronda ise neden 2 farklı esteri tercih ettiniz merak ettim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@Mucoo Winstrol genel olarak cutting kürlerinde yer alan bir ilaç. Bulk küründe bir yandan su tutup, winstrol ile su mu atacaksınız? 

Bulk sonrası Test P./Tren Acetat/Winstrol/Masteron/Anavar ilaçlarından uygun gördüğünüz bir kombinasyon ile definasyon kürü yapabilirsiniz.

Syg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
Yabgu, 2 saat önce yazdı:

Hocam eğer amacın bulk ise winstrol gereksiz bence. Testosteronda ise neden 2 farklı esteri tercih ettiniz merak ettim.

Bilmem oyle deisiklk olsn die ekledm daha iyi olr belki iki farkli ilac 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
Atalay, 2 saat önce yazdı:

@Mucoo Winstrol genel olarak cutting kürlerinde yer alan bir ilaç. Bulk küründe bir yandan su tutup, winstrol ile su mu atacaksınız? 

Bulk sonrası Test P./Tren Acetat/Winstrol/Masteron/Anavar ilaçlarından uygun gördüğünüz bir kombinasyon ile definasyon kürü yapabilirsiniz.

Syg

Peki tren 15 hafta uzatsak olrmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
mhmt22, 12 dakika önce yazdı:

Trene sıcak bakmıyorum 2.-3. kürler de tabiki kişinin kendi kararı 

Usta bn gircemde kafam karışık biraz acaba 10 hafta yapip 10 haftada parabolanmi eklesem yoksa tren 15 haftami girsem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

Ve ilaclarn markasi thaiger pharma kullandm ilk kurde bayada etkisini gördüm kaliteli urunlerdi sizin marka olarak tavsiyeniz nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yabgu    27
Mucoo, 11 saat önce yazdı:

Bilmem oyle deisiklk olsn die ekledm daha iyi olr belki iki farkli ilac 

fakat amacına yönelik bir ilaç değil. 1-20 hafta testo 1-16 hafta boldenon 1-12 hafta tren olarak yapabilirsin.

trenbolone 12 haftadan uzun süre kullanan ve tavsiye eden henüz görmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
Yabgu, 14 dakika önce yazdı:

fakat amacına yönelik bir ilaç değil. 1-20 hafta testo 1-16 hafta boldenon 1-12 hafta tren olarak yapabilirsin.

Kesinlikle bende tavsiye etmem ki kendi kürlerimde de çok uzun tutarım treni ama hep ara vererek girerim. Şöyle bir durum avrupada testesteron ile ayynı oranda ve uzun vadede hiç kesmeden kullanıyorlar tüm deneyimlerim ve araştırmalarım hep bu yönde oldu. Uzun kullanımda kendim misal 1-16 gireceksem bunu kendi içinde bölüyorum off haftalar vererek daha da uzatabiliyorum. O yüzden uzun süre kullanan görmedim kısmı Türkiye için geçerli ama avrupa ülkelerinde veya sınırlarımız dışında inanın bana sular seller gibi vuruluyor şaşırtıcı ama gerçek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Trenbolone yerine 

Testo Enanthat 16 hafta 

Boldenon 15 hafta 

Deca 8 hafta 

Dianabol 1-5 hafta yapabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
Mucoo, 15 saat önce yazdı:

Peki tren 15 hafta uzatsak olrmu

mhmt22, 1 saat önce yazdı:

Trenbolone yerine 

Testo Enanthat 16 hafta 

Boldenon 15 hafta 

Deca 8 hafta 

Dianabol 1-5 hafta yapabilirsin

Aga tren dururken deca bi boka yaramaz yaw :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
Yabgu, 3 saat önce yazdı:

Amacına yönelik deil derken cypnt olmazmi sadece testo enanhtemi olcak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
Loving, 3 saat önce yazdı:

Kesinlikle bende tavsiye etmem ki kendi kürlerimde de çok uzun tutarım treni ama hep ara vererek girerim. Şöyle bir durum avrupada testesteron ile ayynı oranda ve uzun vadede hiç kesmeden kullanıyorlar tüm deneyimlerim ve araştırmalarım hep bu yönde oldu. Uzun kullanımda kendim misal 1-16 gireceksem bunu kendi içinde bölüyorum off haftalar vererek daha da uzatabiliyorum. O yüzden uzun süre kullanan görmedim kısmı Türkiye için geçerli ama avrupa ülkelerinde veya sınırlarımız dışında inanın bana sular seller gibi vuruluyor şaşırtıcı ama gerçek.

Hocam bn temiz buyumek istiorm zaten istesemde yaglanamiorm metebolizma cok hizli ilk kurde gunde 500 gr karbo 250 gr protein aliordm boy 1.80 kilo 60 dı ve 70 oldm yani kendi cüsseme gore cok fazla yedm ghrp 6 da kullandm ama kullanmadgm zamanlarda pek desiklk olmuordu vucut nedense hic yaglanmiordu benchte 60 70 basarken 100 kiloya uctm iyi adele kazandm ama boyuma oran hala zayfm yan etki olarak sadece sivilciyle sac dokulmesi cok oldu oda gecio yavas yavas bu sefer saglam girmek istedm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
orcun9988    0

bulk küründe winstrol, testo c , bana saçma geldi ve tren a mı e mi giriceksin  e girmeni tavsiye ederim bende 2.kürümde parabolan girmeyi düşünüyorum herkes çok ağır olur gibisinden konuşuyor 5hafta giricem 15haftalık kürümde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
orcun9988, Bir saat önce yazdı:

bulk küründe winstrol, testo c , bana saçma geldi ve tren a mı e mi giriceksin  e girmeni tavsiye ederim bende 2.kürümde parabolan girmeyi düşünüyorum herkes çok ağır olur gibisinden konuşuyor 5hafta giricem 15haftalık kürümde

Tren enanhte gircm ve parabolan 5 haftalk cok az olmazmya 10 hafta yap yada yapma bnce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Merhaba,

İkinci kürde neden sadece boldenonun etkisini görmüyorsunuz?

boldenonu 600mg yapabilirsiniz testoyu 500 yapsanız yeterde artar bile 750 yapmanız fazladan su tutmaktan başka bi işe yaramayacak başlangıçta dbol kullanabilirsiniz 4 hafta 50mg günlük sırf küre girdim hala hiçbi şey hissetmedim dememek için yoksa bununda kalıcı bi yararı yok

kür sonunda yağ oranınıza göre (%10-12 arası max. aksi halde gerek yok) 18. haftadan PCT'den 1 gün önceye kadar winstrol günlük 50mg kullanabilirsiniz.

Bence bundan fazlası ikinci kür için para israfı olur ona vereceğiniz parayla 3. kürde de güzel bi 8 haftalık test p tren ace girersiniz duruma göre belki mast veya winny yine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.